بهترین فیلم های اصلی کانال دیزنی برای پخش جریانی


بهترین راه برای توصیف فیلم اصلی کانال دیزنی؟ شما با دیدن آن می دانید. از سال 1997 (یا 1983 ، اگر تعداد نمایش های نخست کانال دیزنی را بشمارید) ، DCOM به خانه های سراسر جهان حمله کرده است ، و به مخاطبان مجموعه ای از شخصیت ها را برای برقراری ارتباط و نگهبانان بزرگسال آنها ، با دانستن که فرزندان آنها دروس اخلاقی ماندگاری را می آموزند.

با استفاده از فیلم های اصلی کانال دیزنی ، که اکنون به راحتی در دیزنی + در دسترس هستند ، ما تصمیم گرفتیم که از کل کاتالوگ استفاده کنیم و بهترین مورد را برای لذت تماشای شما انتخاب کنیم.

به دنبال بیشتر هستید؟ ما برای کمک به شما در یافتن بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی خارج از کشور ، تعداد زیادی راهنمای پخش جریانی ایجاد می کنیم.

دبیرستان موسیقی (2006)

از یک نمونه تصادفی از افراد بخواهید که به یک فیلم اصلی کانال دیزنی اشاره کنند و دبیرستان موسیقی عنوانی است که به احتمال زیاد بارها و بارها ذکر خواهد شد. این فیلم ، با تمرکز بر روی نوجوانان کلیشه ای دبیرستانی که بالاتر از کلیساهای خود و استراتوسفر تجارت نمایش قرار دارند ، به یکی از اصلی ترین نمادهای اصلی دیزنی در تمام دوران تبدیل شده است. مشاغل Zac Efron ، Vanessa Hudgens و Corbyn Blue (که در DCOM دیگری شرکت خواهند کرد ، بپر) و یک موسیقی متن فراموش نشدنی را ارائه می دهد ، که مشخصه اصلی DCOM کلاسیک است. این فیلم همچنین ابتدای کار جدید و سودآوری برای دیزنی بود ، که با دو دنباله ، یک فیلم جداگانه و یک سری اصلی + دیزنی ، حق رای دادن را در طول سالها فعال نگه می دارد ، جایی که شخصیت ها اجرای موسیقی فیلم اصلی را اجرا می کنند ، و یک پارادوکس زمانی را در جهان ایجاد می کنند.

گوجه فرنگی پوسیده: 63٪
ژانر. دسته: Rom-com، Musical، Coming-of-age
ستاره ها: زک افرون ، ونسا هاجنز ، اشلی تیسدیل ، کوربن بلو
کارگردان: کنی اورتگا
امتیاز: TV-G
مدت زمان: 98 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

وندی وو: جنگجو برای بازگشت به خانه + به دیزنی

Wendy Wu: Home Warrior (2006)

DCOM دیگری که در سال طلایی 2006 ژانر منتشر شد ، وندی وو: جنگجو برای بازگشت به خانه منقش به شهرت با قلب ، شوخ طبعی و مهر دیزنی – قهرمان زن. برندا سانگ در حال حاضر یک ستاره بود ، و بازیگر وارث دیوانه هتل لندن تیپتون بود زندگی آپارتمان زک و کودیاما او جنبه اکشن گرایش بیشتری از خود را به عنوان وندی وو نشان داد ، تولد دوباره یک زن جنگجو که وظیفه نجات جهان از طریق استفاده از کونگ فو را بر عهده داشت. برخی از تصاویر کلیشه ای در یک فیلم مدرن تر مورد استقبال قرار نمی گیرد ، اما شاید به تصویر کشیدن وندی وو توسط Song گامی بزرگ در بهبود عملکرد صفحه باشد.

گوجه فرنگی پوسیده: 52٪
ژانر. دسته: اکشن-ماجراجویی ، خیالی
ستاره ها: برندا سونگ ، شین کویامادا
کارگردان: جان لئینگ
امتیاز: TV-PG
مدت زمان: 91 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

بخوان و گریه کن

Read it and cry (2006)

و انتخاب دیگری از سال 2006 – بخوان و گریه کن، فیلم نادر با بازی دانیل و کی پانابایکر. کی در نقش جیمی ، یک دانش آموز دبیرستانی که به طور ناگهانی نامش را از دست می دهد ، پس از روزنامه خصوصی خود به طور تصادفی به عنوان یک موقعیت برنده در یک مسابقه نوشتن و در نهایت پرفروش ترین کتاب (دانیل در نقش ایزابلا ، شخصیت مجله) معرفی می شود ، زیرا جیمی معروف تر ، ثروتمندتر می شود. و طعمه های مشهور وقتی که مادی و کینه توز شود ، بهترین نتیجه را می برد. جیمی مجبور می شود با دگرگونی خود مقابله کند تا یاد بگیرد که ثروت همه چیز نیست و هیچ چیز مهمتر از دوستی و خوبی برای دیگران نیست ، اخلاقی کلاسیک دیزنی.

گوجه فرنگی پوسیده: 58٪
ژانر. دسته: درام ، کمدی ، روی سن آمدن
ستاره ها: کی پنابایکر ، دانیل پنابایکر
کارگردانان: پل هوهن
امتیاز: TV-G
مدت زمان: 85 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

کشش

Twitches (2005)

اگر فیلم های اصلی کانال دیزنی چیزی بیش از آهنگ و رقص خوب دوست داشته باشند ، این دوقلوها هستند. قبل از اینکه دوقلوهای Panabaker شرکت کنند بخوان و گریه کن، دوقلوهای مووری (تیا و تامرا) در شرکت کردند کششبازی جادوگران دوقلوی آنها (ببینید چطور این اتفاق می افتد؟) که از هم جدا شده اند و توسط والدین مختلف پذیرفته شده اند. دوقلوها قبل از ملاقات با یکدیگر در بیست و یکمین سالگرد تولدشان ، شیوه های زندگی بسیار متفاوتی را ادامه می دهند. آنها پس از اطلاع از ریشه و پیشگویی حاکم بر آنها ، مجبور به بازگشت به یک قلمرو جادویی می شوند تا جهان را از تاریکی نجات دهند. خیلی زیاد است دام برای والدین ملاقات می کند بازی تاج و تختبعد از غرق شدن در خارهای توطئه. دنباله ای در سال 2007 اکران شد ، اما خیلی خوب نیست.

حتما بخوانید:
شکلات را برای کادو ولنتاین هرگز فراموش نکنید

گوجه فرنگی پوسیده: 60٪
ژانر. دسته: کمدی ، خیال
ستاره ها: تیا موری ، تامرا موری
کارگردان: استوارت گیلارد
امتیاز: TV-PG
مدت زمان: 87 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

شهر هالووین

Halloweentown (1998)

کشش یکی از بهترین نسخه های دیزنی با موضوع هالووین است ، اما بهترین آنها اصل است شهر هالووین، یکی از قدیمی ترین. در این فیلم دبی رینولدز (مادر واقعی شاهزاده خانم لیا) در نقش آگی کرامول ، مادربزرگ که می خواهد به نوه های خود جادوگری بیاموزد بازی می کند و این باعث ناراحتی دخترش است که قصد دارد فرزندان خود را به عنوان یک انسان فانی تربیت کند. این سه نوه سرانجام از راه های عرفانی خود آگاه می شوند و سفری مخفیانه را به هالوون تاون آغاز می کنند ، جایی که ناگهان وظیفه آنها این است که با انداختن یک طلسم به یک فانوس عظیم الجثه در مرکز شهر ، از قدرت خود مطلع شوند و مردم شهر را از عذاب خاصی نجات دهند. این فیلم آنقدر خوب بود که نه یک ، نه دو بلکه سه دنباله برای کانال دیزنی ایجاد کرد.

گوجه فرنگی پوسیده: 80٪
ژانر. دسته: کمدی ، فانتزی ، اکشن ماجراجویی ، رسیدن به سن
ستاره ها: دبی رینولدز ، جودیت هوگ ، کیمبرلی براون
کارگردان: دواین دونهام
امتیاز: TV-PG
مدت زمان: 84 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

موفق باشید برای ایرلندی ها

شانس ایرلندی ها (2001)

ژانر دیگری که دنیای DCOM در آن وسواس دارد ورزش است و یکی از بهترین ژانرها ژانر است شانس ایرلندی ها، که عناصر خیالی و تمایل به پیروزی را ترکیب می کند. رایان مریمان در نقش كایل جانسون بازی می كند كه وقتی شانس خود را از دست می دهد ، در می یابد كه در حقیقت یك ماده جن است. قبل از این که همه جذامیان تسلیم اراده دزد جذابیت شوند ، رایان باید بدون کمک جذابیت خود شانس خود را برگرداند. او همچنین باید بسکتبال زیادی بازی کند – سرخ آئورباخ و بوستون سلتیکس حتما عهد کرده اند که اگر هر روز توپ را بازی کند ، مریمان را جذب کنند. اوه ، و شخصیت شرور این فیلم را تیموتی اوموندسون بازی می کند ، که در حال حاضر معاملات بسیار بزرگی در دنیای بازیگری است.

گوجه فرنگی پوسیده: 53٪
ژانر. دسته: کمدی ، خیال
ستاره ها: رایان مریمان ، تیموتی اوموندسون ، پل كیرنان
کارگردان: پل هوهن
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
86 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

پخت و پز ادی برای یک میلیون دلار

پخت و پز ادی برای یک میلیون دلار (2003)

معضل کلاسیک همه کودکان در یک سن خاص است: بیس بال یا آشپزی؟ ادی اوگدن یک ستاره بیس بال است و این مورد تایید پدرش است. اما او به طور مخفیانه عشق به هنر آشپزی را پنهان می کند ، حتی دوستان خود را فریب می دهد تا در کلاس اقتصاد خانگی شرکت کنند تا بتواند آشپزی بیشتری انجام دهد. بنابراین وقتی او وارد یک آشپز یک میلیون دلاری می شود (میزبان بابی فلی!) در روز بازی بزرگ پلی آف ، او با یک تصمیم دشوار روبرو شده است: دنبال قلب خود باشد یا برای خوشایند دوستان و پدرش؟ شاید راهی برای انجام هر دو وجود داشته باشد! پخت و پز ادی برای میلیون ها دلار این قطعاً با یک پیام همدلانه بیش از حد به بینندگان ضربه می زند ، اما واقعیت این است که آنها فقط با آن نوع فضولی و لذت فیلم نمی سازند.

گوجه فرنگی پوسیده: 48٪
ژانر. دسته: ورزش ، کمدی ، رسیدن به سن
ستاره ها: تیلور بال ، اورلاندو براون ، رز ماکیور
کارگردان: پل هوهن
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
85 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

کادت کلی

Cadet Kelly (2002)

هیلاری داف از بزرگترین صادر کنندگان کانال دیزنی در همه زمان ها استلیزی مک گوایر) و کریستی کارلسون رومانو (حتی استیونز، کیم ممکن است) ، که سر به سر می روند کادت کلی. او داستان کلی کالینز (داف) را روایت می کند که پس از ازدواج مادرش با سرپرست (گری کول) مجبور به ثبت نام در یک مدرسه نظامی می شود. كلی بلافاصله با كاپیتان جنیفر استون (رومانو) روبرو می شود ، كه اغلب كلی را مورد تمسخر قرار می دهد و به یاد ماندنی او را “لارو” می نامد. کلی به عنوان مجازات جرایم مختلف ، به تیم آموزشی می پیوندد و در آنجا می فهمد که زندگی در مدرسه نظامی خیلی بد نیست. او یاد می گیرد که از ناپدری و آرشمیس خود قدردانی کند ، زیرا فیلم با سلام و احترام بین این دو ، یکی از شاخص ترین پایان های DCOM در تمام دوران ، بسته می شود. ترکیب دو تا از بزرگترین ستاره های دیزنی در آن زمان برای قرن ها قبل از فیلم هایی مانند این سر و صدا بود انتقام جویان این نوع ترکیبات را به زبان ساده بیان کنید.

حتما بخوانید:
هشت درس شما می‌توانید یادگیری

گوجه فرنگی پوسیده: 49٪
ژانر. دسته: کمدی ، سن
ستاره ها: هیلاری داف ، کریستی کارلسون رومانو ، گری کول
کارگردان: لری شاو
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
100 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

کمپ راک

کمپ راک (2008)

کمپ راک شامل دو معروف ترین موسیقی دان دیزنی ، دمی لواتو ، و جو جوناس است که همکارانشان جوناس برادرز نیز در طول فیلم حضور دارند. لواتو نقش یک نوازنده جوان را بازی می کند که به اردوی تابستانی برای نوازندگان می رود ، اما به دلیل وضعیت اقتصادی واقعاً در آن جا مناسب نیست. جوناس نقش شین گری را بازی می کند ، خواننده ای خرابکار که مجبور شد در اردو درس های رقص بگذارد. چگونه آنها هرگز متصل خواهند شد؟ و چه موسیقی زیبایی را با هم خواهند ساخت؟ Lovato ، با خواندن “It’s Me” در اواخر فیلم ، یکی از بهترین آهنگ های اصلی است که از DCOM ارائه می شود. دنباله ای دو سال بعد اکران شد ، اما مانند اکثر دنباله ها ، درخشش اصلی را نداشت.

گوجه فرنگی پوسیده: 45٪
ژانر. دسته: موزیکال ، روی سن
ستاره ها: دمی لواتو ، جو جوناس ، برادران جوناس
کارگردان: متیو الماس
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
96 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

فرزندان

Descendants (2015)

در حالی که بقیه دنیای سرگرمی با سر و ته به دوره شروع مجدد و احیای مجدد فرو می رفت ، دیزنی زاویه ای منحصر به فرد برای پیگیری DCOM خود یافت. نتیجه این شد فرزندان، یک کمدی ماجراجویی درباره کودکان برخی از بدنام ترین شرورهای دیزنی ، از جمله ملکه شیطان ، Maleficent ، جعفر و کرولا د ویل. آنها برخی از خصوصیات شیطانی والدین خود را دارند ، اما یک شخصیت خوب نیز وجود دارد که ریشه در هر شخصیت دارد زیرا آنها سعی می کنند از والدین خود حمایت کنند و یاد بگیرند که از میراث بزرگی که برای خود باقی مانده اند زنده بمانند. برای اندازه گیری خوب ، چندین آهنگ قابل توجه در فیلم وجود دارد ، به ویژه Rotten to the Core ، که آهنگی را برای فرنچایزی تعیین می کند که اکنون شاهد پس زمینه ها و دنباله های بعدی از نسخه اصلی است. فرزندان همچنین ستاره هایی از دوو کامرون ، صوفیا کارسون و کامرون بویس فقید را ساخت.

گوجه فرنگی پوسیده: 90٪
ژانر. دسته: فانتزی ، موسیقی ، روی سن آمدن
ستاره ها: کبوتر کامرون ، صوفیا کارسون ، پسران کامرون
کارگردان: کنی اورتگا
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
114 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

دختران یوزپلنگ

دختران با یوزپلنگ (2003)

از اواسط دهه 2000 شناخته شده ترین ستاره کانال دیزنی ریون سیمون بود. در حالی که او قبلاً به دلیل مشارکت شناخته شده بود نمایش کازبی، هنگامی که شروع به حضور در بهترین سریال کانال دیزنی در تمام دوران کرد ، در سال 2003 منفجر شد ، این So Raven است. او به شرکت در این ستاره ادامه داد دختران یوزپلنگ، برای گروهی متشکل از چهار خواننده جوان که به طور همزمان در تلاش برای برنده شدن در یک نمایش استعدادیابی و بزرگ کردن آن با یک قرارداد ثبت شده هستند. این فیلم شامل همه تروپ های کلاسیک DCOM است ، زیرا زنان در روابط دوستی و خانواده پر از خطر جهت گیری می کنند. همچنین از موسیقی متن و امتیاز عالی برخوردار است ، بدون شک نتیجه تولید کننده ویتنی هوستون است. ستاره برجسته اینجا Adrienne Bylon است که در حال حاضر میزبان است واقعی. این DCOM نادر است که می توان ادعا کرد که دنباله 2006 بهتر است ، زیرا دختران یوزپلنگ سفر به اسپانیا را به یاد می آورند.

گوجه فرنگی پوسیده: 71٪
ژانر. دسته: درام ، موزیکال ، رسیدن به سن
ستاره ها: ریون سیمونه ، آدرین بایلون
کارگردان: کنی اورتگا
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
93 دقیقه

دیزنی + را تماشا کنید

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.org