بهترین درختان کریسمس هوشمند برای سال 2020


یک درخت کریسمس که از قبل روشن شده است هنگام تنظیم وقت زیادی را صرفه جویی می کند و به شما امکان می دهد مستقیماً به تزئینات برسید (همچنین در مورد حیوانات خانگی و کودکان دوام بیشتری دارند). گزینه های نور LED امروز دوام بیشتری نسبت به گذشته دارند و جدیدترین درختان حتی از طریق برنامه های موبایل و سایر ابزارها امکان کار هوشمندانه تری را نیز دارند. ما درختان هوشمند مورد علاقه خود را با گزینه های متنوعی برای سبک ها و ترجیحات مختلف به پایان رساندیم.

توجه: در مورد درختان کریسمس تقلبی و از قبل روشن شده ، شاخه ها معمولاً از پی وی سی ساخته می شوند ، بنابراین “درخت” معنی چندانی ندارد ، اما نوع آن می تواند نمایانگر شکل ظاهری شاخه ها باشد ، بنابراین در اینجا هدف وجود دارد. همچنین ، اگر می خواهید یک ظاهر طراحی سریعتر انجام شود ، قبل از شروع چند دستکش لاستیکی تهیه کنید.

Evergreen Classics Twinkly کاج Aspen 7.5 فوت

Twinkly متخصص روشنایی هوشمند در تعطیلات است ، بنابراین خبر خوبی است که آنها فناوری خود را به این درخت 7/5 فوت با کیفیت عالی Evergreen Classics افزوده اند. اگر درختان واقع گرایانه تری را ترجیح می دهید ، عاشق روشی هستند که این شاخه ها از صنوبر اصیل تقلید می کنند ، ایده آل برای تزئینات و مقاومت کافی در برابر مقاومت در برابر فضاهای عمومی بیشتر – همچنین دارای یک طراحی به روز طراحی شده برای از شکل دادن دستی ، در صورت امکان ، از هرس به طور قابل توجهی برای زمان راه اندازی 2541 نکته برای شاخه ها خودداری کنید.

اما روی خود چراغ ها: این درخت دارای چراغ های LED 390 RGB است ، به این معنی که می توانید آنها را به هر رنگ و نقشی که ترجیح می دهید تغییر دهید. شما می توانید با استفاده از برنامه Twinkly همه چیز را کنترل کنید ، در حالی که شرایط درست است ، برنامه ایجاد کنید و رنگ ها را شخصی سازی کنید. اگر به یک درخت کریسمس هوشمند علاقه مند هستید این مکان عالی برای شروع است.

حتما بخوانید:
تله چوب بیلیارد حرفه ای

مجموعه دکوراتور خانگی 7.5 متری Twinkly Rainbow Black Spruce

آیا درختان کریسمس را دوست دارید – واقعاً مانند آنها؟ در این صورت ممکن است شما از درختی که چراغ کمتری دارد راضی نباشید ، در حالی که همیشه می توانید درختی داشته باشید که دارای آن باشد بیشتر. این ما را به این مدل 7.5 فوت می رساند که دارای 600 چراغ LED Twinkly RGB باورنکردنی است. ایده آل است اگر چوبی را دوست دارید که می تواند اتاق را واقعا روشن کند و با یک صفحه نمایش سفارشی خیره شود (که دوباره توسط برنامه Twinkly بسیار توانمند پشتیبانی می شود).

این درخت دارای بیش از 3400 تاپ همیشه سبز است و دارای یک پایه نگهدارنده فلزی تاشو است بنابراین شما می توانید هر آنچه را که نیاز دارید خارج کنید. نصب ممکن است با چنین درخت پیچیده کمی بیشتر طول بکشد ، اما این درخت سبک مطمئناً تحت تأثیر قرار می گیرد.

مزرعه Fraser Hill 6.5 فوت کاج کوهی

آیا شما جلوه برفی تر درختان کریسمس مات را ترجیح می دهید؟ اگر این مورد برای دکوراسیون یا زیبایی شما مناسب است ، ما این درخت 6.5 اینچی بسیار ارزان قیمت Fraser Hill Farm را توصیه می کنیم. ارتفاع و طرح کاج کوتاه تر تنظیم آن را در مقایسه با سایر گزینه ها آسان می کند ، اما در صورت تمایل می توانید ارتفاع را افزایش دهید.

شما می توانید نوع نور مورد نظر خود را انتخاب کنید: ما LED های چند رنگی را انتخاب کردیم ، زیرا این امر گزینه های بیشتری را امکان پذیر می کند. اگرچه کنترل برنامه ای وجود ندارد ، این درخت از راه های دیگر نیز هوشمند است: دارای هشت حالت مختلف نور و عملکرد فعال سازی صدا است که می تواند باعث شود نورپردازی درخت در پاسخ به ریتم موسیقی تعطیلات تغییر کند.

حتما بخوانید:
20 دلار در جدیدترین نقطه اکو برای هفته سایبر صرفه جویی کنید - اکنون 30 دلار است

صنوبر 7 پا آقای کریسمس از ورمونت

Mr. Christmas تنها درختانی است که بلافاصله با دستیار صوتی Alexa سازگار است ، بنابراین می توانید با دادن دستورات صوتی آن را کنترل کنید. این مفید است ، اما اگر می خواهید بازی کنید ، می توانید بین رنگ ها و ویژگی های مختلف نور نیز تغییر دهید تا ترکیب مناسب رنگ و عملکرد را بدست آورید.

بیش از 2400 نکته حفاظتی در برابر آتش بسیار مناسب قرار گرفته است تا فضای کافی برای تزئینات فراهم شود ، اگرچه باید آنها را شکل دهید تا دقیقاً همان شکل دلخواه را بدست آورید – درختان کریسمس بدون کمی کار ممکن است کمی پراکنده به نظر برسند که آنها هنوز هم یک گزینه بودجه عالی هستند.

Evergreen Classics 7.5 فوت صنوبر واشنگتن

هرکسی نمی خواهد هنگام کنترل روشنایی درخت کریسمس با برنامه ای خراب شود. این مدل Every Classics شباهت زیادی به اولین انتخاب ما دارد ، اما به جای تکیه بر یک برنامه ، یک کنترل از راه دور جداگانه دریافت می کنید که می توانید برای تنظیم رنگ 400 چراغ LED از 10 افکت مختلف حرکتی استفاده کنید. آزمایش کردن همچنین نصب این درخت با بخشهای از قبل سیم دار و بدون شاخه اضافی بسیار آسان است.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir