بهترین معاملات خانه Google و Google Nest برای نوامبر 2020برای استفاده از دستورات صوتی با بلندگوی هوشمند یا نمایشگر هوشمند سازگار با Google Assistant ، فقط بگویید “Hey، Google” یا “OK، Google”. اسپیکر هوشمند سازگار با Google Assistant به شما امکان می دهد موسیقی پخش کنید ، س askال بپرسید ، تماس صوتی یا تصویری برقرار کنید یا دستگاه های خانه هوشمند را در سراسر خانه خود کنترل کنید. فقط کافی است بگویید “Hey، Google” یا “Okay، Google” و دستیار صوتی دیجیتال آماده پاسخگویی به س questionال یا تحقق درخواست شما است. ما بهترین معاملات را در Google Home و Google Nest Mini ردیابی می کنیم تا بتوانید درمورد دریافت بهترین قیمت ها به روز باشید. کاملا بهترین پیشنهاد در این هفته بسته Home Mini 2 فقط 40 دلار است.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

بهترین معاملات امروز در Google Home و Google Nest

راهنمای مبتدیان Google Home و Google Nest

انتخاب بین چندین بلندگوی هوشمند از Google Home و Google Nest Mini روندی نسبتاً آسان است. در نظر گرفتن ویژگی هایی که از قبل نیاز دارید به شما کمک می کند تا ناامید نشوید.

در اینجا تفاوت های اصلی بلندگوهای هوشمند Google Home و Google Nest Mini وجود دارد.

ارزان ترین انتخاب Google Home Mini است. این دستگاه کوچک موسیقی خوب برای گوش دادن به پس زمینه پخش می کند و فرمانهای صوتی شما را به طور کامل در میان تمام صداهای دیگر در خانه میانی کنترل می کند.

دستگاه نسل دوم با فرمت کوچک ، Google Nest Mini ، دارای دو برابر حجم و توانایی شنیدن دستورات کمی بهتر است. با 10 دلار بیشتر از Google Home Mini ، می توانید دستگاه جدیدتر را خریداری کنید.

حتما بخوانید:
زیر ذربین: نقد و بررسی سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD003 - آی بیستون مگ

اگر می خواهید کیفیت موسیقی بهتری از هر مینی ارائه دهد ، مرحله بعدی اسپیکر هوشمند Google Home اصلی است. صداهای صوتی ممکن است در مورد تقویت صدا چیز زیادی نگویند ، اما Google Home می تواند یک اتاق را با موسیقی پر کند. اگر صدای عالی می خواهید ، Google Home Max بهترین انتخاب شما است. هوم مکس شش تا هشت برابر بیشتر از Google Mini هزینه دارد ، اما اگر به دنبال بلندگوی هوشمندی هستید که بتواند به دستورات شما پاسخ دهد و موسیقی در اندازه مهمانی تولید کند ، Google Home Max را در نظر بگیرید.

به دلیل راحتی اطلاعات ، صدا و کنترل خانه در نوک زبان ، به احتمال زیاد به موقع بلندگوی هوشمند اضافی خریداری می کنید. اگر با یکی از مدل های ارزان قیمت شروع می کنید ، همیشه می توانید به سراغ خرید بعدی بروید.

تفاوت Google Home و Google Nest چیست؟

سه دستگاه Google Home وجود دارد: اسپیکر هوشمند اصلی Google Home ، Google Home Mini و Google Home Max. Google Nest Mini نسخه دوم نسخه اصلی Google Home Mini است.

Google Nest Mini دارای صدای کلی بهتر و باس بیشتری نسبت به نسل اول Google Home Mini است و میکروفون سوم را برای تشخیص صدای بهتر در زمینه های دور اضافه می کند. Nest Mini یک شکاف پیچ به پشت دستگاه اضافه می کند و پوشش پارچه ای در بالای Next Mini از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است.

آیا Google Home و Google Nest دارای بلوتوث هستند؟

Google Home و Google Nest Mini دارای بلوتوث برای اتصال به بلندگوها ، هدفون ها و سایر دستگاه های بلوتوث هستند.

حتما بخوانید:
Sonos نسخه 750 دلاری Arc SL Shadow را بدون میکروفون راه اندازی کرد

آیا Google Home و Google Nest با Ring کار می کنند؟

دستگاه های Google Home و Google Nest Mini می توانند با دستگاه های زنگ دار کار کنند. ابتدا دستگاه های Ring خود را به حساب Google خود متصل کنید و سپس می توانید Ring Video Doorbell و سایر دستگاه های Ring خود را با استفاده از Google Assistant مدیریت کنید. با سازگاری Google Assistant ، می توانید از پیشنهادات Ring Ring Doorbell استفاده کنید.

آیا Google Home و Google Nest با الکسا کار می کنند؟

دستگاه های Google Home و Google Nest Mini با Amazon Alexa کار نمی کنند.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید