بهترین بازی های خانگی در Google


اسپیکر هوشمند Google Home شما احتمالاً دارای ویژگی های بسیاری است که از آنها نمی دانید. شما احتمالاً از بلندگوی هوشمند خود برای پخش موسیقی ، ایجاد لیست خرید ، ایجاد یادآوری و جستجوهای آنلاین ساده استفاده می کنید. بلندگوی Google Home شما همچنین دستگاهی است که می توانید برای انجام بازی های تعاملی از آن استفاده کنید.

فروش مربوط به جمعه سیاه

انواع مختلفی از بازی ها وجود دارد ، اما بسیاری از بهترین ها از قوانین چیزهای بی اهمیت ، نمایش های معروف بازی ها یا موضوعاتی مانند ریاضی یا منطق پیروی می کنند. آنها می توانند به تنهایی یا در یک گروه بازی کنند. بیشتر آنها نیاز به استفاده از یک صفحه نمایش مانند Nest Hub دارند.

نارگیل دینگ دونگ

در این بازی حافظه دیوانه ، بلندگو شما صدا را پخش می کند. سپس به شما می گوید یک کلمه را با صدایی مرتبط کنید که هیچ ارتباطی با آن صدا ندارد. به عنوان مثال ، او ممکن است پارس سگ را بازی کند و به شما بگوید که کلمه “اقیانوس” را با صدای پارس سگ مرتبط کنید. بعد از چند صدا و ارتباط کلمات تصادفی ، بازی کاملاً دشوار می شود.

منطق ریاضی

نیم نقطه / 123RF

این بازی ریاضی برای کودکان بزرگتر و بزرگترها مناسب است ، منطق و ریاضیات را با هم ترکیب می کند. برخی از س questionsالات دشوارتر از س othersالات دیگر هستند ، اما بسیاری از آنها برای فریب شما طراحی شده اند. این چیز عادی شما نیست “چه چیزی نه در هشت است.” به عنوان مثال ، ممکن است از شما بپرسد که اگر 1 مگابیت بر ثانیه به اضافه 1 گیگابیت بر ثانیه اضافه کنید ، چه چیزی بدست خواهید آورد.

این بازی در درک دستورات مشکلاتی دارد. ما باید پاسخ های خود را به چندین سوال تکرار کنیم. اما در کل ، بازی جالب و سرگرم کننده ای بود.

اتاق رمز و راز

معماهای عشق؟ که در اتاق رمز و راز، شما در اطراف اتاقهای مختلف حل معما می کنید. این برای کودکان و بزرگسالان جالب است ، اما بیشتر شبیه بازی کودکانه است. این درک خوبی از پاسخها و دستورات شما دارد و از انواع مختلفی از معماها برخوردار است. دکتر ریدل یک بازی پازل دیگر است که به خوبی کار می کند و پازل ها کمی سخت تر از آنچه هستند هستند اتاق رمز و راز.

آهنگ پاپ

بهترین آهنگ های رقص
بروک کاگل / Unsplash

هدف این بازی نشان دادن نام هنرمند یا عنوان آهنگ پس از شنیدن بخشی از یک آهنگ است. شما می توانید ژانر موسیقی مورد نظر برای پخش (پاپ ، رپ ، راک اندرول ، کانتری و …) را انتخاب کنید که باعث لذت بیشتر بازی می شود. علاوه بر این ، این بازی در جمع آوری پاسخ های شما بسیار عالی عمل می کند.

چالش Trivia Trivia

star-wars-the-last-dishs
لوکاس فیلم

حقایق جالب از جنگ ستارگان دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد او در مورد فیلم های جنگ ستارگان س youالات کنجکاوی از شما می پرسد. این کار با یک دایره از حقایق جالب شروع می شود امید جدید و از آنجا در فیلم ها حرکت می کند. س Theالات کاملاً چالش برانگیز است ، اما غیرممکن نیست.

برخی دیگر از بازیهای کنجکاو با مضمون دیگر در Google Home که ارزش بازی دارند Star Trek ، بازی تاج و تخت،، صداو پوکمون

حقایق کنجکاو حیوانات

© MICHAEL ONEAL سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ایالات متحده مقام اول - حیوانات
© MICHAEL ONEAL سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا مقام اول – حیوانات

آیا میل شما به واقعیت های جالب بیشتر به سمت دنیای واقعی گرایش دارد؟ همچنین گزینه های چیزهای بی اهمیت بسیار بیشتری وجود دارد ، از جمله Sports Trivia از Sports Illustrated. اما مورد علاقه ما احتمالاً حقایق کنجکاو در مورد حیوانات است ، زیرا هیچ چیز مانند آزمایش دانش خود از دنیای حیوانات و یادگیری چند واقعیت جالب جدید در مورد آن وجود ندارد.

حتما بخوانید:
کفش - فروشگاه لباس مکس بکس

رقص فریز

ایفی جن در حال رقصیدن است

آیا به دنبال چیزی احمقانه و سرگرم کننده برای بازی با خانواده هستید؟ سعی کنید ، “سلام ، گوگل ، بازی رقص آزاد را اجرا کن.” قوانین ساده است: تا زمانی که موسیقی متوقف شود ، برقصید ، سپس در جایی که هستید یخ بزنید. برای یک مهمانی راحت تر ، Google همچنین از صندلی های موسیقی پشتیبانی می کند ، البته ، این کار به آمادگی کمی بیشتر نیاز دارد.

دو برابر

ج ساب جنگ، شما ناخدای یک زیردریایی در تنگه اکتون هستید و باید با سایر زیردریایی های موجود در آب بجنگید. این بازی موقعیت زیردریایی خود را به شما می گوید و شما می توانید پینگ سونار را بررسی کنید تا از موقعیت سایر زیردریایی ها مطلع شوید. می توانید به زیردریایی های دیگر شلیک کنید اما مهمات زیادی ندارید. این بازی باعث می شود که شما مانند یک کاپیتان واقعی زیردریایی احساس کنید و از نظر درک دستورات شما به خوبی عمل می کند.

حقایق کنجکاو خوش شانس

خانواده در حال تماشای تلویزیون با خانه گوگل هستند

حقایق کنجکاو خوش شانس یک بازی برای حقایق جالب است. بین یک تا پنج نفر می توانند بازی کنند حقایق کنجکاو خوش شانس به موقع. س questionsالات از نظر سختی متوسط ​​بوده و بازی دارای س wideالات متنوعی در مورد انواع موضوعات است تا علاقه شما را حفظ کند. این بازی همچنین یک نسخه خانوادگی دارد: حقایق کنجکاو خوش شانس در مورد خانواده ها.

آکیناتور

آکیناتور یک بازی با 20 سوال است ، اما برعکس. شما می گویید ، “سلام ، گوگل ، بگذار با آکیناتور صحبت کنم” و سپس یک نفر را انتخاب کن. آکیناتور 20 سوال وجود دارد که سعی می کنید بفهمید به کدام شخص فکر می کنید – و می توانید در کار خود بسیار خوب باشید! شما می توانید از بین هر شخصیت داستانی واقعی یا محبوب یکی را انتخاب کنید ، اما بهتر است آماده پاسخ باشید آکیناتورسوالات صادقانه و دقیق!

صداهای مرموز

جولیان چوکاتو / روند دیجیتال

این بازی دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. گوگل با تقلید از بازی معروف قبلی در یک ایستگاه رادیویی ، صدایی مرموز پخش می کند و شما را تشویق می کند که حدس بزنید (چیست ، یکی یکی). برای تلفن های موبایل خیلی عجیب نیستند و یک راه آسان برای اختصاص دادن وقت خانواده و دوستانتان درگیر یک چالش سرگرم کننده است. هر وقت خواستید می توانید آن را اجرا کنید و بگویید: “هی گوگل ، بیا بازی کنیم صداهای مرموز. “

صبر کن صبر کن … به من نگو!

اگر طرفدار NPR “صبر کنید ، صبر کنید … به من نگویید!” بخش ، دستگاه های Home / Nest Google به شما امکان می دهند هر زمان که بخواهید نسخه ای را اجرا کنید. این مسابقه تعاملی شامل صدای ستارگان Wait Wait است و مانند بازی اصلی ، شما را برای پر کردن جای خالی عناوین و نقل قول های اخبار این هفته امتحان می کند. این بازی حدوداً پنج دقیقه به طول می انجامد و راهی خوب برای همراهی با تمام اخبار مهم در حالی که هنوز سرگرم هستید است. علاوه بر این ، شما هر هفته برای برنده شدن پیام صوتی وارد قرعه کشی می شوید. در هر زمان با گفتن: “سلام ، گوگل ، با آزمون انتظار و دیدن صحبت کن” شروع کنید.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات سشوار سایبری دوشنبه 2020: فروش Snag Now

گردباد

Vortex یک بازی تعاملی اعتیاد آور “صدای اول” است که توسط Doppio طراحی شده است (توسط دانش آموختگان BioWare تاسیس شده است) – یک بازی ماجراجویی که با صدای خود و کمی کمک بازی می کنید. شما در یک سفینه فضایی خالی و فراموش شده شروع به بیدار شدن می کنید ، تهدیدی بیگانه تحت تعقیب شما قرار می گیرد و فقط مجموعه ای از هوش مصنوعی و روبات های مختلف که هنوز در آن هستند باقی مانده است. این فقط یک جلسه 10 دقیقه ای ساده نیست: گیم پلی بازی عمیق و غنی است ، از جمله شخصیت های رنگارنگی که می توانید با آنها رابطه دوستی برقرار کنید ، کارهای مختلفی برای تعمیر کشتی و کشف آنچه در گذشته اتفاق افتاده است و موارد دیگر …

می توانید بازی را از Google Assistant بارگیری کنید و هر زمان که خواستید شروع کنید. Vortex با تمام دستگاه های Google Home سازگار است ، اما برخی از م componentsلفه های رابط کاربری بازی وجود دارند که از طریق Google Assistant نمایش داده می شوند ، که باعث می شود این بازی در یک توپی که شامل یک صفحه نمایش هوشمند است ، مانند Nest Hub Max ، بهترین عملکرد را داشته باشد.

چه کسی اختراع کرده است

همانطور که از نامش پیداست ، این بازی سرگرم کننده از حقایق کنجکاو ، لیست اختراعات کلاسیک در طول تاریخ را نشان می دهد و سعی می کند بفهمد که هرکدام را اختراع کرده است. این که آیا شما یک علاقه مند به تاریخ هستید یا یک مخترع تازه کار ، این بازی کنجکاو می تواند یک روش عالی برای آزمایش و گسترش دانش شما از مخترعان و خلاقیت های عالی آنها باشد.

مسابقه برای Fortnite

هلی پد Fortnite

اگر از طرفداران Fortnite هستید ، پس این بازی هیجان انگیز کمی مضمون Fortnite کاملاً مناسب شما خواهد بود. شروع به بازی کنید تا دانش خود را از دانش منحصر به فرد Fortnite بسنجید. ما همچنین می خواهیم ذکر کنیم که این تنها فعالیت Fortnite نیست که توسط Google Home / Nest پشتیبانی می شود. همچنین می توانید از دستگاه Nest خود بخواهید که منطقه فرود را برای بازی انتخاب کند. Nest شما ممکن است سایر اطلاعات مربوط به بازی را نیز ارائه دهد.

تاریکی در Insmouth

طرفداران Lovecraft دوست ندارند این بازی را از دست بدهند ، اما برای لذت بردن از این بازی نیازی نیست که یک بازیکن فعلی باشید. حتی بازیکنانی که قبلاً وحشت الدریش را در لاوکرفت تجربه نکرده اند از این سفر قدردانی کرده و حتی بیشتر متعجب خواهند شد. در قلب این بازی این است که آیا شما می توانید شجاعت را برای مقابله با رمز و راز به جا مانده از عموی خود ، پروفسور ولف جمع کنید. اگر چنین است ، از صدای خود برای ایفای نقش به عنوان استادی که در حال تحقیق درباره وقایع مرموز است استفاده کنید. حتی بهتر ، این تنها فصل اول یک حماسه در حال انجام است ، و دومین رمان تعاملی نیز موجود است. توجه: این بازی برای مخاطبان بالغ یا نوجوان در دسترس است زیرا همانطور که از یک چیز لاوکرفتی انتظار دارید ، با خشونت کمی در دنیایی شوم سفر می کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir