بهترین بازی های iMessage برای سال 2020


آیا می دانید با استفاده از iMessage می توانید بر روی iPhone خود بازی کنید؟ خوب ، اکنون این کار را انجام داده اید ، زیرا بستر پیام رسانی بین دستگاه های اپل به شما امکان می دهد با دوستان خود در iPhone یا iPad خود بازی کنید. تا زمانی که مخاطب شما آیفون یا آیپد داشته باشد و تا زمانی که iMessage را فعال کرده باشند ، می توانید با آنها بازی کنید. با این اوصاف ، شما ابتدا باید هر بازی iMessage را بارگیری کنید ، بنابراین ما لیستی از بهترین بازی های iMessage موجود را جمع آوری کرده ایم.

از بازی های شطرنج و کلمات گرفته تا گلف دیوانه و بولینگ ، از تنوع بازی های iMessage شگفت زده خواهید شد. برای بارگیری هر یک از آنها ، فقط مکالمه جدیدی را در اینجا شروع کنید پیام ها، خاکستری را لمس کنید فروشگاه برنامه نماد (کنار جعبه متن iMessage) ، و سپس روی آبی ضربه بزنید فروشگاه برنامه آیکون. بازی مورد نظر خود را پیدا کرده و بارگیری کنید و پس از بارگیری بارگیری ، به مکالمه iMessage خود برگردید و به سمت راست در برگه برنامه ها بروید تا بازی را ببینید. آسان!

GamePigeon

اگر خیلی مطمئن نیستید که به عنوان اولین بازی iMessage خود باید چه چیزی را بارگیری کنید ، پس GamePigeon بهترین مکان برای شروع است. این مجموعه شامل بیش از 20 بازی کوچک ، شامل استخر 8 توپ ، مینی گلف ، بسکتبال ، تیراندازی با کمان ، دارت ، شطرنج ، 20 سوال ، چهار پشت سر هم (اتصال 4) و چکرز است. همه بازی ها ساده و کاملاً سرگرم کننده هستند و اگرچه تعداد کمی از بازی های دیگر این لیست را ارائه می دهند ، اما امکان تغییر از یک بازی به بازی دیگر فرصت های زیادی را برای گذراندن آخر هفته یا عصر در خانه به شما می دهد.

فروشگاه برنامه اپل

مت

مت  بهترین بازی های iMessage

GamePiegon ممکن است نسخه شطرنج خود را ارائه دهد ، اما اگر در تصرف پادشاهان 64 مربع جدی هستید ، مت! باید بندر شما باشد این یک نسخه خبرنگار از شطرنج است ، به این معنی که شما مجبور نیستید همزمان بنشینید و با هم بازی کنید. بلکه آخرین حرکت خود را مانند آخرین پیام ارسال می کنید. این برنامه تقریباً به همین سادگی است که در عین کاربرد ، برنامه تاریخچه حرکات شما را حفظ می کند ، در حالی که به شما امکان می دهد پیام های واقعی را برای تمسخر یا آزار حریف ارسال کنید. هزینه بارگیری 1 دلار است ، اما اگر قصد دارید بیش از یک بار آن را اجرا کنید ، قطعاً ارزش پول آن را دارد.

حتما بخوانید:
تلویزیون 4 اینچ 75 اینچی ارزان: LG UN6970 با تخفیف در بهترین خرید برای جمعه سیاه

فروشگاه برنامه اپل

آقای پوت – مینی گلف

بازی آقای پوت

ممکن است واقع بینانه نباشد ، اما آقای Putt راهی سرگرم کننده برای لذت بردن از جنون گلف در کنار دوستان است. این یک بازی پابرهنه است که در آن می توانید در چهار مکان مختلف با مضمون فضا در برابر دوستان بازی کنید. پات ها با کشیدن کنترل می شوند ، که ممکن است برای برخی غیرممکن باشد ، اما به باز و سرگرم کننده تر شدن بازی ها کمک می کند.

فروشگاه برنامه اپل

حلقه های Cobi

حلقه های Cobi

Cobi Hoops یک بازی بسکتبال iMessage است که شما را به چالش می کشد تا ببینید که در 30 ثانیه می توانید چند سبد گل بزنید. هر بازیکن به نوبت می بیند که چه کسی می تواند دیگری را شکست دهد ، و همچنین بازی بازیکنان اضافی ، مکان ها ، عکس های ترفند و حالت پاداش را به عنوان خریدهای درون برنامه ارائه می دهد. همه چیز با یک سبک گرافیکی یکپارچهسازی با سیستمعامل جذاب ارائه می شود ، و باعث می شود شما مانند اینکه از اواخر دهه 80 یا اوایل دهه 90 یک بازی قدیمی NES را بازی کرده اید. اگر نسخه ای از بازی با مضمون پازل می خواهید ، Cobi Hoops 2 را نیز بررسی کنید.

فروشگاه برنامه اپل

موجی بولینگ

موجی بولینگ

اگر بولینگ را دوست دارید ، بولینگ Moji ممکن است یکی از بازی های مورد علاقه iMessage شما باشد. به شما امکان می دهد با کشیدن توپ روی سنجاق ها و سپس ارسال پیام به امتیاز حریف خود ، مهارت های 10 پین خود را در برابر دوستان بسنجید ، که پس از آن نوبت خود را می گیرد. برخلاف برخی از بازی های iMessage ، این برنامه همچنین می تواند به عنوان یک برنامه مستقل پخش شود که به شما امکان می دهد قبل از تعامل با دوستان و خانواده در حالت تک نفره تمرین کنید.

فروشگاه برنامه اپل

یخچال حروف

یخچال حروف

Letter یخچال یک بازی اعتیاد آور iMessage است که در آن چندین آهن ربا یخچال مجازی دریافت می کنید و باید از آنها برای نوشتن کلمات در شبکه به سبک جدول کلمات متقاطع بالا استفاده کنید. به بازیکنان محدودیت زمانی داده می شود و وظیفه دارند تا حد ممکن کلمات را قبل از انقضا ساعت پیدا کنند. این ساده است ، اما ماهیت محدود آن باعث می شود که جذاب تر و گیراتر از آنچه در غیر این صورت است باشد.

فروشگاه برنامه اپل

بیایید آن را بیرون بکشیم!

بیایید آن را بیرون بکشیم!درست است ، اکنون می توانید از طریق پیام کوتاه با دوستان خود هاکی روی هوا بازی کنید. بیایید آن را بیرون بکشیم! یک نسخه اساسی از هاکی روی هوا است ، که در آن شما ضربه محکم به هدف حریف خود می زنید ، نوبت خود را به آنها می فرستید و آنها پس از آن تسخیر می شوند. با این حال ، بازی این فرمول را جعل می کند و به شما اجازه می دهد قبل از بازی از لیست شرط های از پیش تعیین شده انتخاب کنید. این بدان معناست که بازنده ممکن است مجبور شود شام برنده را بخرد یا لباسشویی برنده را بشوید. حتی می توانید شرط بندی های خود را تعیین کنید تا کارها جالب تر شوند.

حتما بخوانید:
راهنمای چالش های Fortnite Season 4 Week 14: نحوه جمع آوری اتوبوس و RV

فروشگاه برنامه اپل

پیکتوگرام

پیکتوگرام

در اینجا یک بازی نقاشی خوب وجود دارد که در آن شما باید کلمات را بر اساس نقاشی های دو خطی حدس بزنید ، در حالی که یک بازیکن تصاویر را می کشد و دیگران سعی می کنند حدس بزنند. کلمات از وسایل آشنا خانگی گرفته تا فیلم ها ، نشانه ها و مفاهیم انتزاعی تر ، با روشی آسان و محکم که چالش هایی را برای همه سطح مهارت ها فراهم می کند ، متغیر است. پیش فرض اساسی کاملاً ساده است ، اما با توجه به طیف گسترده ای از حالت های بازی ، Pictoword مسافت پیموده شده زیادی را به شما ارائه می دهد.

فروشگاه برنامه اپل

کلماتی در مورد iMessage

کلماتی برای بازی iMessage

آیا Scrabble را دوست دارید؟ پس احتمالاً کلمات iMessage را که به روشی مشابه کار می کنند دوست دارید. شما یک مجموعه تصادفی از هفت کاشی دریافت می کنید ، سپس باید از آنها برای نوشتن کلمات روی صفحه بازی استفاده کنید. تنها تفاوت واقعی با Scrabble این است که فضاهای کاشی پاداش – کلمات یا حروف دو یا سه گانه – به طور تصادفی در هر بازی قرار می گیرند ، بنابراین ممکن است لازم باشد هر بار استراتژی خود را تغییر دهید. به طور کلی ، این بازی عملکرد بسیار خوبی در انتقال قالب Scrabble به iMessage دارد ، بنابراین WordMiths با بازی آن لذت خواهد برد.

فروشگاه برنامه اپل

حقایق کنجکاو ساده

یک بازی ساده چیزهای بی اهمیت

در آنچه برای قالب iMessage مناسب است ، Simple Trivia به شما امکان می دهد تا در آزمون هایی که دانش عمومی شما را آزمایش می کند ، با دوستان خود رقابت کنید. شما با انتخاب رقابت در یکی از شش دسته شامل ورزش ، تاریخ ، جغرافیا ، سرگرمی و علوم شروع می کنید. هر س hasال گزینه های زیادی دارد ، به شما این فرصت را می دهد که اگر نمی دانید درست حدس بزنید ، اما در طول بازی ، دانشمندترین بازیکن تقریبا همیشه ظاهر می شود. این یک روش عالی برای یادگیری چیزهای جدید در حالی که سرگرم هستید ارائه می دهد.

فروشگاه برنامه اپل

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید