بهترین معاملات دفتر دائمی برای دسامبر 2020


اگر در میز کار یا میز بازی شغل دارید ، این احتمال وجود دارد که زمان زیادی را در حالت نشسته سپری کنید. گفته می شود که نشستن سیگار کشیدن جدید است – یعنی هر روز ساعت ها نشستن فوق العاده ناسالم است. در چند سال گذشته میزهای دائمی و ایستگاه های کاری در تلاش برای مقابله با این مشکل بهداشتی به طور فزاینده ای محبوب شده اند و اخیراً برای همه افرادی که از خانه کار می کنند بسیار ضروری تر شده است. وقتی میز کار برای اولین بار به بازار راه یافت ، یافتن میز تحریر تقریباً غیرممکن بود ، اما به دلیل محبوبیت روزافزون ، یافتن میز تحریر با قیمت مناسب آسان تر است. خواه در تلاش باشید رئیس خود را برای دفتر خود بخرید یا ماه ها در خانه مانده باشید ، آنها معاملات عالی برای میزهای دائمی برای شما پیدا کرده اند.

بهترین پیشنهادات میز ایستاده امروز

  • مبدل میز کار دائمی با قابلیت تنظیم ارتفاع Rocelco Deluxe – 80 دلار، 119 دلار بود

  • پایه میز لورل – 170 دلار، 309 دلار بود

  • مبدل برقی ABOX برای میز ایستاده – 170 دلار، 270 دلار بود

  • میز کامپیوتر VIVO Electric برای بازی هایی با تنظیم ارتفاع – 390 دلار، 470 دلار بود

  • میز ایستاده گوشه راست Trendway – 1130 دلار، 1744 دلار بود

  • دفتر دائمی Steelcase AirTouch – 1812 دلار، 2،703 دلار بود

  • تخفیف میز تحریر قابل تنظیم SmartDesk – تا 35٪ تخفیف

نحوه انتخاب میز ایستاده

میزهای دائمی در هر شکل و اندازه ای موجود هستند. برخی از گزینه ها ماژول های دسک تاپ هستند که شما آنها را روی میز موجود قرار می دهید. مدل های دیگر یک میز کامل است که دارای ارتفاع قابل تنظیم است. تقریباً همه مدل ها دارای قسمت های قابل تنظیم هستند ، بنابراین می توانید ارتفاع را با توجه به نیاز خود بالا یا پایین ببرید و همچنین در حالت ایستاده و نشسته در طول روز جایگزین شوید. نیاز شما مهم نیست ، شما باید بتوانید یک میز ایستاده برای رفع آنها پیدا کنید. هر چقدر هم که فضای کافی داشته باشید ، می توانید مدلی را پیدا کنید که در آن فضا جای بگیرد. فقط مطمئن شوید که ناحیه ای را که می خواهید میز کار را در آن قرار دهید اندازه بگیرید و قبل از خرید به ابعاد مدل مورد نظر خود نگاه کنید.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات دوشنبه سایبری برای سال 2020: فروش DJI و طوطی

برخی از مدل ها دارای قفسه های اضافی برای صفحه کلید و ماوس شما هستند ، در حالی که مدل های دیگر فقط یک سیستم عامل دارند. بعضی از مدل ها سطح کار بسیار بزرگی دارند ، بنابراین شما می توانید برای دو مانیتور یا تعداد زیادی کاغذ و پرونده جا داشته باشید. مدلهای دیگر دارای یک بستر نسبتاً کوچک هستند که برای نگهداری یک مانیتور طراحی شده است ، در حالی که فضای کار یک منطقه جداگانه است. از آنجا که تنوع در طراحی بسیار زیاد است ، حتماً قبل از خرید چند گزینه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام ویژگی ها و فضای مورد نیاز را دریافت می کنید.

همانطور که گفته شد ، نشستن بیش از حد می تواند عواقب جدی برای سلامتی داشته باشد. افرادی که زیاد می نشینند خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت را افزایش می دهند. نشستن در طول روز کالری بسیار کمی می سوزاند و می تواند منجر به افزایش وزن شود. ایستادن بعد از غذا ، به جای نشستن ، می تواند سطح قند خون را کاهش دهد و بنابراین خطر دیابت را کاهش می دهد. افرادی که کمردرد دارند غالباً شکایت دارند که مجبورند تمام روز را بنشینند. مطالعات نشان می دهد ایستادن در تمام طول روز باعث کاهش کمر درد می شود. به طور کلی ، به نظر می رسد میزهای ایستاده بر رفاه و روحیه فرد تأثیر مثبت دارند و بیشتر کاربران میزهای ایستاده خستگی کمتر و افزایش انرژی را گزارش می کنند.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
شارژ USB-C برای لپ تاپ: در اینجا مواردی است که باید بدانید

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir