بهترین معاملات دوشنبه سایبری برای Amazon Echo 2020: پرفروش ترین الکسااگر امسال پیشنهادات جمعه سیاه را از دست دادید ، نگران نباشید. بهترین رویداد فروش بزرگ بعدی در اینجا با معاملات Cyber ​​Monday برای بسیاری از موارد مشابهی است که هفته گذشته تخفیف دیدیم. این معاملات دوشنبه سایبری بهترین قیمت هایی است که احتمالاً در بقیه سال مشاهده خواهید کرد. ما پیشنهادهای آمازون اکو را با کمترین قیمت تاکنون در این صفحه جمع آوری کرده ایم. به خاطر داشته باشید که تاریخ تحویل در برخی از دستگاه های آمازون اکو یک هفته یا بیشتر انجام می شود ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید و در صورت نیاز به داشتن محصولی در اسرع وقت ، سفارش خود را به تأخیر نیندازید.

حتما امسال به دنبال بسته های شگفت انگیز بسته باشید. اگر در حال خرید یک دستگاه هستید ، دوباره اینجا را بررسی کنید تا ببینید گزینه های بسته ای برای انتخاب وجود دارد یا خیر ، گاهی اوقات با یک دستگاه دیگر بدون هیچ هزینه اضافی! اگر می خواهید دستگاه های خانگی هوشمند را به تنظیمات فعلی خود اضافه کنید ، اما محدود به محصولات Amazon Echo نیستید ، ما همچنین بهترین پیشنهادات برای خانه هوشمند در Cyber ​​Monday از مارک های دیگر را جمع آوری کرده ایم.

بهترین پیشنهادات Cyber ​​Monday Amazon Echo

نحوه انتخاب معامله با دستگاه آمازون اکو

حتی با وجود قیمت پایین معاملات Cyber ​​Monday Amazon Echo ، قیمت در تصمیم گیری برای خرید دستگاه های Amazon Echo بر اساس نحوه استفاده شما از اهمیت چندانی برخوردار نیست. نسل سوم جهانی Echo Dot آمازون به اندازه کافی پایین است که حتی اگر فقط از آن به عنوان تایمر و ساعت زنگ دار استفاده کنید ، می توانید در بیشتر اتاق ها یکی را بدون فشار مالی در هر اتاق قرار دهید. Echo Dot (نسل 4) که به تازگی معرفی شده اکنون تنها 29 دلار فروخته می شود که خرید بسیار خوبی نیز محسوب می شود. همچنین می توانید از Echo Dots برای پخش موسیقی در صورت تقاضا ، پرسیدن و پاسخ به س questionsالات مربوط به اخبار ، آب و هوا و ورزش استفاده کنید و مانند یک آی فون داخلی در خانه خود ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید از نقطه به عنوان بلندگو برای برقراری تماس در هر مکان استفاده کنید. هنگامی که چند دستور صوتی الکسا را ​​یاد گرفتید و Echo Dot را به یکی از طیف گسترده ای از دستگاه های سازگار با امنیت ، سرگرمی و راحتی خانه هوشمند متصل کرد ، دستگاه در اندازه واشر می تواند مرکز فرماندهی کل خانه هوشمند شما باشد. یک روش خوب برای درک دامنه امکانات با دستگاه های Amazon Echo ، آزمایش 25 مهارت برتر الکسا است.

حتما بخوانید:
تخفیف جمعه سیاه آمازون: چه زمانی و چه فروشی باید اکنون انجام شود

اکو شو با نمایشگر 10 اینچی ، اکو شو 5 و اکو شو 8 بزرگترین رقابت اکو دات هستند ، خصوصاً با قیمت پایین خود در دوشنبه سایبر. به عنوان مثال Echo Show 5 با صفحه مورب 5 اینچی به راحتی پرفروش ترین مدل نمایشگر هوشمند Echo است. Echo Show 5 هر کاری را که Echo Dot می تواند انجام دهد انجام می دهد ، اما همچنین یک صفحه نمایش رنگی اضافه می کند که می تواند عکس های شخصی شما را نشان دهد ، فیلم های خبری را پخش کند ، دستور العمل هایی را هنگام آشپزی نشان دهد و برای تماس های ویدیویی و کنفرانس ویدیویی استفاده شود. Echo Show 5 می تواند فیلم های زنده یا فیلم های ذخیره شده را از دوربین های امنیتی خانه شما پخش کند. اگر نزدیک بنشینید می توانید از Show 5 برای تماشای بهترین فیلم های Amazon Prime استفاده کنید ، اگرچه نمایشگرهای بزرگتر Echo Show 8 و Echo Show اصلی وضوح بالاتری دارند و برای تماشای طولانی تر بهتر هستند.

معاملات Cyber ​​Monday Amazon Echo تقریباً در همه دستگاه های Echo وجود دارد. Amazon Echo Dot و Echo Show 5 معاملات خارق العاده ای برای چنین دستگاه های همه کاره و قدرتمندی هستند.

آیا معاملات آمازون اکو برای درست بودن بسیار خوب هستند؟

معاملات Cyber ​​Monday آمازون اکو در برخی موارد قیمت های بسیار تکان دهنده ای دارند ، اما این به این معنی نیست که هر معامله ای خوب است. از آنجا که تنها یک مارک تجاری وجود دارد و رقابت بین خرده فروشان شدید است ، در هنگام خرید دستگاه آمازون اکو کمتر از محصولات عمومی نگرانی وجود دارد ، زیرا آمازون و سایر خرده فروشان فروش دستگاه های اکو آمازون در مورد کدام نسل شفاف هستند اگر بیش از یک نسل وجود داشته باشد محصولی است. محصولات تجدید یا تمدید شده نیز به وضوح مشخص می شوند. مشکل بزرگتر ممکن است معاملات بسته باشد ، زیرا بعضی اوقات قیمت بسته نشان دهنده قیمت های پایین همان دوشنبه سایبر برای معاملات فردی نیست. باز هم می گویم ، اکثر بسته هایی که مشاهده می کنیم دارای قیمت به روز شده ای هستند ، اما شما می توانید برای دستگاه های Amazon Echo مربوط به محصولات از مارک های دیگر معامله کنید ، به عنوان مثال ، جایی که باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که هزینه زیادی پرداخت نمی کنید. به خصوص در معاملات محدود به زمان ، مانند معاملات ساعت شمارش معکوس ، جایی که ضرورت تأکید می شود ، مراقب باشید این معاملات می تواند منجر به پس انداز زیادی شود ، اما خرده فروشان می توانند موارد قدیمی تری را نیز که می خواهند تمیز کنند ، شامل شوند.

حتما بخوانید:
MSI Gaming Laptop فقط 500 دلار آخرین لحظه جمعه سیاه

بسیاری از معاملات عالی قانونی در دستگاه های Amazon Echo وجود دارد و ما با بهترین معاملات بالا به دنبال شما هستیم.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir