بهترین معاملات در Apple MacBook Air برای Black Friday 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

معاملات جمعه سیاه رسماً آغاز شده است و اگر بخواهید یک مک بوک جدید برای خود یا شخص دیگری بخرید ، معاملات لپ تاپ جمعه سیاه زیادی وجود دارد. با آخرین دور معاملات جمعه سیاه آمازون ، می توانید در یک Apple MacBook Air صرفه جویی کرده و آن را با یکی از ارزان ترین قیمت ها دریافت کنید.

این آخرین فروش که معمولاً با قیمت 1000 دلار فروخته می شود ، قیمت MacBook Air را از 1000 دلار به 800 دلار کاهش می دهد. این صرفه جویی بیش از 200 دلار یا 20 درصد است. با این قیمت ارزان جدید ، یک MacBook Air با 8 گیگابایت رم ، صفحه نمایش 13 اینچی و 256 گیگابایت حافظه SSD پیکربندی می کنید. لطفا توجه داشته باشید که این مدل را نباید با آخرین مدل M1 MacBook Air که فروشی نیست و قیمت آن از 1000 دلار شروع می شود ، اشتباه گرفت.

هنوز هم ، این MacBook Air مبتنی بر اینتل هنوز یک ماشین عالی است. در زیر درب این لپ تاپ ، نسل دهم پردازنده Intel Core i3 قرار دارد. همانطور که در بررسی MacBook Air دریافتیم ، این گزینه پردازنده به این معنی است که این لپ تاپ برای وب گردی و همچنین عملکرد کلی روزانه آن برای دانشگاه و حتی کارهای آزاد بسیار خوب است.

این MacBook Air همچنین شامل صفحه کلید جادویی بازطراحی شده جدید اپل است که پاسخگو و سریع است و مشکلات کمتری نسبت به صفحه کلید قدیمی پروانه ایجاد می کند. البته trackpad از مدل های قدیمی MacBook Air نیز بزرگتر است. این باعث می شود هنگام کشیدن در صفحات وب فضای بیشتری برای حرکات داشته باشید. نیازی به ذکر سنسور TouchID نیست که باعث می شود ورودی ها و پرداخت ها هنگام خرید آنلاین ایمن تر شوند. بلندگوهای پیشرفته و مجموعه ای از سه میکروفون نیز از دیگر ویژگی های iMac است که به شما در هنگام مکالمه های زوم و FaceTime کمک می کند.

حتما بخوانید:
نحوه استفاده از ورود به سیستم با اپل

در مقایسه با سایر مک بوک های اپل ، این یکی از باریک ترین و سبک ترین Mac هایی است که می توانید خریداری کنید. با ضخامت تنها 0.6 اینچ و 2.8 پوند بسیار قابل حمل است. که به معنای مقایسه نزدیک آن با لپ تاپ های ویندوز مانند XPS 13 و همچنین ThinkPad X1 Carbon است. همه اینها به این معنی است که MacBook Air بدون توجه به اینکه کجا بروید یا چگونه کار یا تحصیل کنید ، یک مسافر عالی برای سفر است.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای Mac در دسترس است

بسیاری از معاملات جمعه سیاه اپل در این سال وجود دارد ، از جمله بسیاری از معاملات مک بوک جمعه سیاه. ما یک انتخاب در زیر داریم که در طول روز به روز می شود.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون دریافت کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید