علائم ظاهری پالپ بیمار ممکن است وجود پوسیدگی عمیق و یا وجود ضایعه در انتهای ریشه، تورم و یا تخلیه چرک از دندان و یا انتهای آن باشد. بخش پروتزهای دندانی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 تا 20:30 فعال است. بخش ایمپلنتهای دندانی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 تا 20:30 فعال می باشد.

این روش برای کسانی که تمام دندانهای خود را از دست دادند و یا در تمام دندان های خود مشکل دارند گزینه مناسبی است. اما اگر دندان در زیر لثه پنهان باشد و نتوان آن را با انبر بیرون کشید ، نیاز به عمل جراحی است. خوشبختانه، ما یکی از این مطب ها هستیم و می توانیم هر نوع خدماتی، اعم از غیرجراحی و جراحی را به شما ارائه دندانپزشکی کودکان در پیروزی دهیم. ایشان در بین کاربران امتیاز بالایی کسب کرده اند و یکی از با سابقه ترین افراد در زمینه ارتودنسی در ایران محسوب می شوند. وقتی دندان از لثه ها بیرون زده باشد، دندانپزشک خیلی راحت آن را با انبری به نام فورسپس می کشد و از داخل لثه ها خارج می کند اما اگر دندان خرد شده باشد و لازم باشد پزشک برای کشیدن آن به زیر لثه ها نفوذ کند، باید جراحی کنید.

صرف نظر از امور تشخیصی ، که درمان آن الزاماً به سایر بخشها مربوط میشود، چنانچه درمواردی ضایعات و مشکلات دهانی خاص در دهان بیمار مشاهده گردد، در این گروه مورد بررسی و مداوا قرار میگیرد. در واقع در این روش یک ماده مخصوص که به صورت خمیر است بر روی دندان قرار گرفته و باعث می شود دندان جلوه زیباتری داشته باشد.

درصورتیکه به دلیل مشکل جسمی نیاز به استفاده از ویلچر برای ورود به کلینیک هستید لطفا با شماره تلفن 42794050 تماس حاصل فرمایید یا نگهبانی را در جریان قرار دهید. ایشان به طور تخصصی در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت دارند. در خصوص داشتن هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد در خصوص کلینیک، مراتب را با قسمت اطلاعات مطرح فرمایید تا شما را در خصوص تکمیل فرم مربوطه راهنمایی کنند. در این مطب با کمک یک دکتر متخصص و با تجربه دندان های شما معاینه می شود مشکلات آنها بررسی شده و روند درمان با مشورت و رضایت شما پیگیری می شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد دندانپزشکی سینا اصفهان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر