[ad_1]

ایمیل در زندگی روزمره ما روشی اساسی برای برقراری ارتباط است که از آن برای کار و بازی استفاده می کنیم. رشته های بی پایان می توانند برای همیشه ادامه داشته باشند و صندوق پستی شما می تواند به سرعت به یک آشفتگی تبدیل شود. خوشبختانه برنامه های ایمیل زیادی وجود دارند که برای کمک به شما در مدیریت بهتر صندوق ورودی خود طراحی شده اند. برخی از برنامه ها ایمیل ها را براساس مکالمه ها یا مخاطبین محبوب فیلتر می کنند ، در حالی که برخی دیگر بر اساس نوع پیوست محتوای آنها را فیلتر می کنند. در زیر برخی از برنامه های ایمیل مورد علاقه ما برای iOS آورده شده است ، بنابراین شما می توانید بدون ترک تلفن هوشمند خود ، بهره وری ایمیل های خود را افزایش دهید.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

برای بهبود بیشتر بهره وری خود ، پیشنهادات ما را برای بهترین برنامه های تقویم برای iOS و Android بررسی کنید.

جیمیل

سرویس گیرنده ایمیل دسک تاپ برای بسیاری از افراد ، Gmail برای iOS نیز موجود است و اگر متعهد به سایر سرویس های Google باشید ، یک گزینه خارق العاده است. Gmail از چندین حساب پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید هر حساب ایمیل دیگری را که دارید اضافه کنید. همانطور که انتظار دارید ، با سایر محصولات Google نیز کاملاً ارتباط برقرار می کند. می توانید دعوت نامه های تقویم را از برنامه مدیریت کرده یا مستقیماً در Google Docs به دعوت نامه های ویرایش سند دسترسی پیدا کنید. وقتی فایلی را به ایمیل خود ضمیمه می کنید ، یکپارچه با Google Drive نیز ادغام می شود ، بنابراین می توانید آنها را از طریق cloud به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید صندوق ورودی خود را تمیز نگه دارید ، می توانید به سرعت انگشت خود را برای پشتیبان گیری یا حذف سریع بکشید ، و همچنین با پشتیبانی ایمیل رشته ای ، نگه داشتن ایمیل های متصل در یک رابط به سبک فوری همراه است.

فروشگاه برنامه

چشم انداز

اگرچه نام مایکروسافت معمولاً اعتماد زیادی به محافل تلفن همراه ایجاد نمی کند ، Outlook یک برنامه ایمیل ویژه برای iOS است. نقطه اصلی فروش برنامه احتمالاً صندوق ورودی متمرکز است. این صندوق ورودی هوشمند به ایمیل هایی که از نظر شما مهمترین هستند اولویت دارد و شامل ایمیل های مخاطبینی است که بیشترین تعامل را با آنها دارید. برای مشاهده ایمیل های باقیمانده ، فقط ضربه بزنید دیگران بخش برای رفتن به هر چیز دیگری. این برنامه برای برنامه ریزی ، حذف و بایگانی کردن ایمیل ها سریعاً کشیده می شود و می تواند با سایر سرویس ها ، از Dropbox به سایر محصولات مایکروسافت همگام سازی شود. حتی سرویس تقویم مخصوص به خود را دارد که با تقویم های دیگر شما همگام سازی می شود.

فروشگاه برنامه

ادیسون ایمیل

به گفته ادیسون میل ، 72 درصد آمریکایی ها از میزان ایمیل دریافتی خود غرق شده اند. سرویس ها میزان “نویز” ایمیل را که باید تحمل کنید کاهش می دهند. این کار با معرفی یک ویژگی مسدود کردن ، مشابه گزینه های مسدود کردن مخاطبی که برای تماس و پیام دارید ، انجام می شود. جدا از علامت گذاری به عنوان هرزنامه، ویژگی مسدود کردن به سادگی شما را از دیدن ایمیل های فرستنده هایی که نمی خواهید مشاهده کنید متوقف می کند. این را به اعلان های انتخابی برای فرستنده های خاص ، پشتیبانی از Touch ID و Face ID و حتی هشدارهای ردیابی بسته اضافه کنید ، و شما یک برنامه ایمیل بسیار غنی از ویژگی و توانایی دارید.

فروشگاه برنامه

نامه هوایی

پست هوایی یک برنامه ایمیل کامل با ویژگی های بیشتر از آن است که می توانید تکان دهید. این برنامه همه برنامه های ایمیل شما را تحت یک پرچم ترکیب می کند و مدیریت آنها را در یک نمایش ساده آسان می کند. اما آنچه از آنجا می توانید انجام دهید واقعاً علاقه ما را به خود جلب می کند. می توانید ایمیل ها را به عنوان رویداد یا کار به تقویم خود ارسال کنید ، برخی از ایمیل ها را به بعد موکول کنید ، ایمیل های خود را با Touch ID قفل کنید ، ارسال را لغو کنید ، فرستنده ها را مسدود کنید و موارد دیگر. این مجموعه کاملاً خیره کننده از ویژگی ها است و همراه با یک تجربه ناب است که از طریق رایانه رومیزی نیز در دسترس است. متأسفانه ، این برنامه هزینه ماهیانه 3 دلار (یا اگر سالانه 10 دلار پرداخت شود) را از شما می گیرد ، فروش در بازار پر از گزینه های عالی عالی را دشوار می کند.

فروشگاه برنامه

سنبله

بیشتر ما اکنون در برنامه های پیام رسان خود زندگی می کنیم ، بنابراین بازگشت به برنامه های ایمیل با ظاهر قدیمی می تواند کاملا شرم آور باشد. اگر ما فقط شما را توصیف کردیم ، برنامه ایمیل Spike را بررسی کنید. این برنامه برای ارائه ایمیل های شما به عنوان یک برنامه پیام رسانی ، از بین بردن امضاها ، عناوین و موضوعات به نفع تجربه ای سازگارتر از Gmail با WhatsApp تنظیم شده است. اگرچه ممکن است بهترین تجربه برای دریافت ایمیل های مختلف از مخاطبین مشابه نباشد ، اما اگر در هنگام خرد کردن پیام های جدید اغلب مخاطبین قبلی خود را از دست می دهید ، این یک طرح خوب است. حالت صندوق پستی دارای اولویت است و همچنین با تقویم های شما همگام سازی می شود.

فروشگاه برنامه

نامه نیوتن

نیوتن یکی دیگر از برنامه های ایمیل است که به نظر می رسد همه چیز را در یک مکان جمع می کند. با چندین سرویس ایمیل دیگر از جمله Gmail ، Yahoo ، Hotmail ، Outlook ، iCloud ، Exchange و همه حساب های IMAP کار می کند. این ویژگی دارای بسیاری از ویژگی هایی است که ما در یک برنامه ایمیل انتظار داریم ، از جمله تعویق ، خواندن رسیدها ، ارسال بعداً و برنامه های مرتبط. این برنامه جهانی همچنین با ساعت اپل سازگار است و برای بهبود بیشتر عملکرد شما یک برنامه Newton Calendar همراه دارد. متأسفانه استفاده از آن برای شما 50 دلار در سال خواهد بود (یا در صورت پرداخت ماهیانه 5 دلار) ، اما اگر از ویژگی های ارائه شده آن خوشتان بیاید ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

فروشگاه برنامه

بوکسور

جذابیت اصلی Boxer توانایی مدیریت و مرتب سازی ایمیل های انبوه با استفاده از حرکات شخصی شما است. این برنامه همچنین با چندین برنامه ابری از جمله Dropbox ، Box ، Google Drive و سایر برنامه ها کار می کند. مانند Dropbox و Outlook ، طراحی برنامه مدرن و تمیز است و این کار را برای آن بسیار شهودی می کند. اگر شما نیاز به مدیریت ایمیل در هر یک از حساب های خود به طور جداگانه یا در یک صندوق پستی ترکیبی دارید ، این راه حل ایده آل است. این حتی توانایی پیوستن شما به تماس های کنفرانسی یک لمسی را دارد.

فروشگاه برنامه

جرقه

در اینجا برنامه دیگری وجود دارد که می خواهد همه حساب های ایمیل شما را بگیرد و آنها را در یک صندوق ورودی هوشمند و هوشمند دسته بندی کند. راستش را بخواهید ، این چیزی است که ما فقط یکبار رویای آن را دیده ایم. آ دانلود Spark همچنین آزادی زیادی می دهد. به شما امکان می دهد حرکات کشیدن ، از جمله کش رفتن برای چندین امضا را تنظیم کنید. می توانید اعلان ها را فقط برای مهمترین ایمیل ها ، یک ابزار مستقل مفید تنظیم کنید. اما همچنین دارای یک ویژگی جستجوی قدرتمند است که به شما کمک می کند ایمیل مناسب را ردیابی کنید. این برنامه همچنین با سرویس های ابری کار می کند. از طریق منو می توانید فایل هایی را از Google Drive ، Dropbox ، Box و OneDrive پیوست کنید. همچنین از برنامه هایی مانند Readability ، Pocket ، Evernote و OneNote پشتیبانی می شود. Spark مانند یک برنامه گپ ، به شما امکان می دهد سریع به شخصی با لایک یا تشکر پاسخ دهید. همچنین می توانید برای بهترین سازمان ایمیل به معنای واقعی کلمه در هر مکان ، آن را با Apple Watch خود همگام سازی کنید.

فروشگاه برنامه

تریاژ

Triage با هدف مقابله با پیچیدگی استفاده از ایمیل در تلفن هوشمند شما است. اولین چیزی که باید بدانید این است که Triage یک سرویس گیرنده ایمیل کامل نیست ، بلکه در عوض به شما کمک می کند تا بی نظمی را پاک کرده و سریع به پیام های مهم پاسخ دهید.

وقتی وارد صندوق ورودی خود می شوید ، ایمیل های جدید شما به صورت دسته کارت نشان داده می شوند. فقط با چند حرکت سریع می توانید از عهده آنها برآیید – برای بایگانی کردن یک پیام به بالا بکشید یا پایین تا آن را در صندوق ورودی خود ذخیره کنید. اگر می خواهید یک ایمیل خاص را به سرعت مدیریت کنید ، می توانید روی آن ضربه بزنید تا از طریق برنامه پاسخ دهید. Triage از Gmail ، Yahoo و iCloud Mail به علاوه اکثر سرویس های ایمیل دیگری که از IMAP پشتیبانی می کنند پشتیبانی می کند. هزینه بارگیری 2 دلار است.

فروشگاه برنامه

یاهو

برنامه رسمی ایمیل یاهو دیگر فقط مختص کاربران یاهو نیست. برنامه یاهو اکنون به شما امکان می دهد حساب های AOL ، Gmail و Outlook خود را در میان سایر موارد اضافه کنید.

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما برای نامه یاهو این است که شامل 1000 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان است. حتی اگر ایمیل ها هر روز به صندوق ورودی شما سرازیر شوند ، باز هم می توانید پیام های زیادی را در صندوق ورودی خود ذخیره کنید بدون اینکه مجبور شوید فضای خالی برای روز بعد خالی کنید.

اگر شخصی هستید که ایمیل های زیادی با پیوست های بزرگ دریافت می کنید ، برنامه ایمیل یاهو گزینه ای است که قابل تأمل است. این برنامه به Dropbox و Google Drive متصل می شود تا مدیریت پیوست های شما راحت و آسان شود. همچنین می توانید بدون دستورات اضافی ، پرونده ها را مستقیماً از حسابهای ابری خود پیوست کنید.

یاهو میل می تواند کوپن های شما را از طریق ایمیل از فروشگاه ها جمع آوری کند تا اگر بسیاری از آنها را در صندوق ورودی خود دریافت کردید ، خرید را آسان تر کند. همچنین می توانید انواع اقدامات کشیدن و رها کردن را به صورت سفارشی برنامه ریزی کنید. بارگیری و استفاده از آن رایگان است ، اما Yahoo Mail Pro – که تبلیغات می گیرد و شامل پشتیبانی مشتری با اولویت است – ماهیانه 1 دلار یا سالانه 10 دلار هزینه دارد.

اگر در تلاش برای پیمایش صندوق ورودی بسیار شلوغ هستید ، احتمالاً زمان مناسبی است که یکی از این برنامه های ایمیل را برای دستگاه iOS خود بررسی کنید.

بهانه گیری را متوقف کنید تا اجازه دهید همه این نامه های ناخواسته به درون شما سر بزند یا صدها پیام را خوانده نشود. اکنون می توانید در مورد آن کاری انجام دهید.

فروشگاه برنامه

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر