بهترین روترهای بی سیم ارزان برای دسامبر 2020

[ad_1]

بیشتر ما هر روز کم و بیش از یک روتر بی سیم استفاده می کنیم ، اما هنگامی که در خانه به Wi-Fi متصل هستید ، احتمالاً از هر وسیله اساسی ارائه شده توسط ISP خود استفاده می کنید – و احتمالاً برای این امتیاز ماهیانه هزینه پرداخت می کنید. . اگر می خواهید از این هزینه های اجاره تجهیزات خلاص شوید (و اگر ISP سرعت اینترنت شما را شلوغ می کند احتمالاً Wi-Fi را کند کنید) ، وقت آن است که در روتر خود سرمایه گذاری کنید.

ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. ما تمام خرده فروشان عمده آنلاین را بررسی کرده ایم تا لیستی به روز از بهترین معاملات در مورد روترهای بی سیم ارزان موجود در حال حاضر ، از روترهای ارزان قیمت (اما سریع) گیگابایتی گرفته تا روترهای بازی سطح بالا و موارد دیگر را برای شما به ارمغان بیاوریم. اگر می خواهید شبکه Wi-Fi خود را در خانه یا محل کار خود کنترل کنید و مقداری پس انداز کنید ، به مکان مناسب رسیده اید:

بهترین معاملات امروز برای روتر بی سیم

راهنمای مبتدیان برای روترهای بی سیم

اگر اینترنت دارید ، مطمئناً در روزی از خانه خود یک روتر بی سیم دارید. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که توسط ISP شما فراهم شود ، به این معنی که شما احتمالاً برای اجاره آن ماهیانه هزینه پرداخت می کنید. همانطور که انتظار می رود این ISP ها معمولاً بهترین نیستند – اغلب همان روترهای ارزان قیمتی هستند که می توانید با قیمت 20 تا 40 دلار خریداری کنید – اما این شارژ ارائه دهندگان خدمات را متوقف نمی کند. ماهیانه از 5 تا 15 دلار “هزینه اجاره تجهیزات” برای امتیاز استفاده از آن.

این به تنهایی دلیل بزرگی برای این ایده خوب است که معامله خوبی برای یک روتر بی سیم پیدا کنید و خودتان را بخرید ، زیرا حتی یک دستگاه میان رده جامد نیز می تواند طی چند ماه به راحتی نتیجه بدهد. دلیل دیگر این است که یک روتر بی سیم خوب می تواند شبکه Wi-Fi خانه یا محل کار شما را بهبود بخشد و به شما امکان لذت بردن از سرعت اینترنت را که برای آن پرداخت می کنید ، کنید. این مسئله به ویژه اگر اغلب چندین کاربر اینترنتی همزمان داشته باشید و حتی اگر مرتباً بصورت آنلاین پخش جریانی داشته باشید یا بیشتر بازی کنید از این مهمتر است. روترها نسبتاً پیچیده هستند و برخی مشخصات و اصطلاحات می توانند برای افراد ناآگاه اندکی گیج کننده باشند ، بنابراین در اینجا آنچه باید قبل از خرید بدانید آورده شده است.

“دو باند” یعنی چه؟

بیشتر روترهای Wi-Fi که امروز مشاهده خواهید کرد (حتی روترهای ارزان قیمت) باند دوگانه هستند ، به این معنی که آنها داده ها را از طریق دو جریان یا “باند” جداگانه منتقل می کنند. باند 2.4 گیگاهرتز برای کارهایی با نیاز به پهنای باند متوسط ​​مانند مرور وب استفاده می شود ، در حالی که باند 5 گیگاهرتز برای کارهای گرسنه پهنای باند مانند پخش ویدئو HD و بازی های آنلاین اختصاص داده می شود که داده های زیادی را همزمان انتقال می دهد. تقسیم اتصال بی سیم شما بین دو “بزرگراه” بنابراین از ازدحام جلوگیری می کند ، به ویژه هنگامی که چند نفر به طور همزمان از اینترنت استفاده می کنند و این می تواند باعث کند شدن اتصال شما شود. بسیاری از روترهای جدیدتر نیز دارای ویژگی به نام MU-MIMO (چندین کاربر ، چندین ورودی / چندین خروجی) هستند که باندها را به کانالهای جداگانه ای تقسیم می کند تا در هنگام تحت فشار بودن شبکه ، ازدحام بیشتر کاهش یابد.

“پهنای باند” یعنی چه؟

اگر «باند» یک جریان داده باشد ، «باند» به میزان انتقال داده از طریق آن جریان در یک زمان اشاره دارد. چیزی مانند خط لوله انتقال نفت را تصور کنید – هرچه عرض لوله بیشتر باشد ، می توانند به یک باره از آن عبور کنند. روترها از نظر پهنای باند بسیار متفاوت هستند و میزان نیاز شما به محیط شبکه شما بستگی دارد. سرعت پهنای روتر بی سیم معمولاً با تعدادی نمایش داده می شود – N450 ، AC1900 ، AC5300 و غیره. – که در یک نگاه به شما می گوید چند مگابایت در ثانیه (مگابیت در ثانیه) داده می تواند همزمان در همه باند ها منتقل شود.

روترهایی که معمولاً از ISP ها اجاره می شوند ، در پایین پهنای باند قرار دارند (که همانطور که گفتیم دلیل این است که معاملات خوبی برای روترهای بی سیم پیدا کنید تا بتوانید خودتان بخرید) ، اما 600 تا 2400 مگابیت در ثانیه است محدوده خوبی برای کاربران عادی و خانواده های کوچک. شبکه های بزرگتر و کاربران با تقاضای بیشتر ، مانند گیمرها ، با مسیریاب در محدوده 3200 تا 6،700 مگابیت بر ثانیه بهتر سرویس می شوند ، در حالی که روترهای 7200 تا 9،600 مگابیت بر ثانیه در قلمرو “حرفه ای” قرار دارند – در نظر بگیرید دفاتر بزرگ و پهنای باند دیگر – محیط شبکه سنگین. توجه داشته باشید که این پهنای باند مشترک بین باندهای فرکانسی تقسیم می شود. به عنوان مثال ، روتر دو بانده AC1600 با پهنای باند 1600 مگابیت در ثانیه می تواند 300 مگابیت بر ثانیه را به باند 2.4 گیگاهرتز و 1300 مگابیت بر ثانیه را به باند 5 گیگاهرتز متصل کند.

آیا روترهای بی سیم می توانند اتصالات کابل را فراهم کنند؟

تقریباً در همه روترهای بی سیم (باز هم این شامل روترهای ارزان قیمت نیز می شود) از درگاه های Ethernet LAN در پشت استفاده شده است که امکان اتصال چندین سیم را به هر کجا که بخواهید امکان پذیر می کند. بسته به محلی که روتر بی سیم شما نصب شده است ، ممکن است ارزش استفاده از اتصال اترنت سیمی را داشته باشد ، زیرا تقریباً همیشه سریعتر از اتصال بی سیم هستند. به عنوان مثال ، اگر روتر شما به کامپیوتر یا تلویزیون هوشمند شما نزدیک است ، استفاده از این اتصال کابل فکر بدی نیست. همچنین برخی از پهنای باند بی سیم را که سایر دستگاه های شما برای Wi-Fi خود استفاده می کنند آزاد می کند و از ازدحام ترافیک بی سیم جلوگیری می کند ، اگرچه پهنای باند کل شما هنوز توسط سرویس اینترنت تعیین می شود.

آیا یک روتر بی سیم سریعتر می تواند اینترنت سریع تری به من بدهد؟

سرعت اصلی اینترنت شما توسط ارائه دهنده خدمات شما محدود می شود و به برنامه اینترنت شما بستگی دارد. یک روتر بی سیم سریعتر نمی تواند محدودیت پهنای باند تعیین شده توسط ISP شما را افزایش دهد. با این حال ، اگر یک ماژول کندتر – مانند روترهای ارزان قیمت که معمولاً از طریق ISP ارائه می شوند – در اتصال شما تداخل ایجاد کند ، یک روتر سریعتر به شما امکان می دهد از سرعتی که برای آن بیشتر هزینه می کنید لذت ببرید. اگر هزینه اینترنت با سرعت بیشتری را پرداخت می کنید ، حتماً روتر داشته باشید که برای اطمینان از پهنای باند کاملی که قبلاً برای آن پرداخت کرده اید ، “نقطه چوکی” را ایجاد نکند که باعث کند شدن Wi-Fi شود. به عنوان مثال اگر یک سرویس اینترنت گیگابایت داشته باشید به روتر گیگابیتی (یعنی حداقل 1000 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز) نیاز خواهید داشت.

روترهای شبکه چیست؟

اگر خانه بزرگی دارید یا به دنبال روتری هستید که بتواند چنین فضای بزرگی را پوشش دهد (مانند یک دفتر چند طبقه) ، ممکن است بخواهید در یک سیستم روتر شبکه سرمایه گذاری کنید. برخلاف روترهای بی سیم استاندارد تک دستگاه ، سیستم های روتر شبکه دارای چندین “هاب” هستند که شما آنها را در سراسر منطقه شبکه خود قرار می دهید. این مراکز با تقویت سیگنال بی سیم در اینترنت ، اساساً خانه یا محل کار شما را با اتصال Wi-Fi پوشانده و در نتیجه مناطق از بین رفته در شبکه را کاهش می دهند یا از بین می برند. با این کار از قطع ارتباط هنگام رانندگی جلوگیری می شود.

به دنبال چیزهای عالی بیشتری هستید؟ تخفیف های فنی و موارد دیگر را در صفحه پیشنهادهای آماده ما بیابید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر