بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020


هوایی که تنفس می کنید چقدر تمیز است؟ در یک زمان یا دیگری ، خانه شما احتمالاً میزبان ناخواسته آلاینده های میکروکوسمیک بوده است. بهترین مانیتورهای کیفیت هوا به طور مداوم انواع مواد تحریک کننده در هوا را اندازه گیری می کند ، میزان قرائت را ضبط می کند و حتی به دستگاه تصفیه هوا ضربه می زند تا با آفات میکروبی در خانه شما مبارزه کند.

دو نوع معمول آلاینده های هوای داخل ، ذرات ریز و ترکیبات آلی فرار (VOC) هستند. ذرات ریز محرک های نامرئی هستند که قطر آنها بیش از 2.5 میکرومتر نیست ، اما می تواند مشکلات جدی برای افراد مبتلا به بیماری های تنفسی ایجاد کند. VOC ها بخارها و گازهای نامرئی هستند که غالباً محصول جانبی سوختن محصولات سوختی مانند بنزین و اجاق های چوبی هستند. در حالی که بهترین دستگاه های تصفیه هوا در بازار برای مقابله با این مواد تحریک کننده نامرئی معجزه می کنند ، اما چیزی که اکثر دستگاه های تصفیه فاقد آن هستند توانایی تعیین و تجزیه و تحلیل آلاینده هایی است که در اطراف خانه شما پرواز می کنند. این عملکرد مانیتور حجم هوا است.

برای بهترین مانیتور کیفیت هوا برای سال 2020 به پیشنهادات ما مراجعه کنید.

مانیتور کیفیت هوا Temtop M10

M10 با استفاده از ترکیبی از فناوری اندازه گیری لیزر و الگوریتم های متعادل کننده آلاینده ها ، هوای اطراف را برای یافتن ذرات ریز ، HCHO (فرمالدئید) و VOC های ساخته شده از پاک کننده های خانگی معمولی ، رنگ ها و مشعل های مختلف سوخت استفاده می کند. هنگامی که M10 بیش از حد آلودگی های مضر را تشخیص می دهد ، زنگ هشدار داخلی به صدا در می آید و به شما اطلاع می دهد که زمان شکستن پنجره یا تغییر فیلتر در سیستم تهویه مطبوع شما فرا رسیده است.

ما عاشق طراحی های قابل حمل و بدون مانع هستیم ، که یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد M10 است. با خستگی یک باتری قابل شارژ با ظرفیت 2200 میلی آمپر ساعت ، این مانیتور برای تجزیه و تحلیل آسان برای گرفتن و حرکت طراحی شده است. هوای داخلی خانه ، فضای داخلی اتومبیل یا حتی فضای باز عالی را بخوانید. کنتور فقط یک دکمه پاور دارد و Temptop P10 با یک بار شارژ حداکثر 6 ساعت دوام می آورد.

Airthings Wave Plus

تصویری از سبک زندگی Airthings Wave Plus برای یک خانه دار ساکت

رادون یک گاز طبیعی بی بو است که البته در سطوح قابل کنترل در بیشتر خانه ها یافت می شود. با این حال ، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رادون می تواند منجر به مشکلات جدی تنفسی ، از جمله سرطان ریه شود. رادون را نباید ساده گرفت و این همان جایی است که Airthings Wave Plus از آنجا می آید.

حتما بخوانید:
عوارض لیپوماتیک و انجام عمل لیپوماتیک در تهران کلینیک رز

این مانیتور هوشمند از هوای موجود در خانه شما نه تنها برای رادون بلکه دما ، رطوبت ، C02 ، VOC و فشار هوای کل اسکن می کند ، مقوله ای که هیچ مانیتور دیگری در این لیست قادر به تشخیص آن نیست. وقتی Wave فعال شد ، استفاده از آن به همان معنای واقعی کلمه ساده است تکان دادن برای خواندن کیفیت هوا با کد رنگ دست خود را در مقابل کنتور قرار دهید. رنگ سبز خوب است ، زرد هشدار دهنده است و قرمز به این معنی است که سطح خطرناکی از رادون یا سایر سموم موجود در هوا در نزدیکی وجود دارد. حدود یک هفته طول می کشد تا مانیتور با وسط خانه شما سازگار شود.

برنامه Wave (iOS و Android) را بارگیری کنید تا آخرین اطلاعات را در دستگاه تلفن همراه خود دریافت کنید ، اما این را بخاطر بسپارید Airthings Wave Plusاز بلوتوث برای همگام سازی داده ها با تلفن شما استفاده می کند ، نه Wi-Fi. این به این معنی است که شما برای جمع آوری آخرین قرائت کیفیت هوا باید در خانه خود باشید (یا خیلی نزدیک به آن).

خانه حوا

اگر مینیمالیسم همان چیزی است که به دنبال آن هستید ، Eve Home بهترین شرط شماست. براق و قابل حمل ، Eve همچنین توسط یکی از قدرتمندترین باتری های قابل شارژ در لیست ما تأمین می شود. انتظار 6 هفته ها با یک بار شارژ هنگامی که باتری کم است ، به سادگی هر کابل USB استاندارد را به Eve خود متصل کنید. حتی کابل آیفون قدیمی شما نیز کار خواهد کرد.

Eve Home کیفیت کلی هوا ، دما و رطوبت را کنترل می کند و داده های جمع آوری شده خود را در برنامه های دقیق ساعت ها ، روزها ، هفته ها ، ماه ها و سالها ذخیره می کند که می توانید از طریق برنامه Eve (iOS و Android) به آنها دسترسی داشته باشید. مانیتور واقعی هوا را در مقیاس 5 ستاره ارزیابی می کند. پس انداز بیش از 3 ستاره چیزی است که می خواهید برای آن عکس بگیرید. صحبت از Home ، Eve با Apple HomeKit نیز سازگار است. هنگامی که شما اضافه کنید اوا در خانه هوشمند اپل شما ، هنگامی که هوای اطراف بیش از حد آلوده است ، مانیتور می تواند به طور خودکار دستگاه های تصفیه هوا و سایر دستگاه های فیلتر هوا را به شبکه متصل کند.

حتما بخوانید:
اطلاعیه موسسه حرف آخر

مانیتور کیفیت هوای داخلی Awair Element

محصول هنوز در Awair Element ، پیشخوان است

این فقط یکی از مانیتورهای مورد علاقه ما در خرابی ماست ، فقط بر اساس زیبایی شناسی. عنصر Awair فقط 6 اینچ عرض و 3 اینچ طول دارد ، و به راحتی به هر قسمت از خانه یا فضای کار شما اضافه می شود.

این عنصر پنج رده کلیدی هوا را ردیابی و گزارش می کند: ذرات ریز ، VOC ها ، دما ، رطوبت و Co2. قرائت مربوط به هر دسته بر روی مانیتور نمایش داده می شود و در برنامه Awair (iOS و Android) ذخیره می شود ، همراه با نکات و راهنمایی هایی درباره چگونگی نرم شدن هوای ضعیف شما. با Alexa و Google Home حتی کنترل بیشتری بر هوای خود اضافه کنید. Awair افت کیفیت هوا را حس می کند و بلافاصله ترموستات ها و دستگاه های تصفیه را از طریق یک سیستم ارتباطی تحت وب به گردش هوا در اطراف خانه شما هدایت می کند. گزارش هایی از کاربران مبنی بر عدم اتصال مانیتور Element به Wi-Fi شما در اولین تلاش وجود دارد که این یک مانع ناامیدکننده است. مطمئن باشید این مشکلات فقط تعداد کمی از کاربران را آزار می دهد. با این حال ، برای کسانی که در هنگام راه اندازی مشکلات اتصال را تجربه می کنند ، تنها کاری که برای حل این مشکلات لازم است خاموش کردن مانیتور ، اتصال مجدد آن و نصب مجدد Wi-Fi است.

مانیتور Awair Glow C + Smart plug

برای کسانی که می خواهند به طور کلی گزارش دیجیتال را کنار بگذارند ، بیشتر از این نگاه نکنید. Awair Glow C یک مانیتور جهانی است ، ماشه ای برای یک دستگاه هوشمند و یک چراغ شبانه با صفحه نمایش صفر. فقط کافیست Glow C را به هر پریز دیواری متصل کنید ، برنامه Awair را بارگیری کنید و گزارشات کیفیت هوا را در زمان واقعی دریافت کنید.

Glow C VOC ، دما و رطوبت را کنترل می کند ، بنابراین ممکن است بهترین گزینه برای افرادی که در کاهش ذرات ریز نقش دارند ، نباشد. اما با کمتر از 70 دلار ، هرگز نگران باتری نخواهید بود ، Awair Glow به طور خودکار هر دستگاه هوایی متصل به خروجی هوشمند خود را تأمین می کند و مانیتور حتی می تواند به عنوان یک چراغ شب قدرتمند با مجموعه ای از رنگ های قابل تنظیم دو برابر شود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir