بهترین حالت های Grand Theft Auto Vاز زمان انتشار Grand Theft Auto V، بازیکنان استدلال می کنند که کدام نسخه از بازی بهتر است. مهم نیست که در کدام طرف بحث باشید ، اکثر افراد ممکن است موافق باشند که نسخه رایانه های شخصی مزایای مختلفی دارد ، از جمله تعداد مختلف حالت هایی که می توانید به بازی اضافه کنید.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

برای کسانی که می خواهند گیم پلی خود را بهبود بخشند ، لیستی از بهترین حالت های GTA V ایجاد کرده ایم که بدون آنها نمی خواهید بازی کنید.

اطلاعات بیشتر

اسکریپت هوک V و مربی بومی

اگر می خواهید حالت خاصی را بارگیری کنید ، ابتدا این مورد را بارگیری کنید. Script Hook V اسکریپت های بازی را در دسترس دیگران قرار می دهد و این برای برخی از افراد یک الزام است GTA V mods (برای اطمینان از آنها اغلب اسکریپت .dll را ترکیب می کنند). این مد همچنین به شما امکان دسترسی به یک مربی غنی از ویژگی را می دهد که می تواند شما را به خدای مجازی تبدیل کند.

کنترل پیچیده

Grand Theft Auto V شاید موفق ترین بازی ویدیویی در تمام دوران باشد ، اما Epic Games ‘ Fortnite در حال حاضر بزرگترین بازی جهان است ، بنابراین فقط ترکیب این دو منطقی است! حالت کنترل پیچیده یک بازیکن تک رویال است که شخصیت شما را در هر نقطه از نقشه بزرگ بازی پرتاب می کند و اگر بتوانید چهار ثانیه در منطقه آخر بمانید ، برنده می شود. اگرچه شما قادر به انجام یک مسابقه واقعی نبرد با افراد دیگر نخواهید بود ، اما اثبات مفهوم ارائه شده در Integrated Control امیدوار است که در بازی بعدی Grand Theft Auto به یک حالت نبرد کامل پادشاهی برسید.

تعمیرات اساسی ایفوریا راگدول

بعضی اوقات برای استفاده بیشتر از خود نیازی به یک لباس زره پوش فانتزی یا یک مأموریت جدید ندارید. Grand Theft Auto V. با مد تعمیر Euphoria Ragdoll ، فیزیک ragdoll بازی بسیار پیشرفت می کند ، شخصیت ها پس از آسیب دیدن و قبل از فرو ریختن به زمین ، رفتار واقعی تری دارند. شلیک از سر فوراً یک فرد را مانند یک پارچه به زمین می فرستد و غیرنظامیان در اثر انفجارهای اطراف با پوشاندن سر خود واکنش نشان می دهند.

لوله کش Super Mario

“این من هستم ، قبل از اینکه به تو شلیک کنم از ماشین پیاده شو!” هیچ کس نباید تعجب کند که ماریو و دوستانش راه خود را باز کرده اند Grand Theft Auto V، اما ما هنوز تحت تأثیر آنچه سوپر ماریو لوله کش ارائه می دهد هستیم. کامل با کلاسیک Super Mario Bros. جلوه های صوتی ، شما آزادانه می توانید لوس سانتوس را به عنوان یک لوله کش کلاسیک با سبیل کشف کنید ، عابران پیاده را کتک بزنید ، در خیابان ها قدم بزنید و مشکلات بسیار بیشتری از آنچه قارچ قارچ اجازه می دهد داشته باشد. اگر از ماریو بیمار شوید ، این مد شامل موارد دلخواه دیگری مانند لوئیجی ، واریو و – البته – والوئیجی است.

مرد آهنی مارک 50

اگر پرتاب موشک ، هواپیما و مواد منفجره از قبل در این کشور موجود است Grand Theft Auto V برای شما کافی نیست ، نصب Iron Man Mark 50 را در نظر بگیرید. بر اساس لباسی که تونی استارک بر تن کرده است انتقام جویان: جنگ بی نهایت، این شامل بالهای عظیم در پشت است و شما را به سلاحی در حال حرکت تبدیل می کند که می تواند در هوا منفجر شود و در ترافیک ورودی موشک منفجر شود. ما مطمئن نیستیم که اگر در خیابان های لس سانتوس به طور تصادفی به او برخورد کنید از خشم تانوس زنده می مانید یا خیر ، اما می توانید از قبل هرج و مرج زیادی ایجاد کنید.

سایکوکینتیک

بیشتر از فیلم تاريخچه آزاد شد ، ما می خواستیم اشیا with را با ذهن خود کنترل کنیم ، و حالت Psychokinectic شما را به موجودی وحشتناک با توانایی های تلکینتیک تبدیل می کند. با حالت نصب شده ، می توانید آزادانه در شهر حرکت کنید ، ده ها ماشین یا افراد را تحویل گرفته و آنها را بدون نگرانی در مورد زنده ماندن یا عدم زنده ماندن ، برای پرواز بفرستید. پرتاب کامیون در پارکینگ های شلوغ ممکن است منجر به انفجارهای عظیمی شود و اگر پرتاب وسایل نقلیه تمام شود ، می توانید به راحتی گلوله های آتشین ارسال کنید و آنها را به سمت “دشمنان” خود بیندازید.

خانه امن Marlowe Valley

مد Safehouse Marlowe Valley Marlowe Valley را به یک خانه امن لوکس تبدیل می کند که دارای فرودگاه و باند مجاور نیز می باشد. با داشتن گاراژها – از جمله یک گاراژ تنظیم – و فضای پارک بیش از 50 اتومبیل ، Marlowe Valley در حال تبدیل شدن به یک مخفیگاه مناسب برای یک غلتک بلند است. حتی یک پناهگاه نظامی ، یک آپارتمان و یک باغ نیز وجود دارد که برای جشن ها طراحی شده است. شما به آن نیاز خواهید داشت منو وزارت دفاع برای کار

حتما بخوانید:
نحوه نصب الکسا در اتومبیل خود

بهبود جهان

GTA V اکنون به نظر می رسد خارق العاده است و حتی هنگامی که در آن نیستید به عنوان نوعی پرتره متحرک عمل می کند ، اما مد World Improvement واقع گرایی را افزایش می دهد. این کار بر روی جزئیات کوچک ، مانند درختان اضافی در مکان هایی مانند Rockford Hills تمرکز دارد. همچنین شخصیت ها و ترکیبات جدیدی با هوش مصنوعی مانند جستجوهای پلیس در جنگل پالتو و تصادفات اتومبیل در اطراف لوس سانتوس اضافه می شود. بهترین قسمت در مورد این وزارت دفاع؟ این به روزرسانی های جدید را دریافت می کند تا به طور منظم جزئیات کوچک اما عمیق را معرفی کند تا لوس سانتوس مانند شهر واقعی تکامل یابد.

فوق العاده داغ

پیوند Mod Superhot فوق العاده داغمکانیک بی انتها و ابتکاری در است GTA V. وقتی حرکت را متوقف می کنید ، زمان بی حرکت می ماند. اگرچه برای بازی دنیای باز مانند یک انتخاب عجیب به نظر می رسد GTA V ، وقتی از نزدیک می جنگید ، مد Superhot در خانه احساس می شود. وقتی به بازی طولانی برگشتید ، می توانید با فشار یک دکمه حالت را خاموش کرده و بازی عادی را از سر بگیرید.

GTA RPG

GTA V یک گزارش غنی از جهان باز وجود دارد ، اما همیشه نسبتاً خطی است. GTA V حالت RPG یک سیستم پیشرفت و پیشرفت داستان غیر خطی را ایجاد می کند که باعث می شود احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید دارم می ریزم بیرون نسبت به. تا سرقت بزرگ خودرو. برای شروع ، می توانید از بین سه کلاس نویسه انتخاب کنید. همانطور که با استفاده از سیستم جستجوی مد در ماموریت ها پیشرفت می کنید ، از درختان مهارت برای ارتقا شخصیت و اسلحه های خود استفاده می کنید. حتی درختانی برای گفتگو با NPC ها و طعمه ها و اشیایی که به طور تصادفی تولید می شوند وجود دارد.

خانه سرخ

اگر متوجه شدید که پخش مأموریت های تک نفره راکد است ، Mod Red House محتوای جدید زیادی را برای جلوگیری از خستگی ارائه می دهد. این مود بیش از 20 مأموریت از جمله سرقت جدید به بازی اضافه می کند. برخی از مأموریت ها حتی شامل محافظان NPC نیز می شوند تا شما را در فعالیت های خود یاری دهند. بروزرسانی به نام خانه آبی مجموعه ای از مأموریت های پنهان کاری را به مد اضافه کرد. به طور کلی ، انواع ماموریت ها مناسب هستند و ارزش وقت شما را دارند.

همه موارد داخلی را باز کنید

خسته شده اید که نمی توانید وارد اداره کلانتری Sandy Shores یا هر ساختمان قفل شده دیگری شوید؟ حالت Open All Interiors به ​​شما امکان دسترسی کامل به مکانهایی را که قبلاً خارج از مرزها بودند ، می دهد. قابل توجه ترین قسمت این است که mod همه این فضاها را عوض می کند ، حتی فضاهایی که قبل از راه اندازی حذف شده بودند و هرگز برای مشاهده نبوده اند.

ویرایشگر نقشه

آرزوی شما با این کار شماست GTA V ویرایشگر نقشه با یک دوربین رومینگ رایگان می توانید اتومبیل ها ، رمپ ها و حتی حیوانات را به راحتی در لوس سانتوس قرار دهید ، سپس وارد سیستم شوید و با آزمایش های خود بازی کنید. این یک ابزار قابل اعتماد با امکانات بی شماری است ، اما بهترین کار این است که بصری است و استفاده از آن آسان است.

منوی تلاش

Mod Endeavor به شما یک منوی اشکال زدایی کاملاً طراحی شده ارائه می دهد ، و قدرت این را دارد که هر زمان که بخواهید هر دارایی از بازی را احضار کنید ، Los Santos را به زمین بازی شخصی خود تبدیل کنید. آن را روشن کنید و به راحتی می توانید هر وسیله نقلیه ، اسلحه یا جسمی را جلوی چشمتان تحقق بخشید. همچنین می توانید شخصیت خود را به حداکثر آمار برسانید و پلیس را از بازی خارج کنید. برخی جنبه های عجیب و غریب نیز در این زمینه وجود دارد ، مانند اینکه به شما امکان می دهد از طریق آب رانندگی کنید یا توانایی شلیک با کیسه های پول از تپانچه را دارید.

شورش عابران پیاده

GTA: سان آندریاس یک فریب وجود داشت که عابران پیاده را دیوانه می کرد. دیدنش جالب بود. به طور قابل پیش بینی ، یک طراح لباس نترس سعی کرده این تجربه را بعنوان شورش پیاده بازسازی کند. با یک سوئیچ می توانید همه را به شور و هیجان بفرستید ، هر کجا که بروید هرج و مرج ایجاد کنید. مد به آنها سلاح نیز می دهد ، بنابراین مراقب باشید!

حتما بخوانید:
ویژگی های لباس بچگانه

میدان دید وزارت دفاع

برای اولین بار در این مجموعه ، GTA V حالت اول شخص را ارائه می دهد. به دور از غذا خوردن ، Rockstar تمام تلاش خود را کرد تا دقیقاً مانند یک تیرانداز اول شخص واقعی کار کند. با این حال ، چیزی که آنها از دست دادند ، تنظیم پویا میدان دید بود. FOV پیش فرض کمی باریک است ، که باعث می شود برخی از بازیکنان احساس کلاستروفوبیک کنند و دیگران بیمار شوند. با استفاده از این حالت میدان دید ، می توانید FOV را به هر تنظیماتی که برای شما مناسب است تغییر دهید.

منوی بادیگارد

چرا وقتی می توانید تیمی برای حمایت از شما تهیه کنند ، این کار را به تنهایی انجام می دهید؟ این مد بادیگارد می تواند NPC های مختلفی تولید کند که در اطراف شما را دنبال کرده و در هر کاری به شما کمک کنند. می توانید به آنها سفارش دهید تا پیشنهاد شما را ارائه دهند یا فقط در ترکیب بایستند و محکم به نظر برسند. حداکثر هفت محافظ شما را دنبال می کنند ، اما بعد از آن هنوز می توانید تخم ریزی کنید. ایجاد ارتش به محض جمع آوری درجه پلیس 4 ستاره می تواند یک شورش واقعی باشد.

وسایل نقلیه Heist به طور طبیعی تخم ریزی می کنند

سرقت از ویژگیهای محبوب در است GTA Vحالت آنلاین. بسیاری از آنها شامل وسایل نقلیه منحصر به فرد هستند. اما اگر به بازی آنلاین علاقه ندارید و هنوز می خواهید از وسایل نقلیه استفاده کنید ، چه می کنید؟ حالت Heist Vehicles Spawn Naturally این امکان را به شما می دهد. این فقط به شما نمی دهد ، اما هنوز هم آنها در مناطق خاصی تخم ریزی می کنند تا بتوانید آنها را پیدا کنید. یا اگر فقط می خواهید وارد شوید ، می توانید لیست مکان های مدیر را ببینید.

وسیله نقلیه 2.0

دنیای Los Santos به اندازه کافی دیوانه است ، اما این mod آن را به یازده می رساند. Vehicle Cannon 2.0 به بازیکنان سلاحی می دهد که گلوله ها را برای وسایل نقلیه در اندازه کامل تغییر می دهد. اگر به نظر دیوانه می رسد ، خوب ، به این دلیل است. با این حال ، دویدن با یک وسیله نقلیه Canon یک انفجار مطلق است – فقط آن را در داخل خانه شلیک نکنید.

زامبی های معمولی

دنیای لوس سانتوس را با مد Simple Zombies به یک ویرانه آخرالزمانی تبدیل کنید. به جای صدها عابر پیاده ، شهر مملو از هزاران هیولای مرده و گرسنه مغزی است. این مد چیزی فراتر از زامبی ها اضافه می کند ، زیرا بازیکنان مجبورند برای نگهداری از آنها پناهگاه بسازند و بازماندگان را استخدام کنند در حالی که سطح گرسنگی ، خواب و سلامتی خود را کنترل می کنند. بازیکنانی که به دنبال گیم پلی استراتژیک هستند ، به عنوان یک حالت زنده ماندن کامل ، باید از آنچه Simple Zombies ارائه می دهد راضی باشند.

شدت ENB

اگر غمگین هستید و نمی توانید منتظر انتشار Cyberpunk 2077 باشید ، با نصب آماده شوید شدت حالت ENB در کامپیوتر شما. این مد نسبتاً ساده باعث بهبود فضای GTA V می شود و گرچه مطمئناً همان Cyberpunk نیست ، اما ممکن است کافی باشد تا زمان بروز بازی واقعی شما را تحت فشار قرار دهد. فقط بخاطر داشته باشید که این حالت می تواند بعضی از مناطق لوس سانتوس را در طول روز بیش از حد روشن کند. اما شب هنگام ، این شهر به یک زمین بازی آینده نگرانه تبدیل می شود.

Vice Cry: Remastered

بسیاری از طرفداران Grand Theft Auto Vice City را کلاسیک می دانند زیرا این معرفی درجه یک آنها در این دنیای آشفته بود. عملکرد و جلوه های تصویری Vice Cry در سال 2006 چشمگیر بود ، اما به دلیل پیشرفت های زیادی که در فن آوری بازی های ویدیویی حاصل شد ، بازی پیر نشد. خوشبختانه ، اینجاست که این حالت می تواند به شما کمک کند تا بازی را به روشی کاملاً جدید کشف کنید.

Vice Cry: Remastered پورت مد قدیمی Vice Cry است که گرافیک Vice City را مدرن می کند. کسانی که GTA V را بازی می کنند می توانند با گرافیک پیشرفته و درون موتور GTA V دنیای Vice City را کشف کنند. این حالت علاوه بر این دارای چراغ راهنمایی عملکردی ، جمعیت کاربر و سناریوهای سفارشی است به پیشرفت های گرافیکی.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler