بهترین سلاح در Mass Effect: آندرومدا

[ad_1]

اثر انبوه: آندرومدا دارای نزدیک به 70 سلاح برای پیدا کردن ، کاوش و ساخت ، و همچنین به روز رسانی IX برای هر تپانچه. با وجود گزینه های بسیار زیاد – و تقریباً هیچ داده تحقیقاتی در یک زمان برای ارتقا each هر سلاح – تشخیص اینکه کدام سلاح در واقع شایسته منابع است دشوار است.

با بالاتر رفتن از سطح 25 ، بهترین نقشه های اسلحه را باز خواهید کرد ، بنابراین برای دستیابی به بهترین بهترین ها ، به کارها ادامه دهید. با این حال ، ما قدرتمندترین و همه کاره ترین سلاح های خود را در کهکشان آندرومدا مونتاژ کرده ایم ، بنابراین شما برای جنگیدن با کت با سلاحی وحشتناک وقت را تلف نمی کنید.

چه اسلحه کوتاه برد ، چه تیرانداز با دقت بالا یا چکش را به دشمنان ترجیح دهید ، توصیه می کنیم خود را به این سلاح ها محدود کنید.

اطلاعات بیشتر

تفنگ اتوماتیک

تفنگ تهاجمی سوکول

Mass Effect: تفنگ حمله ای آندرومدا فالکن

Falcon فقط یک تفنگ هجومی نیست: یک نارنجک انداز است. در واقع سلاح های زیادی وجود دارد که واقعاً بمب را شلیک می کنند آندرومدا، و این برای صدمه بیشتر هنگامی که به کت مخفی تیراندازی می کنید و سخت ترین دشمنان بازی را منفجر می کنید مفید است.

تفنگ تهاجمی والکیری

Mass Effect Andromeda: Valkyrie Assault Rifle

وقتی چیز دقیق تری می خواهید ، والکری اسلحه شما است. این یک تفنگ هجومی است که فقط دو گلوله شلیک می کند ، که آن را برای شلیک سر و سایر کارهای دقیق عالی می کند. اگر بازیکنی هستید که می خواهید مخفی بمانید و دشمنان را از دور به داخل راه دهید ، Valkyrie گزینه مناسبی است که وقت شما را برای پاشیدن گلوله هدر نمی دهد.

X5 شبح

تفنگ حمله ای X5 Ghost

جدا از پرتاب نارنجک و تفنگ های نیمه اتوماتیک ، Ghost تنها تفنگ اتوماتیک “سنتی” در لیست ما است که به سادگی موفق به شکست Revenant قدرتمند اما نادرست می شود. دقت و ظرفیت مهمات عالی آن ، به علاوه میزان مناسب آتش و اندازه گیره ، آن را به سلاحی ایده آل برای سبک سازی سلامت دشمنان از دور تبدیل کرده است. اصلی ترین نکته منفی تراکم آن است که باعث می شود آنقدر ضعیف باشد که بتواند روی جنون خوب کار کند.

اسلحه

تفنگ ساچمه ای ریگار

اثر انبوه: تفنگ ساچمه ای Andromeda Reegar Carbine

دکل مانند هر اسلحه ای ضربه می خورد ، اما برای شکستن سپرهای دشمن نیز مناسب است. این باعث می شود جنگنده های خط مقدم که به چیزی نیاز دارند تا آدمهای بزرگ بزرگ را سریع بسازند ، عالی است. انفجارهای شارژ شده برقی Reegar همچنین به دشمنان اطراف آسیب می رساند ، بنابراین در مقابل افراد بد گروهی که بسیار گروه بندی شده اند ، کمی بیشتر از یک تفنگ استاندارد برخورد خواهید کرد.

تفنگ Dhan

جلوه گسترده: آندرومدا دان کانن

این تفنگ کت چیزی فراتر از یک نیروگاه از نزدیک است. Dhan گروهی از پرتابه ها را آزاد می کند که در پرواز بسته می مانند و در فواصل طولانی نسبتاً موثر هستند. آنها در یک قوس کوچک پرواز می کنند که یک دقیقه طول می کشد تا عادت کنیم ، اما این بدان معنی است که شما قدرت تفنگ دارید که می توانید در فواصل متوسط ​​از آن استفاده کنید. منابع خود را ذخیره کنید تا زمانی که بتوانید لایه بالایی را برای این لایه کشف و بسازید تا به اثر کامل برسید.

روزاد پوشکا

جلوه گسترده: آندرومدا روزاد پوشکا

روزاد تیراندازی کند و با ظرفیت کم است اما شوت بزرگی دارد. این برای لرزان کردن دشمنان طراحی شده و به اندازه کافی قدرتمند است که حتی از سنگین ترین افراد بدی که با آنها روبرو خواهید شد نیز می کاهد. آندرومدا. با این حال ، سرعت آتش سوزی یک سازش است ، بنابراین مطمئن شوید که برای پاکسازی خسارت بیشتر یا پاک کردن خطر ، مایل هستید از این تکان دهنده استفاده کنید.

تفنگ پیرانا

طرح نادر Piranha Shotgun V

یک کلاسیک سه گانه اصیل ، Piranha ایده آل برای افراد آوانگارد است که می خواهند از نزدیک و از نزدیک شخصی شوند. این یک تفنگ اتوماتیک است که می تواند قبل از خم شدن برای بارگیری مجدد ، هشت تیر دردناک را به سمت حریف زرهی تخلیه کند. هنگام آویز کردن ، یک برنامه جستجوگر پلاسما و آسیب اضافی اضافه کنید و می توانید بر روی دشمنان قرار بگیرید ، از نزدیک شلیک کنید و دشمنان ارگانیک را از بین ببرید.

اسلحه های تیرانداز

تفنگ تیرانداز تنظیم شده

اثر انبوه: اسلحه تک تیرانداز آندرومدا نالادن

اسلحه های تک تیرانداز برای موثر بودن همیشه لازم نیست که دقیق باشند. نالادن کارتریج هایی را شلیک می کند که در اثر ضربه منفجر می شوند ، که برای مقابله با دشمنان پشت پوششی که نمی توانید مهره بگیرید بسیار مناسب است. همچنین می توانید از نالادن در برابر دشمنان بزرگی که دوست دارند خلا gap را پر کنند و به شما نزدیکتر شوند بهره ببرید. هنگام شلیک از ناحیه ران ، برای انفجار از نزدیک در قفسه سینه عالی است.

اسلحه تک تیرانداز Isharay

تاثیر عمده؛  تفنگ تیرانداز از نوع Andromeda Isharay

تفنگ Andromedan Isharay به آرامی شلیک می کند و دوباره بارگیری می شود ، اما این یک سازش کوچک است اسلحه ای که هنگام ارتقا دیوانه وار قدرتمند است. ایشارای با نیروی دیوانه وار خود به سختی حمله می کند و دشمنان را خرد می کند. فقط مطمئن شوید که آنها را زده اید ، زیرا اگر دقیق ترین تیرانداز نباشید ، اوقات بدی خواهید داشت.

عنکبوت

طرح Black Widow Sniper Rifle V

یکی دیگر از کلاسیک های Mass Effect ، The Black Widow چهار عکس قبل از هر بار بارگیری دارد ، که باعث می شود بیشتر از این شکاف ها بگذرد. Black Widow اگرچه به اندازه Isharay قدرتمند نیست اما به شما امکان می دهد چندین بار به دشمن ضربه بزنید تا از زمان مخفی کردن یا بارگیری مجدد سپرهای خود جلوگیری کنید. این مطمئن ترین سلاح برای بازی Insanity شما است.

اسلحه و SMG

اکولایزر SMG

Mass Effect: اکولایزر Andromeda SMG

اکولایزر عملکرد بسیار خاصی دارد – دشمنان را ویران می کند و از فاصله نزدیک سپر می خورد. اسلحه Remnant نیز هرگز مهماتش تمام نمی شود ، به شرطی که نگذارید بیش از حد گرم شود و برای جویدن دفاع های مستحکم در خطوط مقدم عالی است. از محدوده خارج شوید و دیگر بی فایده می شود ، بنابراین فقط اگر می خواهید نزدیکتر شوید آن را استفاده کنید.

اسلحه عقرب

جلوه توده ای: تفنگ عقرب آندرومدا

اسلحه اسکورپیون به آرامی شلیک می کند ، اما با صدمات زیادی ، یک ناراحتی بزرگ را با نارنجک شلیک می کند. انفجارها می توانند همزمان به چندین دشمن آسیب برسانند ، و همچنین دشمنان پشت سرشان بد هستند ، بنابراین اگر سرعت شلیک شما را اذیت نمی کند ، این امر علاوه بر شارژدهی شما ، به ویژه هنگامی که می خواهید از یک اسلحه خالی تغییر وضعیت دهید و به شلیک ادامه دهید ، بسیار مهم است.

تفنگ بادی کناری

اثر انبوه: تپانچه Andromeda Sidewinder

گاهی اوقات شما فقط یک اسلحه می خواهید که به نظر می رسد عالی. Sidewinder ، یک تپانچه عظیم مانند هفت تیر ، به خصوص قابل توجه نیست ، اما به یک مشت مجهز است و باعث می شود هنگام استفاده از آن مانند نوعی شکارچی فضل بین کهکشانی به نظر برسید.

سلاح های غوغا

آستین کریو باقیمانده

جلوه توده: دستکش کریو آندرومدا

آندرومدا انتخاب کوچکی از سلاح های غوغا به بازیکنان ارائه می دهد. گزینه باقی مانده ، AKA Cryo-Gauntlet ، یکی از ضعیف ترین هاست ، اگرچه با یک مزیت مهم همراه است: افرادی که آن را منجمد می کنند.

این توانایی در مقایسه با مواردی مانند Omni-Tool پیش فرض ، امتیاز آن را با آسیب کم جبران می کند ، زیرا انجماد دشمن در هنگام وحشت می تواند جان شما را نجات دهد.

شمشیر اساری

اثر توده ای: شمشیر آندرومدا اساری

شمشیر Asari در پایین سمت راست قوی ترین است. او تاج جذاب ترین سلاح های شبه نظامی را با Krogan Hammer به اشتراک می گذارد ، با این فرض که شما آرزوترین نسخه را دارید.

چیزی که یک شمشیر را متمایز می کند ، علاوه بر احتمال آسیب آن ، توانایی آن در هنگام ضربه زدن به جلو است. این توانایی به شما امکان می دهد ضمن ایجاد فاصله بین دشمنان و ایجاد هرج و مرج ، از ایجاد آسیب جلوگیری کنید.

کروگان هامر

اثر انبوه: چکش آندرومدا کروگان

Krogan Hammer به اندازه Asari Sword قدرتمند است و می تواند دشمنان را با ضربه ای بسیار بزرگ خرد کند. تفاوت اصلی آن با سلاح های دیگر این است که در هنگام سر و صدا کردن افراد بد ، مانند Concussive Shot یا Biotic Throw ، بدون محافظ و بدون زره پوش زمین می زند. مانند انجماد دشمنان با Cryo-Gauntlet ، این می تواند راهی مناسب برای خلاص شدن از دردسر باشد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر