بهترین بازی های Halo از بهترین به بدترین رتبه بندی شده اند


سری Halo نه تنها یکی از مهمترین امتیازات تیراندازی با کمان در تمام دورانها است ، بلکه تنها مجموعه ای است که توانسته کل سیستم عامل را نجات دهد. ایکس باکس اصلی با انحصاری های جذاب و جذاب مانند: Blinks: The Blizzard of Time و دیوانگی فیوژن این دلیل بزرگی برای برداشتن کنسول به بازیکنان نخواهد داد – اگر اینگونه نبود Halo: Combat Evolution. این بازی اصلی باعث ایجاد تعداد بیشماری کتاب ، اسباب بازی ، سریالهای تلویزیونی و البته دنباله ها شد.

امروزه ، بیشتر بازی های Halo – به استثنای spinoffs – را می توان به صورت بهینه شده در Master Master Collection یافت. با این حال ، برای این لیست ، ما آنها را مانند آنچه در ابتدا راه اندازی شده اند ، قضاوت می کنیم ، و تجدید چاپ هایی مانند آنها را حساب نمی کنیم Halo: Anniversary of CE یا دومین سالگرد Halo به عنوان سوابق جداگانه

با در اختیار داشتن 12 بازی مختلف در ژانرهای مختلف ، دنیای کاملی از بازی ها برای تجربه (دوباره) تجربه وجود دارد سلام بی نهایت سال آینده بیرون می آید در اینجا همه بازی های Halo از بهترین به بدترین رتبه بندی شده است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام بازی را انجام دهید و از کدام یک مانند طاعون سیل جلوگیری کنید.

اطلاعات بیشتر

1. Halo: Combat Evolution

این بازی اصلی ، یک نسل کامل از بازیکنان را تعریف کرد و دلیل بسیار خوبی هم داشت. Halo: Combat Evolution یک تیرانداز اول شخص نادر بود که به همان اندازه که به عنوان بازی چند نفره رقیب تأکید داشت ، بر جهان و روایت خود تأکید داشت و به هر دو نوع بازیکن چیزی برای زندگی می داد.

سلاماین کارزار با فرار فاجعه بار از حلقه عنوان آغاز می شود و به سرعت به یک رمز و راز پیرامون درگیری مداوم با میثاق و سیل زامبی مانند تبدیل می شود. آخرین ماموریت او یکی از هیجان انگیزترین بازی ها در تمام بازی ها است که با یک دنباله تخلیه سریع سرعت خاتمه می یابد.

اگر حالت های مبارزات مورد علاقه شما نبود ، می توانید به حالت عظیم چند نفره محلی پایبند باشید. نبردهای Blood Gulch می تواند در اوایل صبح برگزار شود ، با دوستان خود که با نارنجک به یکدیگر می چسبند و با تانک های عقرب از آنها عبور می کنند. Halo: Combat Evolution چیزی فراتر از بزرگترین بازی Xbox بود – آن بود ایکس باکس

2. Halo 2

عکس صفحه از کمپین TMCC Halo 2 Anniversary 4

Bungie می تواند عاقبت قالب کوکی را بسازد Halo: Combat Evolution و طرفداران احتمالاً خوشحال خواهند شد. در عوض ، این استودیو بازی جاه طلبانه تری را انتخاب کرد که تمرکز آن بر جنگ داخلی است که در صفوف میثاق در جریان است.

در حدود نیمی از بازی ، شما رئیس را کنترل می کردید ، اما نیمه دیگر به عنوان یک جنگجو از میثاق نخبگان ، معروف به داور ، سپری شد. او بازیکنان را تشویق می کند تا در مورد درگیری و اینکه در نهایت مسئول ادامه آن چیست ، تجدید نظر کنند.

Halo 2 ممکن است یک رویداد Xbox حتی بزرگتر از بازی اصلی باشد زیرا اولین بازی Xbox Live بود. با قدرت اینترنت ، بازیکنان می توانند با یکدیگر از سراسر جهان جدا شوند و از آن زمان با لبخند بر لب این کار را انجام می دهند.

3. Halo: دراز کنید

پس از آزادی Halo 3 و Halo 3: PAR، به نظر می رسد که Bungie آماده حرکت از حق رای دادن است. بعداً این کار را خواهد کرد سرنوشتاما استودیو بازی دیگری را پیشاپیش داشت. هالو: دراز کن – پیش درآمد مستقیم بازی اول – این بیشتر یک فاجعه بود تا یک داستان پیروزی ، اما موفق شد یکی از قوی ترین کمپین های این مجموعه باشد. فداکاری تیم نجیب و “شیشه” سیاره تیترول آغاز تاریخ شخص رئیس معظم رهبری است ، و ما هرگز این آخرین لحظات بی معنی در برابر قدرت طاقت فرسای میثاق را فراموش نخواهیم کرد.

هالو: دراز کن آنها همچنین سبک چندنفره ای متفاوت از نسخه های قبلی خود را انتخاب کردند و امکان شخصی سازی و نیروهای ویژه ای را فراهم کردند که جریان مسابقه را به شدت تغییر دادند. قفل شدن موقت زره پوش شما می تواند در برابر آسیب ناپذیر باشد و حتی قادر به از بین بردن یک تانک ناخوشایند باشد. گزینه Forge Forge همچنین نسیم ایجاد نقشه ها و حالت های سفارشی را ایجاد کرد. چه کسی عاشق گریفبال نیست؟

حتما بخوانید:
ممکن است DJI در شرف انتشار این FPV Racing Drone باشد

کامل ما را بخوانید هالو: دراز کن مرور

4. هالو 3

“جنگ تمام شد.” این شعار ماه ها پیش در ذهن طرفداران Halo حک شده بود Halo 3استارت آپ. این اوج سالها انباشت و درگیری بود ، و سرانجام جنگ میان میثاق و بشریت به وقوع پیوست. مقداری نوعی نتیجه گیری

Bungie ، با یکی از احساسی ترین و شدیدترین مبارزات در کل مجموعه ، ناامید نشد ، البته با ثبات کمتری در ماموریت نسبت به هر بازی قبلی … ما می توانستیم بدون بخش های Gravemind این کار را انجام دهیم

Halo 3چند نفره رقابتی دلیل خوبی برای حسادت دارندگان پلی استیشن 3 و Wii بود. این بازی بر اساس دو بازی اول است که اسلحه های جدید و کارت های عالی را به آن اضافه می کند. با این حال ، موفقیت آن با انتشار نسخه کمی تضعیف شده است Call of Duty 4: Modern Warfare کمتر از دو ماه بعد و این رقابت در سال 2019 نیز ادامه داشت.

5. جنگ های Halo

اولین سلام زندگی خود را به عنوان یک بازی استراتژیک در زمان واقعی آغاز کرد قبل از اینکه به عنوان یک شوتر اول شخص که می شناسیم و دوستش داریم شکل بگیرد و در سال 2009 استودیو Ensemble از این تکرار به عنوان الهام سلام جنگها.

این اتفاق خیلی قبل از وقایع بازی های دیگر رخ می دهد ، سلام جنگها به دنبال آن كشتی به نام روح آتش كه در نبرد خود با میثاق گرفتار شده است. شما نه تنها می توانید اسپارت ها را به نبرد هدایت کنید ، بلکه تفنگداران دریایی ، واحدهای ODST و وسایل نقلیه را نیز به عنوان یکی از سریع ترین بازی ها معرفی کنید.

سلام جنگها همچنین یکی از اولین بازی های استراتژی در زمان واقعی بود که با موفقیت از گیم پد استفاده کرد. کنترل ها ساده شده و سلام جنگها در مقایسه با همنوعان رایانه ای خود تا حدودی ساده بود ، اما نشان داد که سری Halo واقعاً چقدر پتانسیل دارد.

6. هالو 4

عکس صفحه TMCC Halo 4 6

343 صنایع پس از ترک استودیوی اصلی Bungie ، کار غیرممکن در توسعه یک بازی Halo جدید داشتند. کار حتی دشوارتر بود زیرا Halo 3 او ظاهراً داستان رئیس را تمام کرده بود. همانطور که مشخص شد ، در حماسه Reclaimer هنوز چیزی برای گفتن و گفتن وجود داشت Halo 4 او اسپارتان کهنه سرباز را در یک سیاره مصنوعی مرموز در جایی که میثاق را ملاقات می کرد ، و همچنین نوع جدیدی از دشمن به نام پرومتئوس را دید. این کمپین از ساختاری تکراری رنج می برد ، اما موفق شد جنبه انسانی John-117 را نشان دهد که قبلاً ندیده بودیم.

ظاهراً تحت تأثیر Call of Duty ، 343 روش دیگری را در پیش گرفت Halo 4چند نفره است ، به بازیکنان اجازه می دهد سلاح های شروع خود را انتخاب کنند. کفرآمیز به نظر می رسید ، اما Halo 4طراحی عالی کارت و نبرد اتومبیل به بازی ضروری کمک کرد ، حتی برای کسانی که معمولاً به صورت آنلاین بازی نمی کنند.

کامل ما را بخوانید Halo 4 مرور

7. Halo 3: PAR

پسوند مستقل به Halo 3، Halo 3: PAR اولین بازی در این مجموعه بود که ستاره نشد. در عوض ، بازیکنان عضو نخبگان Orbital Drop Shock Troopers را در یک رمز و راز تحقیق در نیو مومباسا کنترل کردند.

او با سایر تیراندازان متفاوت است و بیشتر از هرج و مرج بر تاکتیک تأکید دارد ، اما هنوز هم خوبی های زیادی برای کشتن بیگانگان وجود دارد که انتظار داشتید. PAR شامل حالت چند نفره از Halo 3 به جای اینکه شامل موارد خاص خود باشد ، اما شامل نقشه های اضافی و حالت Firefight است که در بازی های بعدی نیز یافت می شود.

8. Halo 5: نگهبانان

Halo 5 Guardians

Halo 4 به نظر می رسید که او سریال را در مسیر درست قرار داده است ، با یک دشمن آشکار برای نبرد و درگیری در داخل Master Chief. این موضوع آنقدر عجیب بود که 343 تصمیم گرفت تقریباً تمام تمرکز شخصیت را از بین ببرد و در عوض آن را روی اسپارتان لاک قرار دهد ، تازه واردی که سعی دارد رئیس را به دادگاه بکشاند.

حتما بخوانید:
نحوه بارگیری فیلم و نمایش از دیزنی +

داخل است Halo 5: Guardians که داستان مخصوصاً از ریل خارج شده و همیشه برای بهتر نیست. اما طراحی متنوع این مأموریت و بهترین طراحی صوتی و تصویری در کلاس به ارزشمند شدن آن کمک کرد.

Halo 5: Guardians همچنین بزرگترین تغییرات را برای چند نفره مشاهده کرد ، که از حالت رو به پایین برای عکسبرداری دقیق تر و همچنین توانایی های جدید اسپارت برای تغییر روند جنگ استفاده می کند. این همچنین حالت عظیم Warzone را به ارمغان آورد ، که شامل وسایل نقلیه و شخصیت های کنترل شده هوش مصنوعی است. درنهایت گذاشتن وسایل نقلیه به خارج از بازی چند نفره به سبک آرنا باعث شد که او احساس ناقص بودن کند.

کامل ما را بخوانید Halo 5: Guardians مرور

9. جنگ های Halo 2

نقد و بررسی Halo Wars 2

چه کسی می دانست که روح آتش هنوز پس از اولین ماموریت خود برای بسیاری از دهه ها مهم خواهد بود؟ که در جنگ های Halo 2 – تنظیم شده پس از وقایع از Halo 5 – خدمه خود را در میانه درگیری ای که با کلاهبردار بروتوس درگیر شده ، انداخته می شوند و این می تواند عواقبی را برای کل منظومه شمسی به همراه داشته باشد.

با تمرکز بر عناصر مختلف جهان Halo ، اما هنوز با خط اصلی داستان ارتباط برقرار می کند ، جنگ های Halo 2 برای طرفداران طولانی مدت ضروری است ، اما نوآوری بسیار کمی ارائه می دهد. استراتژی اصلی ساده و واقعی در زمان واقعی تقریباً بدون تغییر باقی مانده است ، مگر اینکه برخی از حالت های جدید چند نفره را ارائه دهد.

کامل ما را بخوانید جنگ های Halo 2 مرور

10. هاله: لگد اسپارتان

شاید به دلیل مصرف ولرم حمله اسپارت در کنسول های مایکروسافت تصمیم گرفتند که پیگیری نکنند هالو: لگد اسپارتان اصلا روی Xbox. این جای تأسف دارد زیرا دنباله بازی جالب تری بود.

او از همان دیدگاه و چرخه بازی اساسی پیروی کرد حمله اسپارت، اما با وجود دشمنان پرومتئوس ، که بسیار برجسته هستند و از آنجا که فضای متنوع تری وجود دارد ، این یک بازی جاه طلبانه تر و شایسته نام Halo بود. متاسفانه ، این بازی دیگر برای iOS در دسترس نیست ، اما هنوز هم می توان آن را از Steam خریداری کرد.

11. هاله: حمله اسپارتها

یک تیرانداز از بالا به پایین با دو چوب ، نه یک بازی اول شخص ، هاله: حمله اسپارتها با در نظر گرفتن دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است و به همین سادگی به عمق کنسول و خواهر و برادر کامپیوتر نیست. شما با میثاق از طریق مأموریت های کوتاه ، با استفاده از سلاح و نارنجک برای دور انداختن آنها می جنگید ، و اگرچه شامل یکی از Halo 4مهمترین شخصیت ها ، او با دانش یا گیم پلی سری کاری جالب انجام نمی دهد. این در حال حرکت است ، اما درگاه های Xbox و PC حیرت آور هستند.

کامل ما را بخوانید هاله: حمله اسپارتها مرور

12. سلام: Fireteam Raven

تصویر تبلیغاتی Halo: Fireteam Raven

در این بازی جانبی تعاونی ، که مختص دیو و باستر در سال 2018 بود ، حداکثر چهار بازیکن می توانند به عنوان سربازان ODST برای دفاع از ستون سقوط در حوادث Halo: Combat Evolution با هم ترکیب شوند.

شما می توانید از طریق نقشه های آشنایی که در صفحه نمایش 130 اینچ 4K شگفت انگیز به نظر می رسند پرواز کنید ، با شرورهای بد کلاسیک Flood and Covenant مبارزه کنید و با شخصیت هایی مانند Captain Keyes و Master Chief ملاقات کنید.

متأسفانه ، این تجربه بسیار دشوار و کوتاه است. در هنگام تیراندازی ریلی هیچ گونه مخفی کاری و بارگیری مجدد سپر شما وجود ندارد و سلاح هایی مانند تپانچه و تفنگ در مقایسه با بازی اصلی ضعیف هستند.

شما و دوستانتان احتمالاً هر کدام حدود 20 تا 30 دلار هزینه خواهید کرد تا شش مأموریت کمپین را طی حدود یک ساعت انجام دهید. طرفداران هاردکور از تازگی در دست داشتن اسلحه فیزیکی و کشتن “شخصاً” میثاق لذت خواهند برد. ناگفته نماند که می توانید در پایان بازی یک کد QR را اسکن کرده و امتیاز خود را با دیگران در Halo Waypoint مقایسه کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul