بهترین لپ تاپ های مخصوص بازی برای سال 2020: Razer ، Alienware ، Predator


تیغه Razer بهترین لپ تاپ مخصوص بازی است که ما آزمایش کرده ایم. براق ، قدرتمند و به نظر می رسد یک قطعه است ، با صفحه نمایش شارژ خارق العاده. اما این تنها لپ تاپ مخصوص بازی نیست که ما عاشق آن هستیم.

ما نزدیک به 400 لپ تاپ را آزمایش کردیم و با دقت در عملکرد هر یک از یکدیگر در زمینه های کلیدی مانند عملکرد ، نمایشگر ، دوام باتری و کیفیت ساخت ، دقت کردیم. ما حتی گزینه هایی برای بهترین لپ تاپ های G-Sync ، جایگزینی جدی دسک تاپ و حتی برخی از لپ تاپ های ارزان قیمت بازی را در نظر گرفته ایم.

بهترین لپ تاپ های بازی در یک نگاه:

بهترین لپ تاپ مخصوص بازی: Razer Blade

چرا باید این را بخرید: شما می خواهید یک مرکز بازی با حس سبک مانند MacBook داشته باشید.

برای کیست: گیمرهایی که به چیزی کوچک و سبک نیاز دارند که هنوز هم می تواند اعتصاب کند.

چرا Razer Blade 15 را انتخاب کردیم:

وقتی به بهترین لپ تاپ های مخصوص بازی فکر می کنید ، می توانید به یک شاسی ضخیم فکر کنید ، برجسته شده با گوشه ها و روزنه های تهاجمی تا جایی که ممکن است. اما نه Razer Blade 15. این درک شما را در مورد اینکه یک لپ تاپ مخصوص بازی چقدر زیبا می تواند تغییر دهد بدون اینکه عملکردی را که انتظار دارید از بین ببرد ، تغییر می کند. این بزرگتر از یک MacBook Pro یا Dell XPS 15 16 اینچی نیست ، اما هنوز هم با یک کارت گرافیک قدرتمند Nvidia RTX 2080 Super Max-Q همراه است.

تجربه بازی Razer Blade 15 هم برای صفحه نمایش و هم برای پردازنده گرافیکی است. ممکن است صفحه ای با سرعت تازه سازی 300 هرتز خیلی زیاد به نظر برسد ، اما این اطمینان را می دهد که GPU شما هرگز روی صفحه نمایش شما گیر نمی کند. نتیجه بازی های سریع و روان دیوانه وار ، مهم نیست که در چه ژانری بازی می کنید. یک گزینه OLED 4K نیز وجود دارد اما مدل 1080p 300Hz بهترین انتخاب برای گیمرها است.

البته، Razer Blade 15 به عنوان یک لپ تاپ مخصوص بازی شناخته می شود که کارهایی فراتر از بازی انجام می دهد. این پردازنده با داشتن هشت پردازنده 10 هسته ای هسته ای Intel دارای عملکرد زیادی برای انجام وظایفی مانند ارائه ویدئو است. به لطف نازک بودن آن ، دیگر بد نیستید کار (و بازی) خود را به هر کجا که نیاز دارید ببرید.

بررسی عمیق ما در مورد Razer Blade 15 را بخوانید

بهترین لپ تاپ گیمینگ ارزان قیمت: لپ تاپ دل G5 SE Gaming

چرا باید این را بخرید: این بهترین ماشین بازی است که می توانید با کمتر از 1000 دلار خریداری کنید.

برای کیست: دانش آموزان ، گیمرها ، هر کسی که می خواهد یک لپ تاپ مخصوص بازی داشته باشد اما نمی خواهد بانک را بشکند.

چرا ما لپ تاپ مخصوص بازی Dell G5 SE را انتخاب کردیم:

نمی توانید انتظار داشته باشید که یک لپ تاپ مخصوص بازی زیر 1000 دلار از طراحی آوانگارد برخوردار باشد. اما با تشکر از Dell G5 SE شما من میتوانم انتظار عملکرد درجه یک را داشته باشید. این یک راه حل کاملا AMD است که از جدیدترین پردازنده های 8 هسته ای ، 16 رشته ای Ryzen 4000 بهره می برد. این تراشه های کشنده برای بازی و تولید محتوا هستند و G5 SE از آنها به خوبی استفاده می کند.

Radeon RX 5600M کارت گرافیکی انتخابی است ، حتی با پیکربندی 880 دلاری که به راحتی Nvidia GTX 1650 را که در بسیاری از لپ تاپ های بازی با این قیمت ارائه می شود ، شکست می دهد.

G5 SE همچنین دارای گزینه ای برای صفحه نمایش 1080p 144Hz و همچنین نور پس زمینه RGB چهار منطقه ای است. ممکن است دست و پا چلفتی و منسوخ به نظر برسد ، اما لپ تاپ مخصوص بازی Dell G5 SE بهترین لپ تاپ مخصوص بازی است که می توانید خریداری کنید.

بررسی عمیق لپ تاپ گیمینگ Dell G5 SE را بخوانید

بهترین لپ تاپ مخصوص بازی های قابل حمل: Asus ROG Zephyrus G14

چرا باید این را بخرید: این در یک بسته بندی شگفت آور کوچک عملکرد عالی 1080p در بازی دارد.

حتما بخوانید:
داروهای گیاهی کار می کند فقط زیر این موقعیت ها

برای کیست: پارسه و سازندگان محتوا.

چرا Asus ROG Zephyrus G14 را انتخاب کردیم:

G14 بر خلاف هر لپ تاپ مخصوص بازی است که از آن استفاده کرده اید. این فوق العاده سبک است ، فقط 3.5 کیلوگرم است – و فقط از یک صفحه نمایش 14 اینچی استفاده می کند ، نه از نوع معمول 15 اینچی. نتیجه این امر کوچکترین لپ تاپ مخصوص بازی است که تاکنون ساخته شده است ، خصوصاً با توجه به قدرتمند بودن این مورد.

هسته اصلی آن پردازنده 8 هسته ای Ryzen 4000 AMD است. این یک جانور است. عملکرد چند رشته ای فراتر از گرافیک چنین لپ تاپ کوچکی است و آن را به گزینه ای مناسب برای ویراستاران ویدئو ، مدلسازان سه بعدی و انواع محتوا تبدیل می کند.

ایسوس ROG Zephyrus G14 همچنین عملکرد عالی بازی را نیز فراهم می کند. شما گزینه هایی برای GTX 1650 ، GTX 1660 Ti یا RTX 2060 دارید. اگر می توانید RTX 2060 را انتخاب کنید ، می توانید بیشتر بازی ها را با بیش از 60 فریم در ثانیه انجام دهید. برای LED های قابل برنامه ریزی فوق العاده روی هود باید 500 دلار اضافی بپردازید ، اما RTX 2060 1450 دلاری (بدون LED) ارزش زیادی دارد.

بررسی دقیق ما در مورد Asus ROG Zephyrus G14 را بخوانید

قدرتمندترین لپ تاپ مخصوص بازی: Alienware Area-51m

بررسی alienware area-51m
رایلی یانگ / روند دیجیتال

چرا باید این را بخرید: شما می خواهید جدیدترین بازی های لپ تاپ را با بالاترین تنظیمات و وضوح انجام دهید.

برای کیست: گیمرهایی که از لپ تاپ سنگین بدشان نمی آید.

چرا ما Alienware Area-51m را انتخاب می کنیم:

Alienware Area-51m بر خلاف هر لپ تاپ مخصوص بازی است که دیده اید. این نه تنها با نمای بیرونی خاکستری روشن و آرم های علمی تخیلی ظاهری جسورانه دارد بلکه جایگزینی واقعی برای دسک تاپ است. منظور ما از نظر قدرت و همچنین اجزای واقعی درون آن است. Area-51m دارای گزینه های پردازنده تا پردازنده واقعی کلاس رومیزی ، Core i9-10900K است. این یک پردازنده 16 هسته ای هشت هسته ای است که باعث می شود این لپ تاپ به طور قابل توجهی قدرتمندتر از هر چیز دیگری باشد.

Area-51m با Nvidia RTX 2080 Super (نه نوع Max-Q با قدرت محدود که در لپ تاپ های نازک تر وجود دارد) جفت شده است ، همانطور که دیدیم به عملکرد دسک تاپ نزدیک است.

اما بهترین قسمت؟ همه اجزای سازنده ، از جمله GPU و CPU قابل تعویض هستند. در بررسی خود ، متوجه شدیم که دسترسی به این قطعات به آسانی آنگونه که ممکن است در بازاریابی ذکر شود نیست. هنوز هم ، این یک لپ تاپ دیوانه وار قدرتمند است که می تواند تقریباً همه چیز را با نرخ فریم بالا در صفحه نمایش 1080p 300Hz خود کنترل کند. حتی اگر آن را به یک مانیتور 4K متصل کنید ، از عملکرد خوب بازی ها تحت تأثیر قرار خواهید گرفت.

Alienware Area-51m مخصوصاً با توجه به عمر کم باتری و شاسی محکم ، لپ تاپ مخصوص بازی شما نیست که بخواهید از آن استفاده کنید. اما اگر قدرت واقعی همان چیزی است که شما می خواهید ، دیگر به دنبال آن نباشید.

بررسی دقیق ما در مورد Alienware Area-51m (2019) را بخوانید

بهترین لپ تاپ مخصوص بازی G-Sync: Acer Predator Triton 500

چرا باید این را بخرید: این یک لپ تاپ مخصوص بازی قدرتمند با طراحی باریک و سبک با قیمتی مقرون به صرفه است.

برای کیست: برای گیمرهایی که قبل از هر چیز G-Sync می خواهند.

چرا ما Acer Predator Triton 500 را انتخاب کردیم:

G-Sync می تواند عمر باتری را از بین ببرد ، اما وقتی صحبت از گیم پلی روان می شود ، این ویژگی مورد علاقه بسیاری از گیمرهای رایانه است. Predator Triton 500 یک لپ تاپ مخصوص بازی است که به طور تصادفی از فناوری نمایش مهم انویدیا استفاده می کند.

این محصول با پردازنده گرافیکی Intel Core i7-10750H و پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q ارائه می شود و علاوه بر ارتقا RTX 2080 Super Max-Q ، Triton 500 می تواند با تعداد بیشتری از لپ تاپ های دیگر این لیست روبرو شود. -پول کمتر. به نظر می رسد که G-Sync کافی نیست ، Triton 500 نیز با سرعت تازه سازی تا 300 هرتز همراه است.

حتما بخوانید:
قیمت لپ تاپ های بازی Acer، Dell، Razer برای جمعه سیاه کاهش یافت

برخی هشدارها وجود دارد. ایسر Predator Triton 500 این یک لپ تاپ گیمینگ استاندارد به نظر نمی رسد ، اما همچنین از طراحی چشم نواز سایر لپ تاپ های بازی نازک و سبک مانند Razer Blade 15 برخوردار نیست. عملکرد زیبایی باتری Triton 500 مانند زیبایی ظاهری آن نیز حیرت آور است. اما اگر با یک صفحه G-Sync به دنبال بهترین انفجار بازی برای پول خود هستید ، انجام بهتر از آن دشوار است.

بررسی عمیق ما از Acer Predator Triton 500

نکات تحقیق و خرید

هزینه لپ تاپ مخصوص بازی چقدر است؟

لپ تاپ های مخصوص بازی معمولاً گرانتر از لپ تاپ های عمومی هستند ، زیرا معمولاً برای تراشه های گرافیکی بهتر برای گرافیک تصویری بهتر و نرخ فریم ، از یک تراشه گرافیکی خاص نیز استفاده می کنند. اما نیازی به هزینه زمین نیست.

ارزان ترین گزینه ها از حدود 700 دلار شروع می شود ، اگرچه نمی توان انتظار عملکرد عالی در این سطح را داشت. لپ تاپ گیمینگ مورد علاقه ما دل G5 SEبا کمتر از 1000 دلار پیدا می شود. برخی از لپ تاپ های ارزان قیمت وجود دارد که ما آنها را دوست داریم ، اگرچه با رسیدن به 500 دلار تلاش خواهید کرد چیزی را پیدا کنید که برای بازی عالی باشد. اگر آخرین اجزای سازنده و سریع ترین صفحه نمایش را می خواهید ، در انتهای بالا می توانید بیش از 2000 دلار هزینه کنید. امسال با پیشنهاداتی برای لپ تاپ های Cyber ​​Monday ، می توانید تخفیف های مناسبی پیدا کنید.

در لپ تاپ مخصوص بازی به دنبال چه چیزی بگردم؟

اگر قرار است به غیر از بازی های کلاسیک یا بازی های مستقل با شدت بسیار کم ، کار دیگری انجام دهید ، یک تراشه گرافیکی ویژه می خواهید. لازم نیست چیز شگفت انگیزی باشد و AMD APU با گرافیک Vega در کلاس پایین قابل تأمل است. در هر صورت ، اگر در بیشتر بازی ها نرخ فریم مناسب داشته باشید ، بیش از گرافیک یکپارچه اینتل خواهید داشت.

اگر انتظار دارید نرخ فریم بالای 60 فریم در ثانیه را بدست آورید ، ارزش دارد که به نمایشگر با نرخ تازه سازی بالا توجه کنید. ما هنگام استفاده از بازی ها ، آنها را از وضوح بالاتر مهمتر می دانیم و معمولاً موارد اضافی خیلی گران نیستند.

آیا لپ تاپ های مخصوص بازی برای کار مناسب هستند؟

معمولاً بله برای کار کردن به تراشه گرافیکی خاصی احتیاج نیست ، اما پردازنده های سریع و رم پرسرعت که لپ تاپ های گیمینگ به طور معمول به آن مجهز هستند ، به همان اندازه که تعداد جدیدترین بازی ها را می شکنند ، در مدیریت صفحات گسترده و اسناد Word نیز مهارت دارند.

از طرف دیگر ، یک لپ تاپ مخصوص بازی بزرگتر و ضخیم تر با نور RGB ممکن است برای هر محیط کاری مناسب نباشد. طراحی بی صدا مانند لپ تاپ های بازی Razer Blade یا Dell سری G بسیار بهتر متناسب است و مشکلی است که باید بدانید.

آیا لپ تاپ های Mac برای بازی مناسب هستند؟

بعضی از آنها بد نیستند ، اما بسیاری از آنها عالی نیستند. اپل فقط تراشه های گرافیکی خاصی را در مدل های 16 اینچی MacBook Pro خود قرار داده و از قیمت بالایی برخوردار است. همچنین سازگاری نرم افزاری وجود دارد که باید بخاطر بسپارید ، زیرا ویندوز حتی با اضافه شدن Apple Arcade ، بازیهای بیشتری نسبت به MacOS ارائه می دهد.

اگر همه آنچه می خواهید کمی باشد Fortnite طرف شما را به یک مک بوک پرو 16 اینچی می رساند ، اما اینها به هیچ وجه ماشین بازی نیستند. با این حساب ، اگر واقعاً می خواهید به Mac خود پایبند باشید ، همیشه یک گزینه دو بوت در Boot Camp وجود دارد که به شما امکان می دهد بازی های Windows 10 را روی سخت افزار MacBook خود اجرا کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir