[ad_1]

وقتی بیشتر مردم به Google Chrome فکر می کنند ، خود موتور جستجو یا برنامه های مفیدی مانند Gmail و Google Docs معمولاً اولین مواردی هستند که به ذهن خطور می کنند. لیست گسترده بازی های رایگان در مرورگر Google Chrome به خوبی شناخته شده نیست.

در واقع ، گوگل کروم دارای طیف گسترده ای از برنامه ها و بازی ها از ژانرهای مختلف است که کاربران می توانند در دستگاه های تلفن همراه یا لپ تاپ های خود بازی کنند. با برجسته به عنوان 2048 یا تنباکو، در میان بسیاری دیگر ، مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که دوست داشته باشید.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

تنباکو

بله ، این نام بسیار شبیه یک حیوان خانگی مجازی رسوایی دیگر است و این عمدی است. ابزاری برای بازی نیمه کاره ، تنباکو افزونه ای است که به شما یک موجود کوچک می دهد تا از آن مراقبت کنید ، و زبانه های خود را به حداقل برسانید.

با مرور وب و باز کردن زبانه های بیشتر ، حیوان خانگی شما بیمار می شود اما بستن آنها به حیوان خانگی خوشحال تری منجر می شود. بعد از چند ساعت گشت و گذار با پنج زبانه یا برگه کمتر ، Tabagotchi حتی به یک چیز چشمگیر تبدیل خواهد شد.

کروم

2048

بازی مسخره محبوب تطبیق اعداد به عنوان برنامه افزودنی برای Chrome نیز موجود است. که در 2048، شما باید همان اعداد را برای جمع کردن آنها جمع کنید و در نهایت کاشی مورد نظر 2048 را جمع کنید ، در حالی که سعی دارید هیئت مدیره خود را از ازدحام جمعیت محافظت کنید و بازی خود را زودرس به پایان برسانید. این ساده است ، اما بسیار سرگرم کننده است و اینکه بفهمید هر کاشی به هنگام کشیدن صفحه به سمت چپ ، راست ، بالا و پایین حرکت می کند پیچیده و اعتیاد آور است.

کروم

سارقین در شهر

سیستم عامل های خودکار نان و مزه صحنه بازی رایگان مرورگر است ، اما این بازی ها را می توان تنها با یک تغییر ساده به چیزی جالب تر تبدیل کرد.

که در سارقین در شهر، شما به عنوان دو مجرم جداگانه بازی می کنید که سعی می کنند با پول نقد خود از یک بانک محلی فرار کنند. یک جهت دار دزد اول را کنترل می کند ، در حالی که دیگری دزد دوم را کنترل می کند و برای جلوگیری از موانع و دریافت پول بیشتر باید از هر دو استفاده شود.

کروم

Nords: Heroes of the North

پادشاهی زمستانی شینگارد مورد حمله ملکه یخی شیطانی قرار گرفته است. که در Nords: Heroes of the North، شما می توانید فرماندهی قلعه های مختلف اسکاندیناوی را که در سراسر زمین گسترش یافته اند ، بدست آورید و با قبایل اورک ها و الف های همسایه اتحاد یا رقابت ایجاد کنید.

هنگامی که شما برای ساختن ارتش خود برای محافظت از قلعه های خود در برابر انبوه ناخالص ملکه یخ تلاش می کنید ، دیپلماسی و استراتژی تبدیل به ابزار اصلی می شود.

کروم

رایگان Rider HD

رایگان Rider HD بهترین مسابقه دهنده مبتنی بر ragdoll در فروشگاه Chrome است. این بازی با 80 سطح منحصر به فرد ، انواع مختلفی از وسایل نقلیه و دستاوردهای بسیاری برای باز کردن قفل ، چالش های زیادی را برای غلبه بر آنها ارائه می دهد. بهترین ویژگی این بازی ، جامعه پایدار کاربران آن است.

رایگان Rider HD همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا سطح دقیق و دو بعدی مسابقه ای خود را ایجاد کنند. تا به امروز ، بازیکنان بیش از 50،000 سطح سفارشی ایجاد کرده اند که می توانید برای به چالش کشیدن دوستان یا رتبه بندی جهانی خود استفاده کنید.

کروم

گنجینه آرنا

ج گنجینه آرنا، حداکثر چهار دوست می توانند در یک بازی سبک retro که تقلید از بازی های قدیمی بازی های گذشته است ، با یکدیگر بجنگند. هر سطح مملو از هیولاهای دشمن است که شما و دوستانتان باید با هم از بین ببرید ، در حالی که برای جمع آوری بیشتر سکه ها با یکدیگر رقابت می کنید. همانطور که دشمنان را سرنگون می کنید ، می توانید برای بدست آوردن سلاح و تجهیزات بهتر ، گنجینه هایی را غارت کنید ، همه اینها به شما یک رقابت رقابتی نسبت به دوستانتان می دهد.

کروم

جمعه خوش بگذرد

جمعه خوش بگذرد هیولای نارنجی را دنبال می کند در حالی که از هیولاهای قرمز و خوردن دونات اجتناب می کند. این یک بازی رایگان و سریع است ، اما کنترل آن برای افراد در هر سنی آسان است.

اگرچه استراتژی های زیادی در بازی وجود ندارد ، شما باید از موانع جلوگیری کرده و یاد بگیرید که چگونه از محیط برای عبور از سطوح و مبارزه با هیولاهای قرمز استفاده کنید. می توانید برای رفتن سریعتر به توپ تبدیل شوید و از لوله ها یا لوله ها عبور کنید یا به حالت ایستاده قرار بگیرید تا بتوانید بپرید.

کروم

اسپلونکی

مورد علاقه فرقه هجی های HTML5 مانند یک ماجراجویی 8 بیتی در ایندیانا جونز است ، پر از گاو نر ، مار و موارد دیگر. شما در اصل به یک غواص غار ، اسپلونکی ، کمک می کنید تا طلا و دوست دختر گمشده خود را جستجو کند ، در حالی که از دام و حیوانات مرگبار جلوگیری می کنید. مدیریت فوق العاده آسان است.

اگر در بازی بمیرید ، به ابتدا بر نخواهید گشت. در عوض ، بازی مجموعه ای جدید از سطوح تصادفی را ایجاد می کند تا احساس عقب نشینی نکنید.

کروم

بدون بازی کلیشه ای و افسانه ای دفاع برج ، هیچ فروشگاه بازی ای کامل نخواهد شد. فرضیه کاملاً ساده است: برای دفع شلیک بی پایان نیروهای شیطانی که می خواهند به پادشاهی محبوب شما دستبرد بزنند ، چندین برج درست کنید.

Kingdom Rush مرزها انواع مختلفی از برج ها و دشمنان را به نمایش می گذارد ، هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود هستند. گیم پلی بازی نیز پرداخت شده است که احتمالاً هم مبتدیان و هم پیشکسوتان ژانر را به خود جلب خواهد کرد. همچنین بسیار زیبا به نظر می رسد.

گوگل کروم

کیمیاگری کوچک

کمی-کیمیا-640x640-720x720

نسخه Chrome از کیمیاگری کوچک تفاوت چندانی با نسخه موبایل ندارد – به جز حالت بازی تمام صفحه و آفلاین. بازیکنان بازی را با چهار عنصر اصلی (آتش ، آب ، زمین و هوا) شروع می کنند و با ادامه بازی مجموعه ای از عناصر پیچیده تر را اختراع می کنند.

به عنوان مثال ، زمین و آتش را برای ایجاد گدازه ، سپس گدازه و هوا را برای ایجاد سنگ ، سنگ و هوا برای ایجاد شن و غیره ترکیب کنید. نه زیاد ، اما به راحتی می توانید ساعت ها وقت صرف صدها ترکیب موجود بدون راهنمای تقلب کنید.

کروم

پادشاه دزدها

نقطه از پادشاه دزدها ساده است: موارد مرزی. بازیکنان کنترل سارق کوچک خود را به دست می گیرند و آنها را از طریق بیش از 100 سطح سیستم عامل تک نفره و همچنین تقریباً بی پایان سطح ایجاد شده توسط کاربر هدایت می کنند.

بازیکنان همچنین می توانند برای ایجاد اصناف ، جمع آوری گنجینه ها و طراحی سطوح پیچیده و پر از هیولا ، تله و قفل های مخفی که برای دور نگه داشتن سارقان دشمن طراحی شده اند ، با هم تیم شوند. به علاوه ، هرچه گنجینه بیشتری جمع کنید ، لباس های قابل تنظیم تری را می توانید با افزودن شخصیت شخصی به بازی باز کنید.

کروم

در هم تنیدگی

استودیو Gopherwood در هم تنیدگی زمانی یکی از بازیهای پیش فرض بود که هنگام نصب به Chrome اضافه شد. در تلاش برای ایجاد طولانی ترین مسیر ممکن ، بازیکنان می چرخند و کاشی های حکاکی شده را بدون برخورد به دیوار در یک شبکه شش ضلعی یا شکل دیگر قرار می دهند.

این بازی شامل دو حالت بازی یک طرفه و چند نفره ، قابلیت آنلاین و آفلاین و همچنین موسیقی Zen مانند است که باعث می شود احساس کنید باید یک فنجان چای بنوشید یا در یک باغ ژاپنی بنشینید. ساده و سرراست است ، اما تغییر سطح به اندازه کافی عمق ایجاد می کند تا شما را بچسباند.

گوگل کروم

طناب را ببر

Om Nom کوچک و مهربان اشتیاق به آب نبات دارد و شما این کار را خواهید کرد طناب را ببر تا به او بدهد. این بازی جذاب فیزیکی مدتی است که در اطراف واحد تلفن همراه است و اکنون در Chrome در دسترس است.

هر سطح و پازل به تدریج پیچیده تر می شود ، زیرا عناصر و خطرات جدید به طور مداوم در بازی وارد می شوند. گول این گرافیک زیبا (اما با ظاهر خوب) را نخورید ، این بازی می تواند به طرز وحشیانه ای چالش برانگیز و ناامیدکننده باشد زیرا ستاره ها را می گیرید و Om Nom شبیه قورباغه را از سوراخ خرگوش مجازی دنبال می کنید.

کروم

فال ماهجونگ یک نفره

فال ماهجونگ یک نفره

فال ماهجونگ یک نفره بسیار شبیه به بازی یک نفره سنتی ، استفاده از کاشی های فال ماهجونگ به جای کارت. اگرچه بازی پازل انفرادی کمی دقیق تر از زمانی است که برای اولین بار در اوایل دهه 80 برای کامپیوتر ساخته شد ، اما هنوز همان بازی است.

بازیکنان باید بر روی مجموعه های منطبق کاشی کلیک کنند تا آنها را از پشته برداشته و پازل را کامل کنند. نسخه Chrome آن را با طرح های متنوعی ، تغییرات کاشی و برخی موسیقی آرامش بخش که احتمالاً شما را به خواب می برد ، مخلوط می کند. کار خیلی سختی نیست ، اما اجرای ساعت یک چالش اضافی ایجاد می کند.

کروم

مدار تاریک

با این وجود MMO های زیادی وجود دارد مدار تاریک یکی از معدود بازی هایی است که Chrome ارائه می دهد و جالب نیست. به جای یک شوالیه ، جادوگر یا کماندار ، بازیکنان نقش یک خلبان فضایی را شناور می کنند که در DarkOrbit شناور است. این بازی به شما امکان می دهد در هنگام جستجوی مواد اولیه برای ارتقا و سفارشی سازی سفینه خود ، فضای بیرونی و گسترده ای را جستجو کنید.

اگر تصمیم دارید بازی خوبی انجام دهید ، می توانید برای انجام quests و اهداف با بازیکنان دیگر تیم کنید. در غیر این صورت ، شما می توانید در یک سیستم منحصر به فرد پخش کننده به بازیکن ، پر از قدرت شلیک بی پایان و خفگی بیش از حد ، در نبردهای میان ستاره ای با دشمنان تازه کشف شده خود شرکت کنید. هشدار داده شود: فضا می تواند هر از گاهی کمی تنهاتر شود.

کروم

SparkChess 9

همانطور که می دانیم شطرنج بیش از شش قرن است که بازی می شود ، اما ریشه آن تقریباً به 1500 سال قبل باز می گردد. این یک بازی باهوش ، شعور و صبر است – و اکنون به لطف بازی کلاسیک Chrome ، راحتی مبتنی بر مرورگر است.

SparkChess 9 دارای انیمیشن های سریع و روان و همچنین هوش مصنوعی داخلی و حالت چند نفره برای کسانی که امیدوارند با بازیکن دیگری روبرو شوند. این حتی دارای یکپارچه سازی در فیس بوک و یک سری توصیه های خوب برای شما که تازه وارد این بازی هستید شده است.

کروم

نینجا میوه

یکی از محبوب ترین بازی های موبایل در مرورگر Chrome شما نیز برای بازی در دسترس است. مطمئناً ، بدون کنترل های لمسی کمی متفاوت بازی می کند ، اما هنوز هم یک عنوان صیقلی است که برای مدتی کشیدن عالی است. نینجا میوه بازی فوق العاده آسان است ، اما تسلط آن بسیار شگفت آور دشوار است.

میوه را همانطور که روی صفحه ظاهر می شود ، برش دهید ، در حالی که از بمب هایی که به صورت دوره ای می ریزند ، اجتناب می کنید. این نه تنها یک سرگرمی بی معنی است ، بلکه یک روش خوب برای بهبود مهارت های مانور ماوس برای سایر بازی های رایانه ای مانند است ضد حمله یا افسانه های اوج.

کروم

جاده صلیبی

برای هر کسی که تا به حال بازی کرده است قورباغه، بازی جاده صلیبی بلافاصله احساس نوستالژی ایجاد می کند. در حالی که گرافیک بیشتر یادآور بازی هایی مانند است کنکوری و روبلاکس ، و نام گیم پلی بازی مانند آن را نشان می دهد شل و ول پرنده، بازی قطعاً شبیه قورباغه است.

هدف شما در این بازی لذت بخش عبور از رودخانه ها ، مسیرها و جاده های بی پایان است تا جایی که دیگر نمی توانید پیش بروید. هرچه جلوتر می روید چالش برانگیزتر می شود.

در طول راه شما برای گرفتن امتیاز اضافی و افزایش امتیاز بالا سکه می گیرید. اگرچه می توانید با سرعت سریع یا آهسته پیشرفت کنید ، به خاطر داشته باشید که اگر مدت زیادی در یک مکان بمانید ، عقاب شما را می گیرد و بازی شما را تمام می کند.

شما می توانید از چندین سطح انتخاب کنید و بازی تازه بماند و در ادامه بازی شخصیت های جدیدی به شما بدهد.

بازگشت به جعبه

آخرین به روزرسانی Boxel Rebound باعث شده است که سطح نهایی به عنوان یکی از قدرتمندترین دونده های اتوماتیک که می توانید در Chrome پیدا کنید ، آزار دهنده تر باشد. برای بازی Chrome Boxel Rebound مقدار قابل توجهی از محتوا ارائه می شود. این برنامه نه تنها شامل 50 سطح و هشت پوسته پخش کننده مختلف است ، بلکه دارای یک ویرایشگر سطح کامل نیز می باشد.

در مقایسه با Super Mario Maker Lite ، هر کسی می تواند سطوح مختلفی را در سراسر جهان ایجاد ، بارگیری و به اشتراک بگذارد. با گزینه های بسیار زیاد و سطح دشواری بالا ، شما یک مبارزه دائمی بین سرگرمی و ناامیدی خواهید داشت.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر