[ad_1]

یکی از بهترین راه حل ها برای افراد شلوغ برای بهتر غذا خوردن در خانه ، برنامه ریزی و آماده سازی از قبل است. امروزه تهیه غذاهای مغذی و خوشمزه در خانه بسیار مهم است ، زمانی که غذا خوردن در خانه و خرید چالش بیشتری دارد.

شروع کار برای بسیاری از افراد ممکن است دشوار باشد. به جای اینکه اجازه دهید این مسئله مانع شما شود ، یکی از برنامه های موجود در این لیست را امتحان کنید تا شما را به مسیر درست هدایت کند. از سازماندهی منوها گرفته تا ایجاد لیست خرید ، این برنامه های برنامه ریزی غذا با جایگزینی غذاهای خانگی خوشمزه به شما کمک می کند تا استرس را از بشقاب خود پاک کنید.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

کوره بزرگ (رایگان)

BigOven جمع آوری همه دستورهای مورد علاقه خود را در یک مکان مرکزی آسان می کند و روش های زیادی را برای قرار دادن آنها در برنامه ارائه می دهد. این نه تنها به الهام از غذا کمک می کند ، بلکه به تهیه غذا ، خرید مواد غذایی و ترکیب مواد باقیمانده در غذاهای جدید نیز کمک می کند. دستورالعمل ها را از سایت های مورد علاقه خود برش دهید یا دستورالعمل ها را با کلیک روی عکس بارگذاری کنید ، یا دستورالعمل های موجود را به عنوان موارد برگزیده علامت گذاری کنید تا بعداً ذخیره کنید. دستورالعمل ها را بر اساس دسته بندی سازماندهی و فیلتر کنید تا هر یک از دستور العمل ها را با مجموعه های فصلی یا غذاهای پیشنهادی پیدا کنید ، یا برای صرفه جویی و اشتراک ایده های غذا خوردن ضربه بزنید. دستور العمل هایی را به برنامه ریز خود اضافه کنید ، یک لیست مواد غذایی تهیه کنید و دستورالعمل هایی را با مواد اولیه ای که قبلاً برای کاهش ضایعات غذا دارید ، پیدا کنید. این برنامه برای ایده های اضافی و بازخورد از یک جامعه آشپزی خانگی حمایت مالی می کند.

iOS اندروید

چنگال بالای چاقو (5 دلار)

آیا شما گیاهخوار ، وگان هستید یا رژیم غذایی گیاهی دارید؟ در این صورت ، Forks Over Knives بهترین برنامه تهیه کننده سازندگان فیلمی به همین نام است. بیش از 400 غذا از حدود 50 آشپز با دستور العمل های جدید رایگان اضافه شده در هر هفته. هر دستور العمل یک سبک زندگی گیاهی را نشان می دهد که به طور فزاینده ای برای سلامتی و رفاه حیوانات شناخته می شود. این برنامه همچنین عکس های بسیار خوبی از غذاهای با وضوح بالا ، دستورالعمل های پخت و پز ، مواد اولیه ، مراحل آماده سازی ، لیست خرید برای هر وعده غذایی و سایر نکات برای حفظ رژیم غذایی بدون گوشت ارائه می دهد.

iOS اندروید

Allrecipes Dinner Spinner (رایگان)

اگر به کمک و همراهی در آشپزخانه نیاز دارید ، برنامه اجتماعی Allrecipes Dinner Spinner ، با تمرکز بر غذا ، با بیش از 30 میلیون آشپز خانگی ، می تواند به شما کمک کند تا زندگی رژیم خود را متنوع کنید. این برنامه سفارشی با دنبال کردن ، ذخیره یا تهیه غذاهای مختلف هوشمندتر می شود. گزینه های خود را با جستجوی کلمات کلیدی یا مواد تشکیل دهنده تنظیم کنید تا بر نیازهای تغذیه ای و محدودیت های زمانی تمرکز کنید و سپس از برنامه برای ذخیره ، ایجاد ، سازماندهی و اشتراک مجموعه های دستورالعمل استفاده کنید. همچنین می توانید با پخت و پز آنچه در نزدیکی شما فروخته می شود ، پس انداز کنید و هنگامی که به فروشگاه های خاصی می روید ، برنامه می تواند دستور العمل هایی را ارائه دهد. برای افزودن دستور العمل ها یا مواد کامل به لیست خرید خود ، که می توانید با استفاده از حدود 1000 فیلم پخت و پز مرحله ای ، همراه با دستورالعمل های پخت و پز ، تهیه کنید ، ضربه بزنید.

iOS اندروید

وگان (رایگان)

Veganized یک برنامه ریز رژیم غذایی گیاهی است که به شما امکان می دهد محصولات و دستورهای غذایی وگان مورد علاقه خود را جستجو ، ایجاد و به اشتراک بگذارید و رژیم خود را دنبال کنید. به شما در برنامه ریزی وعده های غذایی و ایجاد لیست های خرید و مواد غذایی برای جمع آوری تمام مواردی که برای تهیه دستورهای وگان نیاز دارید کمک می کند. این یک برنامه دستور العمل با یک بستر شبکه اجتماعی است بنابراین شما می توانید دستور العمل های جدید پیدا کنید و دستور العمل های خاص خود را با جامعه ایجاد و به اشتراک بگذارید. عملکرد مواد مغذی به شما امکان می دهد تمام اطلاعات مربوط به انرژی ، توزیع مواد مغذی درشت ، فیبر ، ویتامین ها و مواد معدنی برای هر ظرف را بررسی کنید. Veganized به شما کمک می کند هر روز وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید و میزان مواد مغذی را با توجه به سن ، جنس ، وزن و میزان فعالیت بدنی شخصی سازی کنید. و معمولاً به ترویج رژیم غذایی وگان و سبک زندگی کمک می کند.

اندروید

زمان صرف غذا (رایگان)

Mealime (نه ، اشتباه تایپی) برای برنامه ریزی آسان وعده های غذایی خانوادگی یا مهمان نواز طراحی شده است. می توانید از هرکسی که برایش آشپزی می کنید پروفایل ایجاد کنید ، که می تواند دوست داشتن ، دوست نداشتن ، عادات غذایی معمول ، آلرژی و غیره را ذکر کند. همچنین می توانید برای زوجین یا کل خانواده ها پروفایل هایی ایجاد کنید تا برنامه ریزی را کمی راحت تر کنید. سپس می توانید به دنبال دستورالعمل هایی باشید که تمام این نیازها را برآورده کنند. یکی را انتخاب کنید و به شما دستورالعمل کاملی می دهد و می تواند به طور خودکار مواد لازم را به لیست مواد غذایی خود اضافه کنید. بیشتر دستورالعمل ها روی ساعات آماده سازی سریع و در حدود 30 دقیقه تمرکز دارند ، بنابراین می توانید در آشپزخانه حتی در وقت بیشتری صرفه جویی کنید. آخرین به روزرسانی های برنامه شامل دستور العمل های جدید ، دستورالعمل های قدیمی تر ، بخش های شش نفره و اندازه های سفارشی سرویس ، بهبود ادغام تحویل با Instacart ، توصیفات جدید و تاریخچه دستورالعمل ها ، و امکان به اشتراک گذاری لیست خود با برنامه های دیگر ، چاپ از طریق تلفن یا با اعضای خانواده در برنامه به اشتراک بگذارید.

iOS اندروید

FoodPlanner (رایگان)

FoodPlanner براساس دستور العمل ها تهیه شده است. به شما امکان می دهد برای تهیه دستورالعمل های سالم در وب گشت و گذار کنید و آنها را در برنامه بارگیری کنید. این داده های غذایی را برای وعده های غذایی به شما می دهد و به شما امکان می دهد به طور خودکار یک لیست خرید ایجاد کنید. یک سیستم مدیریت سهام اضافی برای یک محصول غذایی واقعاً جدی به شما امکان می دهد از مواد فعلی خود پیگیری کنید و در صورت تمایل می توانید دستورالعمل هایی را از ابتدا تهیه کنید. همچنین ویژگی های اشتراک گذاری وجود دارد که به شما کمک می کند طرز تهیه غذا را بفهمید.

اندروید

MealPlan + (4 دلار)

برنامه غذایی

MealPlan برچسب های تغذیه ای را به شما معرفی می کند که می توانید آنها را در یک برنامه هفتگی بکشید و رها کنید تا به سرعت وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید (و حتی آنها را برای افراد دیگر از طریق ایمیل ارسال کنید). برچسب ها یافتن غذاهای خاص را آسان می کنند و می توانند به طور خودکار لیست مواد غذایی را برای شما تولید کنند. همچنین می توانید برای افزودن میان وعده ها ، قرار دادن پیوندهایی به دستور العمل های خاص یا حذف بعضی از غذاها ، غذاها را تغییر دهید. همچنین می توانید ظروف جدید را جستجو کرده و برای آنها برچسب درست کنید. یک منحنی یادگیری وجود دارد ، اما یک سیستم سرگرم کننده است ، مخصوصاً اگر iPad یا Apple Watch دارید.

iOS

MealBoard (4 دلار)

MealBoard

آیا دوست دارید هر جزئیات کمی را سفارشی کنید؟ سپس MealBoard ممکن است برنامه مناسب شما باشد. این برنامه مانند بسیاری از برنامه های دیگر موجود در لیست ما عمل می کند ، دارای یک ویژگی برای جستجوی غذاهای بارگیری شده از اینترنت ، امکان برنامه ریزی وعده های غذایی در یک تقویم و گزینه ایجاد لیست مواد غذایی. اما چندین ویژگی آن را منحصر به فرد کرده است: رابط کاربری مخصوصاً کاربرپسند و سفارشی سازی آن آسان است و یک حالت کمد وجود دارد که به شما امکان می دهد هنگام خرید مواد اولیه را به کمد خود منتقل کرده و پس از اتمام آنها را از بین ببرید.

iOS

خیلی بخور (رایگان)

رویکرد متفاوتی در اینجا وجود دارد: اگر هدف اصلی شما کاهش وزن است ، Eat This Much شما را تشویق می کند تا به تنظیمات غذایی خود ، میزان پولی که می خواهید صرف کنید ، برنامه خود و مقدار کالری وعده های غذایی خود را وارد کنید. سپس برنامه های غذایی برای شما ایجاد می کند و لیست های تغذیه ای برای مواد تشکیل دهنده را ارائه می دهد. اگر دوست دارید آشپزی کنید (برخلاف تحویل غذا) اما می خواهید عادات غذایی سالم تری ایجاد کنید ، این برنامه می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. آخرین نسخه ها گزینه شمارش و تولید مواد غذایی بر اساس کربوهیدرات خالص را اضافه می کنند. مشترکان هم اکنون می توانند از طریق AmazonFresh مواد غذایی را بصورت آنلاین سفارش دهند. جستجوی غذا مجدداً طراحی شده است ، به شما امکان می دهد چندین دسته از مواد غذایی را همزمان مرور کنید ، در حالی که تفاوت بین ژانرهای مختلف غذایی را مشخص می کنید ، یافتن مورد علاقه های شما را آسان تر می کند.

iOS اندروید

گمش کن (رایگان)

گمش کن یک برنامه کاهش وزن است ، اما شما به جای ثبت کالری که می خواهید بخورید ، به سادگی اهداف مشترک و هدفی را برای وزنی که می خواهید بدست آورید تعیین کنید. سپس شما آنچه را می خورید و نگه دارید چه نوع تمریناتی انجام می دهید. این برنامه شامل یک پایگاه داده مواد غذایی با میلیون ها انتخاب ، یک ویژگی اسکن است تا بتوانید بلافاصله غذاهای خریداری شده و حتی برخی از تشخیص عکس برای غذاهای اصلی را اضافه کنید. گمش کن اگر می خواهید برنامه ریزی غذا را با پیگیری میزان مصرف غذا و میزان ورزش ترکیب کنید ، ایده آل است. مخصوصاً اگر از دستگاههای Apple استفاده می کنید بسیار مفید است. با Apple Health و Apple Watch سازگار است. در آخرین به روزرسانی ها ، این برنامه اکنون مواد تجویزی را به عنوان غذاهای جداگانه به برنامه Apple Health ارسال می کند. آخرین نسخه ها عملکرد دستور العمل را به روز می کنند تا به شما امکان کپی کردن دستور العمل و افزودن واحدهای اضافی را بدهد. همچنین به روزرسانی های اتصال Apple Watch و Steps و صفحه نمایش های وضعیت بهبود یافته وجود دارد. این برنامه اکنون از مشاهده لیست مواد غذایی شما در Apple Watch پشتیبانی می کند.

iOS اندروید

فلفل قرمز (5 دلار)

فلفل قرمز روند برنامه ریزی وعده های غذایی را تعاملی می کند. Paprika Recipe Manager 3 نه تنها ویژگی های استاندارد مانند جستجوی دستور العمل ها ، تشکیل لیست ها و برنامه ریزی وعده های غذایی را برای مدت زمان مشخصی فراهم می کند ، بلکه ابزارهایی را برای یک روند دقیق تر در اختیار شما قرار می دهد. می توانید مواد را به طور خودکار سفارشی کنید ، هر کدام را در ظرف شما مخلوط کنید بررسی کنید و سپس عکس های دستور العمل را ارسال کنید.

اگر به گروه بزرگی از مردم خدمت کنید ، برنامه دقیقاً مواد تشکیل دهنده را طوری تنظیم می کند که غذای کافی برای افراد بیشتری سرو کند. پاپریکا با شخصی سازی لیستی از معیارهای خرید شما ، که معمولاً هفته به هفته تغییر می کند ، استراتژی فروشگاه مواد غذایی را ارائه می دهد. نسخه های جدیدتر برنامه ها به شما امکان می دهد توصیف دستور العمل ها را جستجو کنید ، به شما این امکان را می دهد که دستورالعمل های انتخابی خود را به راحتی پیدا کنید. همچنین به روزرسانی های اخیر امکان هماهنگی بهتر را فراهم می کند.

iOS اندروید

خوشمزه (رایگان)

Yummly برنامه ای است که در آن می توانید دستور العمل ها را به اشتراک بگذارید و پیدا کنید. این به شما کمک می کند تا دستورالعمل ها را با استفاده از نظرات مشتری و عکس های تازه پیدا کنید تا با معروف ترین دستورالعمل ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین فیلم ها را با دستورالعمل ها و توصیه های دستور العمل ارائه می دهد. این برنامه عالی است که می توانید وضعیت آشپزی خود را به روز کنید. آخرین نسخه این برنامه Ingredient Recognition است ، جایی که دقیقاً مواد اولیه شما را تشخیص می دهد و به آن نیاز دارید. بر اساس آنچه در حال حاضر دارید ، برنامه دستورالعمل های استفاده از این موارد را توصیه می کند.

برنامه این کار را انجام می دهد ، بنابراین نیازی نیست که خلاق باشید تا بفهمید با آنچه دارید باید چه کار کنید. شما می توانید نسخه Pro این برنامه را فقط با پرداخت پنج دلار در ماه دریافت کنید و به شما یک کاتالوگ از برنامه های آشپزی با سرآشپزهای معروف ارائه دهد. My Connected Kitchen ، آخرین نسخه Yummly ، استفاده از دماسنج هوشمند آن را ارائه می دهد که زمان و دمای پخت را به طور دقیق تخمین می زند.

iOS اندروید

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر