[ad_1]

همانطور که هر صاحب سگ یا گربه به شما می گوید ، موهای حیوانات خانگی راهی غیرمعمول برای ورود به عمیق ترین گوشه های خانه شما دارند. خوشبختانه جدیدترین جاروبرقی های رباتیک از قدرت کافی برای جمع آوری موی حیوانات اهلی از فرش و کاشی برخوردار هستند و از آنجا که ربات هستند ، با دستگاه های هوشمند نیز کار می کنند.

بسیاری از آنها دارای فیلترهای قابل شستشو هستند و می توانید برای جلوگیری از ایجاد موانع ، آنها را برنامه ریزی کنید. پس از یک جلسه خلاuum ، آنها به طور خودکار به ایستگاه های شارژ خود باز می گردند ، بنابراین همیشه آماده کار هستند. در اینجا بهترین جاروبرقی های موی حیوانات خانگی آورده شده است.

آیا به دنبال نوع دیگری از خلا هستید؟ پیشنهادات ما برای بهترین جاروبرقی ، بهترین جاروبرقی رباتیک و بهترین جارو شارژی بی سیم را مشاهده کنید. همچنین ، به دنبال بهترین معاملات خلاuum ربات موجود باشید.

iRobot Roomba i7 +

تصویر Roomba i7 +

مو و خز در برابر i7 + هیچ شانسی ندارند ، به خصوص اگر به بالابر مجهز باشید که ده برابر بیشتر از Roomba سطح پایین انرژی هوا ارائه می دهد. دارای برس های دوتایی است که برای گرفتن مو از حیوانات خانگی ساخته شده است. همچنین دارای فیلتر بسیار موثری است که 99٪ از کپک ، گرده ، کنه و البته مواد حساسیت زای سگها و گربه ها را جذب می کند.

به عنوان یکی از بهترین پیشنهادات iRobot ، Roomba i7 + یک خلا rob ربات لوکس است که به یک پایه تمیز خالی می شود ، بنابراین تا 60 روز دیگر نگران تخلیه سطل زباله نباشید. همچنین دارای سیستم ناوبری پیشرفته و همچنین ادغام با سیستم عامل های خانه های هوشمند مانند الکسا و گوگل هوم است. با قابلیت تمیز کردن عمیق و یکپارچه سازی هوشمند ، قابل تأمل است ، به خصوص اینکه iRobot اخیراً مدل جدیدی به نام s9 + را منتشر کرده است و احتمالاً می توانید معامله خوبی برای i7 + داشته باشید.

iRobot Roomba 675

رومبا 675 دارای چندین ویژگی است که هنگامی که حیوانات خانگی به هم می ریزند به خوبی کار می کند. همراه با برس های چند سطحی دوتایی که به کثیفی بیشتر و مودار شدن کمک می کند و دارای سنسورهای کثیفی است که می تواند مشخص کند کجا کثیف است ، بنابراین Roomba می تواند قدرت را افزایش دهد . همچنین سایر ویژگی های هوشمند Roomba مانند ناوبری هوشمند ، برنامه تمیز کردن ، شارژ خودکار و غیره را دریافت می کنید. این مدل سنگین می تواند به ویژه در خانه هایی که حیوانات خانگی زیادی دارند مفید باشد. به علاوه این یکی از Robovacs با قیمت مناسب تر در Roomba در دسترس.

Roborock S5 Max

تصویر Roborock S5 vac

Roborock S5 Max یک ماشین عالی با مکش 2000 pa ، تقویت کننده اتوماتیک فرش و مخزن آب برقی 290 میلی لیتر است. در آن یک مخزن آب قرار دارد زیرا این دستگاه نه تنها کف شما را تخلیه می کند ، بلکه می تواند سطوح چوب سخت شما را نیز پاک کند. مکش قدرتمند در تمیز کردن بقایا و موی حیوانات اهلی حیوانات بسیار عالی عمل می کند ، در حالی که توانایی تمیز کردن با گل و لای ، چاپ پنجه و شوره سر است.

با ناوبری پیشرفته و توانایی تمیز کردن فقط فضاهای انتخاب شده ، Roborock S5 Max در محدوده قیمت خود یکی از خلا های هوشمندانه است. می توانید مناطق بدون حرکت و بدون تمیزکاری را تنظیم کنید تا ربات فقط در جاهایی که می خواهید جارو برقی و تمیز شود. او می تواند در حالی که بی سر و صدا از حیوان خانگی شما تمیز می کند ، از جعبه های حیوان خانگی یا کاسه های غذا دور بماند. حتی می توانید S5 را با الکسا با فعال کردن آن با دستورات صوتی استفاده کنید.

Yeedi K650

تصویر Yeedi K650

به Yeedi K650 بروید. در حقیقت ، نیازی نیست ، حرکت خواهد کرد شما. K650 فرزند میانی ربات خطی Yeedi است و خلا impressive کاملاً چشمگیری است. K650 با قابلیت جذب 2000Pa ، دارای چهار ایستگاه از پیش تنظیم متفاوت از جمله استاندارد ، حداکثر ، حداکثر + و یک حالت بی صدا بسیار راحت است که در مکالمه بعدی بزرگنمایی دسی بل را به حداقل می رساند. جارو برقی مجهز به لوازم جانبی برس از جمله دو برس جانبی برای نفوذ به زیر پایه و گوشه ها ، برس مو بدون گره خوردن ، ابزاری برای تمیز کردن چندین سطح و سبد گرد و غبار 800 میلی لیتری برای هفته ها گرفتن موی حیوان خانگی است.

K650 با یک بار شارژ حدود دو ساعت کار می کند و هنگام کم شدن باتری به شما اطلاع می دهد. در برنامه Yeedi (برای iOS و Android) می توانید از سه تنظیم تمیز کردن از پیش تعیین شده (تمیز کردن تصادفی ، لبه و نقطه) ، ورود به سیستم تمیز کردن خلا vac خود را مشاهده کنید ، میزان باتری را بررسی کنید ، میزان مغناطیسی را برای خلا خود تنظیم کنید و خیلی های دیگر. اگر نگران وارد کردن خلا به مقادیر خاص یا مبلمان هستید ، می خواهید در نوارهای مرزی Yeedi سرمایه گذاری کنید (جداگانه فروخته می شود). ادغام الکسا نیز بسیار عالی است. شما می توانید با گفتن “الکسا ، خلا Alexa را شروع کنید / متوقف کنید” تمیز کردن را شروع کرده و متوقف کنید ، که برای کسانی که ترجیح می دهند هنگام کار در خانه تلفن های خود را دور نگه دارند بسیار تمیز است.

تنها مشکلی که با آن روبرو شدیم دستور بازگشت به شارژر موجود در برنامه است که باید به صورت خودکار ارسال شود Yeedi K650 به پد شارژ برگردید. از آنجا که هیچ نقشه برداری از دوربین وجود ندارد ، اگر جارو برقی در یک اتاق تمیز می شد و شارژر در یک اتاق دیگر ، K650 در حال سقوط به دیوارها برای رسیدن به پایه خانه خود بود. بعد از اینکه آن را در همان اتاق شارژر قرار دادیم ، بدون هیچ مشکلی لنت را پیدا کرد.

خلاV ثابت EyeVac برای موهای حیوانات خانگی

تصویر خلاV بدون تماس EyeVac

خلا hair بی سیم EyeVac است کامل خلاuum برای خانه هایی با کف چوب سخت ، کاشی و ورقه ورقه (همراه با یک تن حیوانات خانگی). به محض روشن کردن ، EyeVac 1400 واتی همیشه روشن است. حسگرهای مادون قرمز پس از شستن موهای حیوان خانگی ، آلودگی و سایر آلودگی های موجود در جلوی خلا ، آوار را تشخیص داده و آن را مکش می کنند. با جعبه 6.5 لیتری ، EyeVac می تواند هفته ها بدون تخلیه کار کند. وقتی سطل آشغال پر شد ، چراغ قرمز وضعیتی روشن می شود تا به شما اطلاع دهد که ظرف خالی شده است.

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما در EyeVac فیلتر کردن دو سطح آن است. هوایی که به همراه مو و خاک حیوان خانگی شما مکیده می شود ، به عنوان CO2 تمیز و فیلتر شده برای تنفس شما و حیوانات خانگی به عقب رانده می شود. مانیتور کیفیت هوا قطعاً دوست دارد یک EyeVac در اطراف داشته باشد.

تنها عیب واقعی که ما پیدا کردیم نبود دستگیره حمل برای جابجایی خلاuum از یک اتاق به اتاق دیگر بود ، حتی اگر خیلی سنگین نباشد. طرفداران ویژگی های هوشمند می خواهند برنامه ای برای بازی داشته باشند ، چیزی مانند نظارت بر فعالیت (هر چند وقت یکبار از EyeVac استفاده می کنید). با این حال ، این یک موضوع ترجیحی است تا خطا. اگر گربه ها و سگ ها از عملکرد در خانه شما بهتر عمل می کنند ، توصیه می کنیم جارو برقی ثابت EyeVac بخورید – پشیمان نخواهید شد.

نوار موی حیوانات خانگی بیسل

تصویری از Bissell vac برای موهای حیوانات خانگی

70 دلار از AMAZON

100 دلار از والمارت

الاستیک موی حیوانات اهلی حیوان خانگی بیسل یک ربات معمولی نیست ، اما این جاروبرقی دستی یک دستگاه ضعیف و متوسط ​​برای تولید حیوانات اهلی خانگی است. اگرچه این خلاuum با برنامه الکسا یا کنترل های جفت شدن در دسترس نیست ، باتری لیتیوم یونی 14 ولت و فنجان کثیف 0.7 لیتری بیسل تمام آنچه برای انجام خلا fast سریع نیاز دارید ، است. به علاوه ، این یک دست سریع سریع برای تمیز کردن خانه ای پر از ماهواره های فازی است.

فیلتراسیون سه سطح و لوازم جانبی مناسب مانند ابزاری موتوری برای برس و ترک باعث می شود که خلاuum عمودی دست و پا گیر شما از کمد به سمت تمیز کردن پله ها ، مبل ها یا ازاره ها از گذشته باشد. ماندگاری باتری نیز چشمگیر است ، زیرا بسیاری از دارندگان بیسل گزارش می دهند که خلا hand دستی حتی در روزهایی که شارژ نمی شود با عملکرد کامل کار می کند. اگر موهای حیوان خانگی زیادی برای از بین بردن دارید و تمایل دارید که دوباره شارژ تجهیزات خود را فراموش نکنید ، لاستیک موی حیوانات اهلی حیوان خانگی بیسل می تواند لاستیک مناسب شما باشد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر