بهترین معاملات خرید هواپیماهای بدون سرنشین برای Black Friday 2020: فروش DJI و Parrot

[ad_1]

اکنون زمان سال است که بهترین معاملات الکترونیکی را در انواع مختلف انجام می دهیم ، معاملات جمعه سیاه جای خود را به همه چیز از کامپیوتر گرفته تا ساعت های هوشمند می دهد. و یک دسته که قطعاً باید در نظر بگیرید هواپیماهای بدون سرنشین است ، زیرا این فناوری های زمانی انحصاری اکنون از هر زمان دیگری مقرون به صرفه ترند. خواه قصد عکسبرداری هوایی از یک منطقه یا رویداد را داشته باشید ، یا فقط هنگام پرواز با هواپیمای بدون سرنشین در فضای باز بخواهید با دوستان یا خانواده خود لذت ببرید ، در ماه نوامبر معاملات بسیار خوبی در مورد انواع مختلف هواپیماهای بدون سرنشین پیدا خواهید کرد.

بهترین معاملات خرید هواپیماهای بدون سرنشین برای جمعه سیاه

امروز یکی از داغ ترین فروش ها معامله با DJI Mavic Mini است که در Walmart انجام می شود. تخفیف های بیشتر را در زیر مشاهده کنید:

نحوه انتخاب هواپیمای بدون سرنشین در طول جمعه سیاه

انواع مختلفی از مارک ها و قیمت های مختلف هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد. بنابراین چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب بهترین هواپیمای بدون سرنشین برای نیازهای خود ، می خواهید عواملی مانند وضوح تصویر و فریم در ثانیه ، ویژگی های اضافی مانند تثبیت کننده فیلم و جلوگیری از مانع و همچنین وزن هواپیمای بدون سرنشین را در نظر بگیرید. تعداد بیشتری از هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته علاوه بر فیلمبرداری با کیفیت بهتر ، به لطف حسگرهای هوشمند محیطی و ورودی های دقیق تر ، کنترل آن در هوا نیز آسان تر خواهد بود. این امر به ویژه در روزهایی که باد و هوا نامساعد است بسیار مهم است ، زیرا کنترل پهپاد در این شرایط دشوارتر خواهد بود. بنابراین به این فکر کنید که می خواهید برای چه چیزی از هواپیمای بدون سرنشین خود استفاده کنید و اینکه آیا هنگام پرواز هواپیمای بدون سرنشین جدید خود در رحمت زمان خواهید بود؟

وزن نیز عامل مهمی است ، زیرا هواپیماهای بدون سرنشین با وزن بیش از 250 گرم باید ثبت شوند اگر قصد دارید آنها را در هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی مانند DJI Mavic Mini اصلی و DJI Mini 2 جدید ، فقط 249 گرم وزن پرواز دهید ، بنابراین هر دو برای کسانی که می خواهند بلافاصله پرواز را شروع کنند و نمی خواهند با هیچ گونه مدارکی مقابله کنند ، انتخاب بسیار خوبی دارند. متناوباً ، اگر به دنبال بهترین کیفیت فیلم برای تولیدات سطح حرفه ای هستید ، یک مدل رده بالا مانند DJI Mavic 2 Pro یا حتی DJI Mavic Air 2 دارای ویژگی هایی مانند نظارت بر محیط ، ردیابی خودکار اشیا object ، کیفیت ساخت فوق العاده مستحکم ، کنترل های پاسخگو و یک دوربین انحصاری. البته همه این ویژگی ها ارزان نیستند ، بنابراین هواپیماهای بدون سرنشین کلاس بالاتر گران خواهند شد!

همچنین گزینه های زیادی برای هواپیماهای بدون سرنشین مبتدی در دسترس است. مارک هایی مانند Snaptain هواپیماهای بدون سرنشین بسیار مقرون به صرفه با قیمت های کمتر از 200 دلار دارند و همچنین می توانید مدل های ارزان از مارک های معتبری مانند Potensic را پیدا کنید. Potensic T25 یا Snaptain SP650 دو نمونه از هواپیماهای بدون سرنشین ارزان قیمت هستند که همچنان به شما امکان لذت بردن از لذت پرواز و گرفتن فیلم 1080p را می دهند و آنها را برای استفاده در خانه و روزمره ایده آل می کند.

چه زمانی برای خرید معاملات هواپیماهای بدون سرنشین جمعه سیاه خریداری کنید

همیشه تقاضای زیادی برای هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد ، اما در جمعه سیاه می توانید انتظار داشته باشید که این تقاضا به اوج جدیدی برسد. با رشد خرید آنلاین در سال جاری ، اکثر خریداران باتجربه آماده هستند تا در ثانیه ای که به صورت زنده راه اندازی می شوند ، بهترین معاملات هواپیماهای بدون سرنشین را برای جمعه سیاه انتخاب کنند. این بدان معناست که انتظار تا جمعه سیاه خود به نفع شما نیست. خوشبختانه برای شما ، بیشتر خرده فروشان فناوری قبلاً فروش خود را در جمعه سیاه آغاز کرده اند. ما در حال حاضر انواع معاملات با هواپیماهای بدون سرنشین را برای جمعه سیاه ارائه می دهیم. عجله کنید و اکنون برای این معاملات خرید کنید – یا خطر از دست دادن هواپیمای بدون سرنشین مورد نظر خود را برای هزاران خریدار دیوانه در آنجا دارید.

همچنین می توانید مطمئن باشید که بهترین قیمت را دریافت می کنید. با تضمین های موجود برای جمعه سیاه ، مهم نیست که چه موقع برای خرید هواپیمای بدون سرنشین جدید خود اقدام می کنید ، آن را با کمترین قیمت ممکن دریافت خواهید کرد. همچنین یک احتمال خوب وجود دارد که اگر تا آخر هفته جمعه سیاه منتظر بمانید ، ممکن است محصولات خود را به موقع برای تعطیلات دریافت نکنید. تاریخ تحویل قبلاً به اواخر ماه منتقل شده است ، بنابراین اکنون زمان خرید است. در اینجا ما بهترین معاملات موجود برای هواپیماهای بدون سرنشین را برای جمعه سیاه لیست کرده ایم ، بنابراین تنها کاری که شما باید انجام دهید انتخاب معامله و کلیک بر روی “خرید” است.

آیا در جمعه سیاه مجبور به خرید هواپیمای بدون سرنشین هستید؟

برای همه شکارچیان معامله ، جمعه سیاه آخرین رویداد بزرگ سال است که می توانید بهترین ، سنگین ترین هواپیماهای بدون سرنشین با تخفیف در بازار را بدست آورید. اگر از این معاملات جمعه سیاه بهره مند نشوید ، دفعه دیگر تخفیف های مناسب 2021. را می بینید. زمان شروع خرید برای این معاملات هواپیماهای بدون سرنشین جمعه سیاه بهتر از اکنون نیست. با این حال به یاد داشته باشید که در حالی که همه گیری همچنان ادامه دارد ، بیشتر خریدها در جمعه سیاه انجام خواهد شد. برای پاسخگویی به تقاضای بالا ، هر خرده فروش عمده در جمعه سیاه فروش خود را آغاز کرده است و شما می توانید خرید بهترین معاملات هواپیماهای بدون سرنشین Black Friday را از هم اکنون آغاز کنید.

آیا هیچ معامله هواپیماهای بدون سرنشین برای جمعه سیاه خیلی خوب است که درست باشد؟

اصطلاح قدیمی “اگر چیزی خوب به نظر برسد ، درست است ، احتمالاً درست است” همیشه در هنگام فروش مانند جمعه سیاه اعمال می شود. خرده فروشان دوست دارند از این رویدادها برای پاکسازی موجودی قدیمی قفسه های خود استفاده کنند ، بنابراین قرارداد هواپیمای بدون سرنشین جمعه سیاه که زودتر مورد توجه شما قرار گرفت ممکن است با استانداردهای امروز منسوخ شود و فاقد ویژگی هایی باشد شما واقعاً می خواهید در سال 2020 این کار را انجام دهید. اجازه ندهید هیجان فروش (یا تاکتیک های فشار مانند تایمر شمارش معکوس و هشدارهای “محدود بودن دسترسی”) از قضاوت شما استفاده بهتری کند. در صورت تمایل کالا را به سبد خرید خود اضافه کنید ، اما ابتدا قبل از کلیک بر روی دکمه “پرداخت” خرید و مقایسه قیمت کنید.

به همین دلیل ایده خوبی است که قبل از خرید معاملات هواپیماهای بدون سرنشین برای جمعه سیاه با خواندن راهنماهایی مانند این تحقیق کنید ، بنابراین شما در حال حاضر ایده خوبی در مورد آنچه می خواهید ، ویژگی های مورد نظر برای جستجو و واقعاً معامله بسیار خوب است. در عین حال ، به شما کمک می کند تا بودجه ای را تعیین کنید که بتوانید به آن پایبند باشید ، در عین حال شما را با اطلاعاتی که برای جلوگیری از عجله در یک خرید که ممکن است بعداً از آن ناامید شوید ، لازم می سازد ، تجهیز می کنید.

بهترین فروش هواپیماهای بدون سرنشین را از کجا بیابید

  • جمعه سیاه آمازون: آمازون بیشترین انتخاب هواپیماهای بدون سرنشین را دارد ، از سطح ابتدایی تا سطح بالا. تقریباً همه مارک هایی که می توانید لیست کنید در اینجا وجود دارد و همچنین برخی از بزرگترین پس اندازها در جمعه سیاه.
  • بهترین خرید جمعه سیاه: Best Buy هم هواپیماهای بدون سرنشین و هم لوازم جانبی را به فروش می رساند ، از جمله نام های بزرگی مانند DJI ، Protocol و Ryze Tech. گزینه های میان رده و پیشرفته زیادی وجود دارد و همچنین می توانید چند مدل ارزان تر را برای کاربر پهپاد معمولی پیدا کنید.
  • جمعه سیاه را هدف قرار دهید: Target فروش زیادی دارد که هر روز برای جمعه سیاه در حال افزایش است و شما می توانید چندین مدل ارزان قیمت هواپیماهای بدون سرنشین را پیدا کنید که هم اکنون جای خود را می دهند.
  • جمعه سیاه Walmart: Walmart همچنین دارای هواپیماهای بدون سرنشین و لوازم جانبی هواپیماهای بدون سرنشین است ، با طیف گسترده ای از هواپیماهای بدون سرنشین DJI و دیگران که به کلاس بالا خیز می آورند. اگر می خواهید یک هواپیمای بدون سرنشین با وضوح بالا از یک مارک معتبر داشته باشید ، Walmart در حال حاضر یک انتخاب عالی از معاملات عالی جمعه سیاه را دارد.
ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر