بهترین برنامه های تحویل غذا برای سال 2020


با ظهور برنامه هایی که به کارهای روزمره شما رسیدگی می کنند ، دیگر نیازی به ترک خانه برای تهیه مواد غذایی ندارید. در عوض ، می توانید آنها را به درب ورودی تحویل دهید ، در وقت با ارزش صرفه جویی کنید. برنامه های غذایی را معمولاً می توان به چندین دسته مختلف تقسیم کرد. وقتی از سرویسی مانند Instacart استفاده می کنید ، معمولاً شخصی را استخدام می کنید تا برای شما به فروشگاه مواد غذایی برود. خدماتی مانند Peapod بیشتر شبیه فروشگاه های مواد غذایی مجازی کار می کنند. از طرف دیگر Walmart Grocery ، خدمات تحویل و تحویل فروشگاه آجر و ملات است. آنها موجودی خاص خود را دارند – فقط لازم نیست برای تهیه آن به فروشگاه بروید.

در زیر برخی از خدمات و برنامه های تحویل مواد غذایی مورد علاقه ما ذکر شده است که بسیاری از آنها در حال حاضر تحویل بدون تماس را ارائه می دهند.

اطلاعات بیشتر

ارسال

چگونه کار می کند: پس از ثبت نام برای عضویت و بارگیری برنامه iOS یا Android ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مواد غذایی خود را انتخاب کنید ، گزینه تحویل خود را انتخاب کنید و هزینه پرداخت کنید. سپس ، تقریباً در حدود یک ساعت دیگر ، خریدار Shipt شما در را می زند. شیپت در حال حاضر محصولاتی را از زنجیره های بزرگ مواد غذایی مانند Publix ، Kroger ، Fry’s و HEB ارائه می دهد و از تیم های خریداران محلی برای انتخاب اقلام شما استفاده می کند ، تا اطمینان حاصل شود که سفارش محصولات تازه شما در واقع تازه است. مشتریان می توانند از این برنامه در حین فروشگاه ها استفاده کنند که در برخی موارد به معنای دسترسی 24 ساعته است.

دسترسی: Shipt در حال حاضر در چندین شهر بزرگ جنوب شرقی و همچنین تگزاس ، آریزونا ، میشیگان و اوهایو موجود است.

قیمت گذاری و تحویل: هزینه عضویت در کشتی 100 دلار در سال یا 14 دلار در ماه است و اعضا با سفارش های بالاتر از 35 دلار حمل و نقل رایگان دریافت می کنند در غیر این صورت 7 دلار هزینه حمل و نقل وجود دارد. قیمت مواد غذایی نیز اندکی بالاتر از آن است که اگر خود آنها را در فروشگاه آجر فروشی خریداری کرده باشید. درخواست خریدار نیز تشویق می شود و می توان آن را از طریق برنامه Shipt انجام داد.

اینستاكارت

اینستاكارت

چگونه کار می کند: اینستاكارت از یك تیم خریداران محلی برای تهیه مواد غذایی از فروشگاه های مختلف در منطقه شما استفاده می كند. اگرچه می توانید در تعدادی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای مواد غذایی مانند Mariano’s و Whole Foods خرید کنید ، اینستاكارت همچنین دارای یك ویژگی است كه به شما اجازه می دهد با نسخه پزشك خرید كنید. می توانید تحویل خود را از قبل برنامه ریزی کنید یا در صورت درخواست سفارش دهید.

دسترسی: Instacart به تعدادی از شهرهای بزرگ ایالات متحده ، از جمله شیکاگو ، سانفرانسیسکو ، هوستون و نیویورک تحویل می شود.

حتما بخوانید:
انواع لباس بچگانه دخترانه و پسرانه و

قیمت گذاری و تحویل: هزینه تحویل بستگی به اندازه سفارش شما و زمان تحویل شما دارد. هزینه حمل و نقل ممکن است در هنگام خرید شلوغ بیشتر باشد ، اگرچه مشتریان همچنین می توانند برای عضویت Instacart Express ثبت نام کنند ، که به آنها سفارش رایگان بیش از 35 دلار را می دهد.

در حالی که Instacart سعی می کند مواد غذایی خود را با همان قیمت خرید در فروشگاه تهیه کند ، این قیمت ها ممکن است اندکی متفاوت باشد. Instacart 5٪ هزینه خدمات به کالاهای غیر الکلی برای مشتریان غیر اکسپرس اضافه می کند. اعضای اکسپرس هنوز هزینه خدمات را پرداخت می کنند اما بسیار کم است و از 1.9٪ شروع می شود. مبلغ خدمات نکته ای نیست و مبلغ پیش فرض راهنمایی 5٪ است. برخی از هزینه های اضافی برای اقلام سنگین و “هزینه بطری” بسته به قوانین محلی وجود دارد.

iTunes فروشگاه Google Play

Amazon Prime Now

amazon-prime-now

چگونه کار می کند: Amazon Prime Now یکی از مزایای بسیار زیاد عضویت Amazon Prime است. در حالی که این سرویس تحویل تا حد زیادی به اقلام ذخیره شده در یکی از انبارهای آمازون متکی است ، شما همچنین می توانید اقلام را از بازارهای محلی مانند Whole Foods تهیه کنید. Prime Now نیز بسیار بیشتر از غذا تحویل می دهد. همه چیز از باتری و مواد تمیز کننده را می توان با Prime Now در کمتر از دو ساعت به درب منزل تحویل داد.

دسترسی: Amazon Prime Now در ده ها شهر بزرگ از جمله آتلانتا ، شیکاگو ، ایندیاناپولیس ، لاس وگاس ، نشویل ، سان آنتونیو و سیاتل در دسترس است. همچنین ممکن است شما با Amazon Fresh ، سرویس تحویل فقط خواروبار آمازون آشنا باشید که با پرداخت 15 دلار هزینه اضافی از آن زمان شروع به کار کرده است. ما انتظار داریم که این دو سرویس تقریباً یکسان در آینده در آینده با هم ترکیب شوند.

قیمت گذاری و تحویل: Amazon Prime Now در Amazon Prime ثبت نام می کند (100 دلار در سال). تحویل دو ساعته رایگان است و می توانید هزینه یک ساعت خدمات سریع (معمولاً حدود 10 دلار) را پرداخت کنید. هزینه حمل و نقل رایگان حداقل به 35 دلار سفارش نیاز دارد در غیر اینصورت 5 دلار از شما هزینه حمل و نقل دریافت می شود. همچنین می توانید دستورالعمل های خاصی را به سفارش تحویل خود اضافه کنید.

برنامه های آمازون iTunes فروشگاه Google Play

غلاف نخود فرنگی

برنامه های peapod

چگونه کار می کند: Peapod یک فروشگاه مواد غذایی آنلاین است. در حالی که خدماتی مانند Shipt و Instacart متکی به محصولاتی هستند که توسط فروشگاه های محلی دیگر ارائه می شوند ، بسیاری از اقلام Peadpod از موجودی آن تهیه می شود. از این نظر ، Peapod شباهت زیادی به یک فروشگاه مواد غذایی استاندارد نسبت به سایر گزینه های لیست ما دارد. این فروشگاه آنلاین توسط “راهروها” سازماندهی می شود و از آنجا كه بیشتر موجودی Peapod در انبارهای خود شركت ذخیره می شود ، مشتریان می توانند با گرفتن سفارشات خود ، از برخی هزینه های حمل و نقل صرف نظر كنند.

حتما بخوانید:
چگونه می توان پس زمینه را در فتوشاپ شفاف کرد

دسترسی: Peapod در چندین شهر بزرگ ایالات متحده موجود است. می توانید کد پستی خود را وارد کنید تا متوجه شوید Peapod در منطقه شما موجود است یا خیر.

قیمت گذاری: هزینه تحویل بسته به اندازه سفارش متفاوت است. برای سفارشات 30 دلار ، که حداقل مورد نیاز برای تحویل است ، Peapod 10 دلار می گیرد. هزینه حمل و نقل برای سفارشات بیش از 75 دلار به 8 دلار و برای سفارشات بیش از 100 دلار به 7 دلار کاهش می یابد. همه سفارشات را می توان برداشت و به فروشگاه Peapod به صورت رایگان.

iTunes فروشگاه Google Play

FreshDirect

تازه انگشت

چگونه کار می کند: Fresh Direct یک سرویس تحویل کالا است که همانطور که حدس می زنید روی طراوت است. اگر نگران هستید که سبزیجات شما از کجا آمده است یا اگر مرغ شما یک چوپان آزاد است ، قطعاً Fresh Direct ارزش بررسی دارد. علاوه بر ارزیابی روزانه کیفیت محصولات خود ، Fresh Direct شامل اطلاعات توضیحی برای بسیاری از محصولات خود است ، بنابراین شما دقیقاً می دانید که چگونه غذای شما در آستانه شما قرار گرفته است.

دسترسی: Fresh Direct در بسیاری از شهرهای شمال شرقی ، از جمله شهرهای نیویورک ، نیوجرسی ، پنسیلوانیا ، کنتیکت ، دلاور و واشنگتن دی سی در دسترس است.

قیمت گذاری و تحویل: هزینه حمل و نقل بسته به مکان متفاوت است ، اما شما می توانید برای حداقل سفارش 30 دلاری حدود 6 دلار پرداخت کنید. Fresh Direct تحویل فوری را ارائه نمی دهد ، اما خدمات FoodKick آن زمان تحویل سریع تری را ارائه می دهد.

iTunes فروشگاه Google Play

تحویل غذا والمارت

اسکات اولسون / گتی ایماژ

چگونه کار می کند: برای سفارش مواد غذایی دو روش وجود دارد. اولین مورد انتخاب موارد شما از وب سایت خواربار والمارت است و مورد دوم شامل تهیه برنامه والمارت خواربار است. هر دو گزینه انتخابی از مواد غذایی را ارائه می دهند ، تقریباً به اندازه خرید در فروشگاه. مواد غذایی فقط به غذا محدود نمی شوند ، بنابراین شما می توانید مهمترین موارد مانند لوازم بهداشتی یا داروهای بدون نسخه را انتخاب کنید. پس از اتمام انتخاب مواد غذایی ، آخرین مرحله تعیین زمان تحویل یا جمع آوری است.

دسترسی: تحویل غذا در بسیاری از شهرهای کشور موجود است.

قیمت گذاری و تحویل: هزینه حمل و نقل معمولاً از 8 تا 10 دلار است. با این وجود می توانید در سرویسی به نام Grocery Unlimited ثبت نام کنید که حمل و نقل نامحدود را با 13 دلار در ماه یا حدود 100 دلار در سال ارائه می دهد. این هزینه ها شامل راهنمایی برای راننده تحویل نمی شود. اگرچه شما معمولاً می توانید ظرف 24 ساعت شکاف زایمان را پیدا کنید ، اما در طی شیوع ویروس کرونا ویروس های کمتری برای تحویل غذا وجود دارد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir