بهترین معاملات تلویزیونی دوشنبه سایبری زیر 500 دلار برای سال 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

اگر به دنبال چند معامله تلویزیونی عالی برای Cyber ​​Monday هستید ، اما بودجه شما کاملاً محدود است ، ما شما را پوشش دادیم. یافتن برخی معاملات عالی تلویزیونی با کمتر از 500 دلار آسان است و ما بهترین معاملات را پیدا کرده ایم ، به لطف معاملات تلویزیونی Best Buy Cyber ​​Monday که مشاهده می کنیم این تلویزیون ها به طور خاص در بهترین موارد ما ارائه نمی شوند تلویزیون های 4K با کتابچه راهنمای 500 دلار اما همه از مارک های بسیار معتبری تهیه می شوند. اگر حتی به دنبال پیشنهادات بیشتر برای Cyber ​​Monday هستید ، همه مواردی را که ممکن است لازم داشته باشید در اختیار شما قرار می دهیم.

تلویزیون 40 اینچی Full HD TCL از سری کلاس 3 – 180 دلار ، 200 دلار بود

سال

با 20 دلار تخفیف ، این تلویزیون TCL 40 اینچ کلاس 3 سری Full HD به سادگی یک ارزش حتی بهتر شده است. همانطور که با این قیمت انتظار دارید ، این گوشی 4K نیست ، اما هنوز هم یک کیت Full HD عالی است که قابلیت هوشمندانه ای را ارائه می دهد. با وضوح 1080p واضح ، به لطف Roku داخلی برای تماشای Blu-ray یا بازی با عملکرد تلویزیون هوشمند ایده آل است. این بدان معناست که شما می توانید خدمات پخش مورد علاقه خود را بدون زحمت تماشا کنید. برای راحتی بیشتر حتی با Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند. اگر شما فقط به یک تلویزیون پایه HD نیاز دارید ، این بیش از این وظیفه را برآورده می کند.

حتما بخوانید:
انواع مواد اولیه شیمیایی

سری تلویزیون های 50 اینچ 4K سامسونگ 6K – 300 دلار ، 350 دلار بود

300 دلار برای تلویزیون 4K؟ بله واقعا. این تلویزیون 50 اینچی 4K کلاس 6 سامسونگ مبلغی شگفت آور را برای قیمت ارائه می دهد. این از فن آوری PurColor برای تنظیم دقیق تصویر استفاده می کند ، دارای یک حالت بازی برای بهبود وضعیت در هنگام بازی ، همراه با یک تقویت کننده کنتراست است. طراحی باریک ، همراه با ویژگی های هوشمند ارائه شده توسط سیستم عامل Tizen سامسونگ ، بدان معنی است که هر آنچه برای یک تلویزیون 4K ارزان قیمت نیاز دارید و یک قیمت بودجه عالی دارد. فقط مطمئن شوید که فقط دو ورودی HDMI وجود دارد که اگر چندین دستگاه برای اتصال داشته باشید می تواند مشکل ساز شود.

تلویزیون 55 اینچی سری 7K 7K سامسونگ – 380 دلار ، 400 دلار بود

با صرفه جویی متوسط ​​اما قابل توجه 20 دلاری ، تلویزیون سامسونگ 55 اینچ سری 4K 7K به سادگی جذاب تر شده است. اندازه راحت تری برای اتاق نشیمن ، آن دارای کریستال پردازنده 4K سامسونگ در زیر کاپوت است ، این بدان معنی است که هر زحمتی را که می کشید برای یک تصویر عالی به زحمت بزرگ می کند. راهنمای جهانی مرور و یافتن همه نمایش های موردعلاقه خود را از طریق خدمات پخش جریانی آسان می کند. حتی بهتر ، این یک قاب فوق العاده نازک دارد ، بنابراین شما برای یک ظاهر جذاب تر ، ظاهر بسیار تمیز تری می گیرید. یک ویژگی مفید برای بهبود بازی ، مکمل بسته جذاب است.

تلویزیون 65 اینچی LG سری UN7000 4K – 500 دلار ، 550 دلار بود

ال جی

با صرفه جویی 50 دلاری ، این تلویزیون ال جی 65 اینچ 4K از سری UN7000 وسوسه انگیزتر شده است. این اندازه مناسب برای اتاق نشیمن شما است و یک صفحه نمایش 4K خارق العاده را ارائه می دهد که حتی زاویه دید بیشتری نسبت به قبل دارد و به شما اطمینان می دهد که هنگام تماشای رنگ و جزئیات هرگز از دست نخواهید داد. یک پردازنده چهار هسته ای کار بسیار خوبی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین نور ممکن را از منبع به صفحه می گیرید. علاوه بر این ، webOS عالی LG وجود دارد ، که تمام نیازهای پخش جریانی شما را تأمین می کند ، علاوه بر این ، هشدارهای ورزشی نیز در صورت تمایل وجود دارد ، بدون توجه به آنچه تماشا می کنید ، همیشه در جریان آخرین اخبار تیم های مورد علاقه خود هستید. دستیار Google و پشتیبانی Amazon Alexa مکمل این بسته عالی است.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
ارتقای روزافزون توان دفاعی کشور به دلیل بومی بودن آن و تکیه بر توان داخلی

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید