بهترین معاملات جمعه سیاه سیاه LG Gram 14 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

مارک کوپاک / روند دیجیتال

LG نامی است که بیشتر اوقات با تلفن های هوشمند ، تلویزیون و لوازم خانگی هوشمند همراه است ، اما اخیراً این برند کلاه خود را به حلقه لپ تاپ و همچنین سری عالی اولترابوک های LG Gram انداخته است. با ورود معاملات جدید جمعه سیاه و سرانجام فروش رسمی آغاز شده ، اکنون زمان مناسب برای گرفتن یکی از این دستگاههای زیبا با تخفیف عمیق است. معاملات لپ تاپ مخصوصاً داغ در میان معاملات جمعه سیاه آمازون امسال انجام شده است و این LG Gram 14 اینچی یکی از داغ ترین هاست ، با 453 دلار تخفیف که به شما امکان می دهد همین حالا تنها با 1147 دلار امتیاز کسب کنید. برای فهمیدن اینکه چه چیزی این رایانه کرکی را در میان مردم متمایز می کند.

لپ تاپ های ال جی گرام حدود 5 سال پیش ، تقریباً در همان زمان که اولترابوک های کوچک شده در حال تبدیل شدن به چیزی بودند ، روی صحنه آمدند و از آن زمان این خط به خوبی بالغ شده است. LG Gram 14 مانند خواهران و برادران خود ظاهری زیبا و مدرن و در عین حال کم اهمیت ارائه می دهد که با ترفندهای پایداری مدارس قدیمی و ویژگی های مفید تجارت می کند. این دوباره چرخ را پیدا نمی کند و با طراحی و سخت افزاری مانند این لازم نیست.

اندازه لپ تاپ های LG Gram از 13 تا 17 اینچ متغیر است و LG Gram 14 ممکن است به نقطه شیرین این دو قطب برسد. صفحه نمایش 14 اینچی 1080p آن اندازه مناسبی برای عملکرد و سرگرمی است و با کمی بیش از دو کیلوگرم و ضخامت 0.7 اینچی ، LG Gram 14 به اندازه کافی نازک و سبک است که می تواند در تمام روز بدون فرسودگی و فرسودگی پوشیده شود. فضای زیادی را در کیف خود (یا روی میز خود) اشغال کنید. این واقعیت که صفحه 14 اینچی Full HD نیز یک پنل IPS است – دقیق ترین نوع نمایشگر با زاویه دید بهتر از پنل های TN و VA – فقط یک گیلاس است.

حتما بخوانید:
چگونه می توان فیلم ها را در iPhone یا iPad خود ویرایش کرد

در زیر کادر ، این پیکربندی LG Gram 14 2020 با یک پردازنده قدرتمند نسل 10 Intel Core i7 بارگذاری شده است که با 16 گیگابایت RAM (دو برابر بیشتر از آنچه که معمولاً در لپ تاپ ها می بینید) برای عملکرد سریع ، چه در حال اجرا ، کار می کند ، در پایان روز وب گردی کنید یا با کمی سرگرمی استراحت کنید ، در حالی که SSD بزرگ 512 گیگابایتی به شما فضای کافی برای ذخیره نرم افزار و پرونده های خود را می دهد. خط LG Gram همچنین به دلیل داشتن باتری در کلاس در کلاس معروف است و این مورد نیز از این قاعده مستثنی نیست و قبل از تخلیه حداکثر 18.5 ساعت کارایی دارد.

آمازون برای فروش جمعه سیاه خود ، LG Gram 14 به روز شده را در سال 2020 با تخفیف 453 دلار ارائه می دهد ، به شما این امکان را می دهد که این اولترابوک ناهموار را با 1147 دلار در حالی که این معامله ادامه دارد ، روزانه همراه خود کنید (که طولانی نخواهد بود )

اکنون پیشنهادات بیشتری برای لپ تاپ در دسترس است

آیا به دنبال چیزی کمی متفاوت هستید یا فقط کنجکاو هستید تا ببینید چه چیز دیگری پیش روی شماست؟ با تاریخ رسمی فروش ، سرانجام بسته پیشنهادی لپ تاپ های جمعه سیاه وجود دارد که می توانید همین حالا مرتب کنید ، بنابراین حتماً این موارد را نیز بررسی کنید – و در اینجا فقط تعدادی از بهترین پیشنهادات ما برای آزمایش آنچه ارائه می دهد ، آورده شده است. :

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
10 برترین توییت‌های تمام دوران درباره لباس بچگانه

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir