[ad_1]

برنامه های بی شماری وجود دارد که برای کمک به شما در یادگیری یک زبان جدید طراحی شده و انتخاب زبان مناسب را دشوار می کند. ممکن است بخواهید واژگان خود را گسترش دهید ، با برخی مکالمات آشنا شوید ، در دستور زبان خود یا همه موارد بالا تجدید نظر کنید. هدف شما هر چه باشد ، احتمالاً یک برنامه Android یا iOS برای شما وجود دارد. در زیر برخی از موارد مورد علاقه فعلی ما ذکر شده است ، بنابراین شما می توانید یک زبان خارجی را انتخاب کنید بدون اینکه هرگز وارد کلاس شوید.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

اگر قصد سفر به جای دیگری را دارید ، ممکن است به عکس های ما برای بهترین لوازم سفر و بهترین آداپتورهای سفر علاقه مند باشید.

دوولینگو

دلایل زیادی وجود دارد که Duolingo یکی از محبوب ترین برنامه های زبان است – رایگان ، خوب طراحی شده و مقرون به صرفه. درس ها به قطعات لقمه ای تقسیم می شوند و این احساس را دارند که شما در حال بازی هستید.

این برنامه زبانها را به موضوعات مختلف مانند لباس یا تجارت ، بلکه به قیدها ، ضمایر و سایر موضوعات دستوری تقسیم می کند. شما باید متن و صدا را تفسیر کنید ، اما اگر در درک آن مشکل دارید می توانید سرعت را کم کنید. ساختار پاسخ برنامه همچنین فعالیتهای گسترده ای را شامل می شود ، به این معنی که شما اغلب بین وارد کردن جواب ، بلند گفتن آنها و انتخاب مجموعه ای از پاسخهای چند گزینه ای جابجا خواهید شد.

Duolingo مقدمه ای عالی است ، اما ممکن است احساس کنید که در حال آمیختن ترکیبی از اطلاعات ، اغلب از طریق تکرار هستید. بدیهی است که هرچه بیشتر کار کنید ، لغات شما قویتر می شوند. برای درک بسیار عالی است ، بله ، اما ممکن است در مورد مهارت های مکالمه شما بهترین نباشد. حالت آفلاین نیز محدود است ، بنابراین شما واقعاً به Wi-Fi یا اتصال داده نیاز دارید تا از Duolingo بیشترین بهره را ببرید ، یا می توانید برای دسترسی به دوره های آفلاین ، از 7 دلار در ماه به Plus ارتقا دهید ، قفل را باز کنید پیشرفت خود را آزمایش کنید و از تبلیغات برنامه لذت ببرید – رایگان.

زبانهای پشتیبانی شده: بیش از 35 زبان ، از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، پرتغالی ، هلندی ، ایرلندی ، دانمارکی ، سوئدی ، روسی ، اوکراینی ، اسپرانتو ، لهستانی و ترکی.

Android iOS

موندلی

با بیش از 50 میلیون بارگیری ، موندلی برنده جایزه اپل بهترین برنامه جدید در سال 2016 شد و از آن زمان پیشرفت کرده است. استفاده از آن آسان است و به گونه ای طراحی شده است که روان و سریع صحبت می کند. برخلاف اکثر برنامه های یادگیری زبان دیگر ، Mondly به شما امکان یادگیری به زبان مادری خود را می دهد که برای انگلیسی زبانان خارجی بسیار مناسب است.

طراحی پر رنگ و محتوای جذاب برنامه ، با دروس عمیق در بیش از 20 موضوع برای مبتدیان ، متوسط ​​و پیشرفته ، یادگیری آن را سرگرم کننده می کند. در اینجا تاکید بر یادگیری یک زبان در زمینه زندگی واقعی است و یک ربات چت با تشخیص گفتار وجود دارد ، بنابراین شما می توانید مهارت های مکالمه خود را تمرین کنید. Mondly حتی یک صفحه مسابقه برای پیگیری پیشرفت شما و انواع بازیها ، مسابقه ها و فعالیتها دارد که به شما کمک می کند آموزش خود را تثبیت کنید.

به قسمت اول شش درس ، یک مکالمه و یک واژگان (شامل مکالمات چت بات) ، از جمله یک درس در روز ، تست های هفتگی و چالش های ماهانه برای تست پیشرفت خود ، دسترسی رایگان خواهید داشت – اما فقط می توانید یک زبان یاد بگیرید . برای مشترک شدن و باز کردن قفل همه زبانها و ویژگی ها از 10 دلار در ماه یا 48 دلار در سال هزینه خواهید داشت.

زبانهای پشتیبانی شده: اسپانیایی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، روسی ، نروژی ، دانمارکی ، سوئدی ، کره ای ، ژاپنی ، چینی ، یونانی ، رومانیایی ، ویتنامی ، اندونزیایی ، هندی ، عبری ، لهستانی ، بلغاری ، اوکراینی ، چک ، کرواتی ، فنلاندی فارسی (فارسی) ، آفریقایی و ترکی.

Android iOS

گپ زدن

این برنامه به درسهایی تقسیم شده است که هر کدام بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. بسته های آموزشی وجود دارد که توانایی های مختلفی را پوشش می دهد ، از جمله مواردی که برای مبتدیان و پیشرفته طراحی شده اند. این برنامه تعدادی کلمه و عبارت را به شما می آموزد و شما را به چالش می کشد که آنها را بنویسید ، با صدای بلند بگویید و آنها را در قالب جملات کنار هم قرار دهید.

نکته خوب در مورد بابل این است که این کار روی یادگیری مکالمه متمرکز است و با پیشرفت شما قوانین گرامر را توضیح می دهد. پر کردن خلا in مکالمات دروغین سرگرم کننده است و درسها به روشی منطقی و سنتی پیش می روند ، شروع می شود با عبارات اساسی مکالمه که می خواهید تسلط داشته باشید. همچنین می توانید آموزشها را برای کار در حالت آفلاین بارگیری کنید.

طراحی برنامه در لبه ها کمی خشن است و متوجه شدیم که تشخیص صدا از نرم افزار همیشه همانطور که در نظر گرفته شده کار نمی کند. بعلاوه ، اگرچه با بابل یک درس به صورت رایگان دریافت می کنید ، اگر می خواهید به مواد زبان یک زبان دسترسی کامل داشته باشید ، باید از 7 دلار در ماه بپردازید.

زبانهای پشتیبانی شده: انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، پرتغالی برزیل ، روسی ، ترکی ، لهستانی ، اندونزیایی ، هلندی ، دانمارکی ، سوئدی و نروژی.

Android iOS

پشت سر هم

همه می دانند که تنها راه صحبت روان به یک زبان جدید صحبت کردن به آن است. خوشبختانه ، Tandem بر روی مکالمه با زبان مادری متمرکز است. ایده این است که شما می توانید از طریق چت متن ، صوتی و تصویری به خود کمک کنید تا زبانهای جدیدی را یاد بگیرید. این برنامه شما را چک می کند و سپس به شما کمک می کند شریکی را پیدا کنید که علایق شما را با هم تقسیم کند. آنها به شما یاد می دهند و شما به آنها یاد می دهید.

هنگامی که زمان چت را تنظیم کردید ، می توانید موضوعات خاصی را برای عنوان مکالمه انتخاب کنید ، که به شما کمک می کند تا از بی قراری اولیه صحبت با یک غریبه راحت شوید. اگر یک شریک تبادل مناسب پیدا کنید ، این برای زبانهای مشهور آسان است ، رایگان است. در صورت نیاز می توانید هزینه یک درس را با یک معلم حرفه ای پرداخت کنید. شایان ذکر است که اگرچه بیشتر ویژگی ها برای جستجوی اعضای در شهر یا یافتن افراد نزدیک شما رایگان است ، شما می خواهید از 7 دلار در ماه به Pro ارتقا دهید.

برای ثبت نام ، باید از حساب Google یا Google خود استفاده کنید. همچنین برای اطمینان از جدی بودن شما در مورد آموزش و حذف افرادی که از این خدمات سو استفاده می کنند ، بررسی های ناظر وجود دارد. این به این معنی است که ممکن است صبر کنید تا حساب شما تأیید شود. اگر آماده هستید تا با زبان خود به سطح بعدی بروید و می خواهید به زبان محلی صحبت کنید ، Tandem ارزش بررسی دارد.

زبانهای پشتیبانی شده: انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، چینی ، ژاپنی ، روسی و تقریباً 150 زبان دیگر.

Android iOS

یادآوری کردن

اگر می خواهید واژگان خود را تمرین کرده و گسترش دهید ، Memrise یک روش جالب برای انجام آن است. این برنامه به عنوان یک بازی تنظیم شده است که در آن شما به عنوان یک جاسوس به یک سیاره بیگانه سفر می کنید و برای پاسخ های صحیح امتیاز کسب می کنید. این یک روش منحصر به فرد برای تدریس دروس زبان است و بیشتر دوره ها شامل حفظ کلمات و عبارات خاص با استفاده از mem هایی است که جمله ها یا تصاویر عجیبی هستند.

همچنین می توانید به ضبط های صوتی کلمات و عبارات مختلف گوش فرا دهید و گاه گاهی فیلم هایی را از زبان سخنرانان محلی مشاهده کنید. ایده کلی این است که کلمات را یاد بگیرید و سپس آنها را در فواصل از پیش تعیین شده مرور کنید ، که با حفظ کلمات طولانی تر می شوند. برخی از علم ها پشت این الگوریتم است ، اما در پایان این یک سیستم پیچیده کارت فلش است. هنوز هم ، برای برخی از افراد بسیار موثر به نظر می رسد.

Memrise در درجه اول به عنوان سازنده فرهنگ لغت کار می کند ، بنابراین در صورت امکان ، می خواهید آن را با مکالمه و دستور زبان ترکیب کنید. برخی از الگوهای رفتاری عجیب هستند ، اما ارتباطات و تصاویر عجیب و غریب می تواند یک روش بسیار موثر برای به یاد آوردن چیزها باشد. می توانید از طریق ایمیل برای برنامه ثبت نام کنید یا از حساب Google یا Facebook خود استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد به محتوای زیادی که توسط انجمن ایجاد شده دسترسی پیدا کنید.

عملکرد اصلی برنامه رایگان است ، اما اشتراک (9 دلار در ماه) به شما امکان دسترسی به بازی های اضافی و حالت آفلاین را می دهد.

زبانهای پشتیبانی شده: فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، انگلیسی ، چینی ، ژاپنی ، کره ای ، ترکی ، روسی ، ایتالیایی ، پرتغالی و بیش از 100 زبان دیگر.

Android iOS

بوسو

Busuu با داشتن یک پایگاه کاربری چشمگیر با بیش از 60 میلیون نفر ، ارزش بررسی دارد. این یک برنامه خوب طراحی شده است که حدود هزار بسته آموزشی کامل را ارائه می دهد ، همه آنها توسط متخصصان زبان ایجاد می شوند و مقدار قابل توجهی از مطالب را پوشش می دهند. این برنامه کارت های فلش اساسی را به همراه تمرین هایی برای دستور زبان ، نوشتن ، گفتگو و تلفظ به شما ارائه می دهد. تست های لغات و بازی ها همچنین برای سنجش دانش خود و درگیری در هنگام یادگیری برای شما بسیار سرگرم کننده است.

Busuu همچنین مجموعه ای از دوره های سفر راحت را ارائه می دهد که اصول یک زبان خاص را فراهم می کند ، به شما این امکان را می دهد تا برای سفر بعدی خود بهتر آماده شوید و با مردم محلی ارتباط برقرار کنید. حتی می توانید با زبان مادری صحبت کنید – و آنها را وادار به اصلاح متن خود کنید – یا با اصلاح سایر زبان آموزان امتیاز کسب کنید. یک حالت آفلاین نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید درسها را بارگیری کنید و به صورت آفلاین یاد بگیرید – ایده آل برای یادگیری در حین حرکت.

Busuu تمرینات نوشتاری و فلش کارت های ابتدایی را به شما ارائه می دهد ، اما برای کسب تجربه کامل دوره ها و ابزارهای پاداش ، باید مشترک شوید. هزینه اشتراک هر ماه بین 6 تا 10 دلار است. یکی از ویژگی های برجسته Busuu جامعه قوی هم بومیان و همکلاسی ها است. بدون توجه به زبانی که انتخاب می کنید ، روسی یا عربی یا گسترش مهارت های اسپانیایی ، یافتن فرم شما آسان است. شما بر نحوه یادگیری زبان جدید خود کنترل می کنید ، خواه ترجیح می دهید از طریق دسک تاپ یا لپ تاپ یاد بگیرید یا حتی در برنامه تلفن همراه Busuu در حال حرکت.

زبانهای پشتیبانی شده: اسپانیایی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، پرتغالی ، ترکی ، عربی ، لهستانی ، روسی ، چینی و ژاپنی.

Android iOS

Beelinguapp

علی رغم اینکه چقدر قابل توجه به نظر می رسد ، خواندن آن یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان خارجی است. این فقط فراتر از آموزش کلمات و دستور زبان به شما است ، از جمله شما در داستان ها برای درک درک عمیق تر. Beelinguapp راهی برای دستیابی به یک سبک خواندن سرگرم کننده در حین یادگیری یک زبان خارجی است.

شما با انتخاب یکی از بیش از ده زبان مشترک ، انتخاب مهارت های مبتدی ، متوسط ​​یا پیشرفته و انتخاب اینکه شما داستان را بخوانید یا داستان نویسی را انتخاب کنید ، شروع می کنید. سپس برنامه شما را با مجموعه ای از متن ها و آهنگ ها به زبان خارجی و زبان مادری مورد نظرتان آشنا می کند.

همچنین این فرصت را به شما می دهد که از شخصی که به زبانی که یاد می گیرید مسلط است ، کتاب یا متن بخوانید. همچنین می توانید ویژگی کتاب صوتی را انتخاب کنید که در آن گوینده زبانی که یاد می گیرید بتواند کتاب را با صدای بلند بخواند. این برنامه به شما ایده دقیق تلفظ صحیح می دهد و مهارت شنیداری شما را همزمان بهبود می بخشد.

نیازی به پرداخت هزینه Beelinguapp نیستید ، اما اگر 5 دلار بپردازید تجربه شما بدون تبلیغ خواهد بود. اگر مشترک شوید ، می توانید همه کتاب های فعلی و آینده را بارگیری کنید.

Android iOS

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر