بهترین برنامه های پیموده شده برای مشاغل کوچک در سال 2020


اگر هر بخشی از اداره مشاغل کوچک شما به رانندگی نیاز دارد ، یک برنامه ردیابی مسافت پیموده شده خوب ضروری است. مایل ها را ردیابی کنید نه تنها مایل ها را ردیابی می کنید ، بلکه آنها را در قالب کسر مالیات ضبط می کنید که می توانید برای افزایش بازده خود استفاده کنید. برخی از ویژگی ها به صورت خودکار هستند و استفاده از سرویس های خودکار در این برنامه ها باعث جمع شدن وقت و تلاش شما می شود در حالی که داده های گزارش دقیق زمان و هزینه را جمع می کنید ، حتی اگر هزینه کمی هم داشته باشد.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

برنامه های ردیابی مسافت پیموده شده از GPS برای ردیابی حرکت اتومبیل شما از یک مکان به مکان دیگر استفاده می کنند و اغلب هنگام شروع حرکت چرخ ها ضبط مسافت را شروع می کنند و اگر مدت زمان مشخصی در یک مکان باشید متوقف می شوند. با این حال ، انتظار 100٪ دقت نداشته باشید – ایده خوبی است که مسافت پیموده شده را با مسافت پیموده شده خود به طور همزمان ردیابی کنید ، فقط برای اطمینان.

هر مشاغل به انواع مختلف خدمات ردیابی مسافت پیموده شده احتیاج دارد: بعضی از آنها به طبقه بندی های جامد احتیاج دارند ، در حالی که دیگران برای هر سفر باید یادداشت ها و یادآوری های بیشتری اضافه کنند. این جایی است که بسیاری از برنامه های موجود تفاوت دارند. در اینجا برخی از برنامه های ردیابی مسافت پیموده شده دارای رتبه بندی بالا برای iOS و Android موجود است.

گام به گام

Stride ، ابزاری رایگان برای هزینه و مسافت پیموده شده در مشاغل ، به شما کمک می کند سفرهای شخصی و 1099 شغلی را برای صرفه جویی در هزینه از حساب مالیاتی خود دنبال کنید. این برای فروشندگان سنگین مانند اوبر ، انواع پیک ها ، نگهبانان حیوانات خانگی ، کارمندان فروش و بسیاری از دسته های تجاری دیگر بسیار مناسب است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا هزینه های خود را از بانک وارد کنید ، به شما امکان می دهد از رسیدهای تجاری خود عکس بگیرید و به شما کمک می کند تخفیف های مالیاتی و پس انداز مالیات را پس انداز کنید. این برنامه برای سهولت در تشکیل پرونده مالیات با نرم افزار بایگانی ادغام می شود و به شما کمک می کند تا هزینه های کسب و کار خود را وارد کرده و برای سهولت در تشکیل پرونده مالیات ، رسیدها را بارگذاری کنید. همچنین کاملا رایگان است.

iOS اندروید

ردیابی مسافت پیموده شده TripLog

TripLog هر زمان که ماشین یا ناوگان وسایل نقلیه خود را رانندگی می کنید به طور خودکار مسافت پیموده شده را ردیابی می کند. TripLog به گونه ای طراحی شده است که هم هزینه های شخصی و هم شغلی را در نظر گرفته و به طور خودکار مسافت پیموده شده کسری را ردیابی می کند ، در وقت و هزینه کسب و کار شما صرفه جویی می کند و در صورت بازرسی مالیاتی دولت از شما محافظت می کند. همچنین 100٪ گزارش سازگار با IRS ارائه می دهد که می توانید از آنها با تمام سیستم عامل های اصلی حسابداری استفاده کنید. TripLog بسیار شخصی است: شما می توانید برای ساعات مشخصی از روز مایل ثبت نام کنید یا ردیاب را برای پیاده روی های شخصی و شخصی تنظیم کنید. TripLog می تواند کلیه هزینه های وسایل نقلیه و مشاغل – سوخت ، پارکینگ ، عوارض ، تعمیر و نگهداری ، بیمه ، محل اقامت ، غذا – را که می توانید به عنوان کسر تجارت تعیین کنید ، ردیابی کند. به شما امکان می دهد با رسید عکس بگیرید و آنها را در cloud بارگذاری کنید.

TripLog مشغول به روزرسانی برنامه با ویژگی های مختلف مختلف مانند یک راهنمای اصلاح شده است که شامل ردیابی GPS ، ورودی دستی و ناوبری است. پیمایش گام به گام به هر مکان رزرو شده. دستورات صوتی سیری ؛ و گزینه ردیابی ایمنی MagicTrip برای ترمزهای سخت ، شتاب سریع و تماس های تلفنی هنگام رانندگی. اکنون می توانید حساب و پرداخت خود را موقتاً متوقف کنید. این نرم افزار از تجارت با کارمندان سیار ، ناوگان و کامیون ها پشتیبانی می کند. 30 روز دوره آزمایشی رایگان در دسترس است.

iOS اندروید

همیشگی

Everlance قرار می دهد رایگان آزاد. افراد مستقل ، آژانسهای املاک و مستغلات ، عکاسان ، افراد مستقل ، پیمانکاران عمومی ، پیمانکاران مستقل ، رانندگان سواری ، افراد تحویل غذا و کارمندانی که نیاز به بازپرداخت دارند را هدف قرار می دهد. Everlance قول می دهد مسافت پیموده شده و تولید رسید برای تخفیف یا بازپرداخت مالیات را آسان ، ساده و رایگان انجام دهد. Everlance به طور خودکار مسافت پیموده شده شما را با استفاده از GPS ردیابی می کند – برنامه سفرهای شما را در پس زمینه ثبت می کند و می توانید به صورت دستی سفرها را به سمت چپ یا راست بکشید تا علامت گذاری شخصی یا شغلی را انجام دهید. طبق برنامه رایگان ، می توانید تعداد نامحدودی از سفرها یا رسیدها را ردیابی کنید یا به Everlance Premium ارتقا دهید ، و برنامه با استفاده از کارت اعتباری و ادغام بانکی به طور خودکار سفرها و معاملات شما را ردیابی می کند. این نرم افزار مسافت پیموده شده کسب و کار ، شروع / پایان سفر و مقدار بازپرداخت را محاسبه می کند. این یک رسید مسافت پیموده شده GPS را برای هر سفر ذخیره می کند که در فضای ابری بایگانی می شود. همچنین می توانید یادداشت های کاغذی خود را برای غذا ، لوازم و سایر هزینه ها بارگذاری کنید. آخرین نسخه یک حساب پس انداز Tax Vault راه اندازی می کند ، که به شما امکان می دهد به طور خودکار در مالیات صرفه جویی کنید.

حتما بخوانید:
ارتقای روزافزون توان دفاعی کشور به دلیل بومی بودن آن و تکیه بر توان داخلی

iOS اندروید

MileIQ

MileIQ یک برنامه ردیابی مسافت پیموده شده رایگان است که با استفاده از فناوری تشخیص دستگاه GPS ، مسافت پیموده شده را به طور خودکار ثبت و ردیابی می کند و ارزش دستگاه های شما را برای مالیات یا بازپرداخت محاسبه می کند. این برنامه به شما کمک می کند تا درایوهای خود را برای هزینه های کسب و کار و بازپرداخت مالیات خود سازماندهی کنید و مایل های کسب و کار را از موارد شخصی جدا می کند. این گزارشات مورد نیاز برای به حداکثر رساندن تخفیف و بازپرداخت مالیات شما را فراهم می کند. MileIQ به طور خودکار مایل های شما را در پس زمینه ردیابی می کند – بنابراین نیازی نیست که مسافت پیموده شده خود را به صورت دستی ضبط کنید یا ضبط را شروع و متوقف کنید – و یک ثبت مسافت پیموده شده برای شما ایجاد می کند. ردیابی مسافت پیموده شده تمام سفرها را تا قسمتهای یک مایل بدون مصرف بیش از حد باتری ثبت می کند. گزارش های مسافت پیموده شده اطلاعاتی راجع به IRS ارائه می دهد و شامل جزئیات مورد نیاز برای گزارش هزینه های تجاری شما می باشد. گزارش هزینه ها ساده است: فقط داده های مسافت پیموده شده خود را صادر کنید یا یک صفحه گسترده با داده های مورد نیاز برای خود ارسال کنید. نسخه های جدید مسیرهایی را معرفی کرده اند که ردیابی رانندگی شما بر روی نقشه و امکان افزودن وسایل نقلیه با بلوتوث را برای GPS آسان تر می کند. برای ضبط کامل همه دستگاه های خود ، با پرداخت 6 دلار در ماه یا 60 دلار در سال به MileIQ Premium ارتقا دهید.

iOS اندروید

Hurdlr

Hurdlr ، ابزاری برای ردیابی هزینه های تجاری و مسافت پیموده شده با هدف مالکان مشاغل کوچک ، افراد مستقل ، پیمانکاران مستقل ، فریلنسرها ، رانندگان Uber یا Lyft ، پیک و موارد دیگر ، خدمات متنوعی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی رسید دریافت کنید. و گزارش هزینه ایجاد کنید. Hurdlr با بانک ها ، Uber ، FreshBooks ، Square ، Stripe و PayPal ارتباط برقرار می کند تا درآمد و هزینه های شما را برای محاسبات آسان مالیات بر درآمد وارد کند. نسخه رایگان برنامه شامل هزینه ها ، مالیات بر درآمد و ردیابی مسافت پیموده شده نیمه اتوماتیک است. نسخه ممتاز دارای ویژگی های اتوماسیون بهتری با ردیاب دقیق مالیات مشاغل برای حسابداری مالیاتی سه ماهه است. ردیابی مسافت پیموده شده IRS Hurdlr به 1099 ثبت نام کننده کمک می کند حداکثر تخفیف مالیاتی را داشته باشند. این برنامه به شما امکان می دهد گزارش های دقیق هزینه را با رسید صادر کنید و آنها را از طریق ایمیل یا به یک متخصص مالیات ارسال کنید. Hurdlr ارزیابی های مالیاتی در زمان واقعی ، سالانه و سه ماهه را برای پیمانکاران مستقل ارائه می دهد. Hurdlr مخصوصاً برای کار بدون تخلیه باتری ، حتی در استفاده زیاد استفاده شده است.

به روزرسانی ها از یادگیری ماشینی برای صرفه جویی در هزینه و وقت شما استفاده می کنند تا به شما کمک کند سریع هزینه هایی را پیدا کنید که می توانید براساس توصیه های CPA و سایر رفتارهای مصرف کننده برای نوع تجارت خود کسر کنید. هوش مصنوعی همچنین به شما می آموزد که رفتار شخصی و رانندگی خود را به شما پیشنهاد دهد تا شخصی و شخصی شما را صرفه جویی کند. ویژگی های گزارش شده به روز شده به شما امکان می دهد صورتهای مالی زیبایی را با فیلترهای حرفه ای بر اساس مشاغل و مشتری ها مشاهده و صادر کنید. اکنون می توانید مکان های مورد علاقه خود مانند خانه ، دفتر و سایت های مشتری را ذخیره کنید. به روزرسانی های بهبود مالیات شرایط کنونی همه گیر را منعکس می کند. ویژگی های Premium ماهیانه 8 دلار یا هر سال 60 دلار است.

حتما بخوانید:
روشننشدن میتواند یک علت اصلی در خرابی ایسیو باشد

iOS اندروید

شرپا

SherpaShare با دستیار درایور rideshare به عنوان برنامه ایده آل برای رانندگان Uber یا Lyft شارژ می شود که سود را 30٪ یا بیشتر افزایش می دهد. این برنامه از ویژگی های ردیابی مسافت پیموده شده اتوماتیک ، ردیابی هزینه و ابزارهای هوشمند درایور است که به شما کمک می کند بهترین مسیرها را برنامه ریزی کنید. این برنامه برای رانندگی رانندگان ، تأمین کنندگان ، مسافران تجاری و فریلنسرها است. این به طور خودکار کل مسافت پیموده شده را با استفاده از GPS تلفن شما بدون تخلیه باتری ردیابی می کند. همچنین به شما امکان می دهد سفرهای خود را طبقه بندی کنید ، هزینه ها را ردیابی و طبقه بندی کنید ، جزئیات سفر را ثبت کنید ، اطلاعات بایگانی را در فضای ابری ثبت کنید و برای سایر شرایط رانندگی در زمان واقعی به رانندگان دیگر متصل شوید. SherpaShare به شما امکان می دهد صفحه گسترده ردیابی مسافت پیموده شده یا گزارش مسافت پیموده شده را که می توانید چاپ کنید بارگیری کنید تا بتوانید گزارش مالیات و گزارش هزینه حرفه ای را ارائه دهید. فناوری پیشرفته ردیابی برنامه دقیق و همیشه روشن است ، بنابراین از کل مایل های صرفه جویی شده استفاده می کنید. دوره آزمایشی رایگان 14 روزه آنها را امتحان کنید.

iOS اندروید

MileWiz 2020

گزارش رانندگی MileWiz از GPS تلفن هوشمند شما برای ضبط مسافت پیموده شده شما هنگام رانندگی استفاده می کند. می توانید سفرها را به روشی که می خواهید دسته بندی کنید یا برنامه ای که برای شما انجام می دهد. برنامه سازگار با IRS می تواند براساس ساعت کاری یا مکانهایی که بازدید می کنید ، سفرها را ترتیب دهد.

MileWiz برای مشاغل آزاد ، مشاغل کوچک و کارمندانی که از ماشین شخصی خود برای کار استفاده می کنند ایده آل است. برای ایجاد فاکتور برای مشتریان یا کارفرمای خود می توانید هزینه های مسافت پیموده شده ، بنزین و پارکینگ و همچنین قیمت عوارض را به صورت مستقل ثبت کنید.

MileWiz به طور خودکار مسافت پیموده شده شما را ثبت می کند ، حتی اگر هنگام شروع سفر فراموش کنید که برنامه را راه اندازی کنید. پیش نمایش مسیر رانندگی ، مسافت و مقدار شما نیز بر روی نقشه نشان داده می شود. کاربران می توانند برای دسته بندی دیسک ها ، افزودن مکانهایی که غالباً از آنها بازدید می کنید ، پیکربندی ساعات سوزش خودکار ، افزودن یا ادغام دیسک ها و پیگیری هزینه های رانندگی از یک حرکت کششی استفاده می کنند.

می توانید از دسته های پیش فرض همراه با برنامه استفاده کنید یا موارد خاص خود را طراحی کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد داده های خود را در گزارش های آسان خواندن فیلتر کنید. می توانید از زمان ، راننده ، وسیله نقلیه ، برچسب ها یا دسته استفاده کنید تا اطلاعاتی را که برای شارژ مشتریان خود یا گرفتن این کسر مالیات نیاز دارید ، بدست آورید.

کاربران می توانند تمام داده های خود را بین دستگاه ها همگام سازی کنند یا از نسخه پشتیبان تهیه کنند. MileWiz از الگوریتم های پیشرفته ای استفاده می کند که استفاده از GPS را به حداقل ممکن در برنامه محدود می کند و به صرفه جویی در باتری تلفن هوشمند کمک می کند.

IOS

فوئلیو

Fuelio یک برنامه جهانی آندروید است که می تواند مسافت پیموده شده ، مصرف سوخت ، هزینه های سوخت ، هزینه های اتومبیل و سایر هزینه های تعمیر و نگهداری را ردیابی کند. این برنامه برای محاسبه مصرف سوخت از الگوریتم مخزن کامل استفاده می کند. همچنین یک رکورد مسافت پیموده شده برای ردیابی سوخت گیری ، هزینه های سوخت ، صرفه جویی در مصرف سوخت ، سوخت گیری جزئی و موقعیت GPS دارد.

این برنامه علاوه بر ردیابی هزینه های خودرو ، گزینه های مدیریت ناوگان را نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چندین وسیله نقلیه را همزمان ردیابی کنید. Fuelio همچنین داده های مربوط به زمان واقعی قیمت بنزین را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید با آگاهی از مکان مورد نظر خود پر کنید.

Fuelio به صورت پیش فرض داده ها را به صورت محلی ذخیره می کند. اما می توانید برای ذخیره اطلاعات خود با سرویس های ابری مانند Dropbox و Google Drive همگام سازی کنید.

اندروید

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma