بهترین معاملات در Apple HomePod برای نوامبر 2020اسپیکر هوشمند HomePod اپل نسبتاً گران است ، بنابراین ارزش جستجوی بهترین معامله ای را که می توانید پیدا کنید متاسفانه ، مانند سایر محصولات اپل ، یافتن معاملات خوب برای HomePod دشوار است. همانطور که بازرسان ما گفتند ، شما برای کیفیت استثنایی هم در ساخت و هم در صدا پرداخت می کنید. برخلاف بسیاری از بلندگوهای هوشمند ، این قطعه پلاستیکی نیست. این بنا کاملاً ساخته شده و روی میز کار شما یا هرجای دیگری که انتخاب می کنید زیبا به نظر می رسد.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

کیفیت صدا همان چیزی است که قیمت را توجیه می کند. نمی توانید این را با میانگین آمازون اکو مقایسه کنید. ساب ووفر با تقویت کننده شخصی و مجموعه ای از هفت تویتر که هر کدام دارای یک تقویت کننده شخصی هستند ، شما را از بین می برد.

آمازون دارای بلندگوهای Echo با کیفیت بسیار بالا است ، اما آنها به همان قیمت HomePod گران هستند. خواهیم گفت که HomePod به طور کلی گزینه بهتری است ، خصوصاً اگر قبلاً در اکوسیستم اپل زندگی می کنید. دو تا از آنها را با هم جفت کنید و صدای استریو با دقت بالا دریافت خواهید کرد که کل اتاق را پر می کند.

ما در وب به دنبال بهترین معاملات HomePod در آنجا گشتیم و گزینه ها را کمی پراکنده یافتیم ، اما همچنان به دنبال بهترین معاملات اپل خواهیم بود. ما همچنین برخی از لوازم جانبی را پیدا کرده ایم که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید بسته به اینکه چگونه قصد دارید HomePod خود را در خانه قرار دهید ، که در حال حاضر برای فروش است و به خوبی بررسی شده است.

حتما بخوانید:
قیمت تجهیزات پزشکی در سدان

بهترین معاملات امروز HomePod

آیا Apple HomePod با Spotify کار می کند؟

بله ، اما با محدودیت های خاص. شما می توانید از AirPlay برای پخش موسیقی از Spotify از یک دستگاه اپل به HomePod استفاده کنید. با این حال ، نمی توانید از سیری بخواهید که Spotify را بازی کند. گزینه های موسیقی HomePod موجود از طریق Siri فقط به اپل موزیک محدود می شود.

آیا Apple HomePod قابل حمل است؟

نه HomePod های نسل فعلی برای تغذیه دستگاه به اتصال به پریز برق نیاز دارند. یک راه برای دور زدن این مسئله می تواند استفاده از یک محلول قدرت قابل حمل باشد که شامل AC باشد. با این حال ، این راه حل ها ارزان نیستند.

آیا Apple HomePod به Wi-Fi نیاز دارد؟

آره. HomePod پورت اترنت ندارد که به شما امکان استفاده از اتصال سخت را بدهد. برای بهترین عملکرد ، یک شبکه بی سیم 802.11ac توصیه می شود.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید