بهترین خرید معاملات تلویزیونی Cyber ​​Monday 2020: تلویزیون های 4K ، تلویزیون های QLED و تلویزیون های OLEDفروش Cyber ​​Monday در Best Buy در حال جابجایی است و هیچ پیشنهادی تلویزیونی برای Cyber ​​Monday کم نیست ، اما برای هر تلویزیون اجباری حداقل نیم دوازده مورد بد وجود دارد. این وضعیت بسیار دشواری را ایجاد می کند: شما می خواهید چانه بزنید ، اما نمی خواهید HDTV ، تلویزیون 4K یا تلویزیون 8K را به خانه ببرید که فاقد چیزی به اندازه نرم افزار هوشمند است زیرا ارزان ترین بود. خوشبختانه لیست تخصصی ما از بهترین معاملات تلویزیونی برای Cyber ​​Monday در اینجا قرار دارد تا به شما کمک کند.

معامله مورد علاقه ما برای بهترین تلویزیون خرید این سری 50 اینچی سامسونگ 7 فقط 330 دلار است که از 350 دلار کاهش یافته است. با تخفیف قابل توجهی برخورد نمی شود ، اما حتی در صورت عدم فروش ، سری 8 سامسونگ چندان مفید نیست. بنابراین فرصت رفتن به خانه زیر برچسب را نباید از دست داد. چرا؟ از آنجا که یک تلویزیون 4K است ، دارای شارژ + HDR10 است و مجهز به نرم افزار دسترسی هوشمند با یک کلیک برای همه سرویس های جریان اصلی مانند Amazon Prime Video و Netflix است.

بهترین خرید تخفیف های تلویزیونی دوشنبه سایبر

یکی از داغ ترین فروش های تلویزیون در Best Buy امروز معامله 70 اینچی تلویزیون 4K سامسونگ در حال حاضر است. تخفیف های بیشتر را در زیر مشاهده کنید:

آیا همه پیشنهادهای تلویزیونی ارزش Best Buy Cyber ​​Monday را دارند؟

نه آنها نیستند. هنگام خرید یک قانون طلایی وجود دارد: اگر پیشنهادی برای درست بودن خیلی خوب است ، احتمالاً چنین است. این موارد به پیشنهادات تلویزیونی Best Buy Cyber ​​Monday نیز تسری می یابد. اگر تلویزیون 65 اینچی 4K فقط با پرداخت 150 دلار در قفسه ها وجود دارد ، یک دلیل وجود دارد. این احتمال وجود دارد که فاقد ویژگی های اساسی مانند نرم افزار هوشمند و HDR باشد. با این حال ، هنگام خرید از طریق Digital Trends ، مطمئن باشید که تلویزیونی را به خانه آورده اید که شایسته جایگاهی در قلب محیط سرگرمی شما باشد.

حتما بخوانید:
ساخت اگزوزی برای کاهش آلودگی - جهان نيوز

متخصصان ما هر معامله ای را بررسی کردند و به هر قیمتی فقط کرم را شامل شدند. این بدان معنی است که تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اندازه صفحه را انتخاب کنید ، سپس از لیست بالا گرانترین تلویزیون متناسب با قیمت را انتخاب کنید اما همچنان در بودجه شما قرار دارد. نمی توانید چیزی را که دوست دارید ببینید؟ ما همچنین بهترین معاملات تلویزیونی Cyber ​​Monday را که سایر خرده فروشان برجسته ارائه می دهند گرد آورده ایم. کمی خرید نمی کند ضرری ندارد.

اکنون پیشنهادات تلویزیونی بیشتری در دسترس است

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید