بهترین معاملات جمعه سیاه در AirPods Pro 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

ما در معاملات جمعه سیاه آمازون این قیمت دیوانه وار را تماشا می کنیم و هنوز هم باورمان نمی شود: AirPods Pro اپل در حال حاضر فقط تا 170 دلار است – 32٪ (80 دلار) تخفیف ، و آن را به کمترین قیمت تبدیل می کند از این نویز فعال – آنها یک بار هدفون بی سیم واقعی را لغو کردند. آیا این یک اشتباه است؟ ما نمی دانیم ، اما می دانیم که اگر می خواهید از این قیمت باورنکردنی بهره ببرید ، باید سریع عمل کنید. این یکی از بهترین معاملات جمعه سیاه در AirPods است که احتمالاً خواهید دید.

پس چرا همه هیجان بیش از AirPods Pro است؟ آنها فقط یک مجموعه عالی از هدفون بی سیم واقعی هستند و برای کاربران اپل تقریباً بدون مشکل هستند. بیایید با کاهش نویز فعال (ANC) آنها شروع کنیم. این حتی با غلبه بر Sony WF-1000XM3 فوق العاده مثر است که با توجه به اینکه سونی سالهاست روی فناوری ANC خود کار می کند ، یک موفقیت چشمگیر است. AirPods Pro را در گوش خود قرار داده و ANC را فعال کنید و ناگهان توسط مخروط سکوت شخصی خود احاطه می شوید.

ANC عالی است ، اما اگر نمی توانید آنچه را که مجبور می شوید بشنوید ، این یک مشکل است. اما با یک فشار طولانی بر روی دکمه کنترل گوش چپ می توانید از صدای ترافیک گرفته تا افراد اطراف خود را بشنوید – نیازی به حذف هدفون نیست. اگر هنوز تصمیم دارید یکی یا هر دو را حذف کنید ، موسیقی شما به طور خودکار مکث می کند و وقتی آنها را برگردانید از سر بگیرید.

حتما بخوانید:
هفت روش‌ها احتمالاً می‌توانید اسباب بازی بدون Wanting Like An Beginner را دوباره اختراع کند.

کیفیت صدا نیز بسیار خوب است – به مراتب بهتر از AirPod های معمولی اپل – به لطف نکات سیلیکونی بیضی شکل ، که یک مهر و موم جامد اما راحت در کانال گوش ایجاد می کند. شما باس عمیق ، غنی ، میانه های گرم و سه برابر تمیز دریافت می کنید. اپل همچنین از فناوری یکپارچه ای برخوردار است که به طور خودکار EQ را با شرایط گوش دادن و همچنین انتخاب موسیقی شما سازگار می کند.

هنگامی که از AirPods Pro با یک دستگاه اپل استفاده می کنید ، دو ویژگی منحصر به فرد خواهید داشت: صدای فراگیر ، ایجاد سطح جدیدی از غوطه وری برای فیلم ها ، و گوش دادن مشترک ، که به شما و همه افراد امکان می دهد با مجموعه ای از تراشه های بی سیم مجهز به هدفون های اپل W1 یا H1 همزمان به همان مطالب گوش دهید.

با روشن کردن جعبه شارژ بی سیم با حداکثر پنج ساعت شارژ و در کل 24 ساعت ، AirPods Pro می تواند به راحتی یک روز کامل استفاده را تحمل کند.

در حال حاضر ، زمان تحویل آمازون بسیار گسترده به نظر می رسد – جایی بین 15 دسامبر و 17 ژانویه – که فقط یک معنی می تواند داشته باشد: اگر زمان تعطیلات می خواهید ، باید آنها را در اسرع وقت سفارش دهید. به هر حال ، این یک یافته عالی از معاملات جمعه سیاه ما است.

اکنون معاملات واقعی بیشتری با هدست بی سیم در دسترس است

این یکی از بهترین معاملات جمعه سیاه اپل است که تاکنون دیده ایم ، اما اگر شما کاربر اپل نیستید ، نگران نباشید ، بسیاری از معاملات عالی برای هدفون بی سیم جمعه واقعی وجود دارد که به “غلاف” ختم نمی شوند . “در اینجا یک نمونه کوچک از بهترین مواردی است که پیدا کرده ایم.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
این بهترین پیشنهاد Chromebook برای Black Friday است

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید