[ad_1]

نقد و بررسی Amazon Echo Show 5

“اکو شو 5 آمازون بسیار بیشتر از یک ساعت زنگ دار هوشمند است.”

  • اندازه جمع و جور متناسب با هر جایی است

  • طراحی جذاب

  • توابع جهانی

  • کنترل های حریم خصوصی بهبود یافته

  • قیمت شروع

  • کنترل کند صفحه نمایش لمسی خانه هوشمند

  • تماس با الکسا هنوز به اندازه کافی آسان نیست

  • Google Photos یا YouTube وجود ندارد

Amazon Echo Show 5 (45 دلار) با وجود نامش ، سومین نسل دستگاه های دارای الکسا است که از صفحه نمایش بهره می برد. این میز برای میز کار ، میز کنار تختخواب ، آشپزخانه ، میزهای کناری و قفسه ها طراحی شده و جمع و جورترین نمایش اکو تا به امروز است که دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی ، دوربین داخلی داخلی و تعدادی ویژگی دیگر در مورد دو برادر بزرگتر خود ، Amazon Echo است. به قیمت 80 دلار نمایش 8 و 250 دلار آمازون اکو شو (نسل 3).

اگر سرتان در حال چرخش است ، شما را سرزنش نخواهیم کرد ، خصوصاً با توجه به سرعت توسعه آمازون در نمایشگرهای هوشمند خود. آمازون ، گوگل و شرکا are در حال آزمایش طرح ها ، ویژگی ها و قیمت ها هستند تا بهترین مکان را برای پراکنده کردن این وسایل در خانه در کاربران پیدا کنند. این س theال را به وجود می آورد که آیا اکو شو 5 جایی در بسته دارد؟

Google Nest Hub (90 دلار) و Lenovo Smart Display 7 (60 دلار) از نزدیکترین رقبای آن هستند که ویژگی های مشابهی را در اندازه جمع و جور ارائه می دهند. در مقابل ، آمازون Echo Show 5 را توسعه داده است تا یک وسیله واقعی برای ورود به سطح باشد. غول خرده فروشی زیر 100 دلار قیمت دارد ، استراتژی قبلی را که فقط با صوتی Echo Dot آزمایش شده تکرار می کند ، اما ظاهراً این دستگاه توانایی بیشتری دارد.

ممکن است شما همان کاری را که با Echo Dot انجام دادید ، در آن واحد سه یا پنج بار خریداری نکنید ، اما نمایشگاه اکو آنقدر ارزان است که شما را ناز کند و ثانیه دوم را به عنوان یک هدیه ارزشمند دریافت کنید. این می تواند همراه بعدی شما برای تختخواب باشد! اکنون که تعطیلات اینجا است ، می توانید انتظارات شگفت انگیزی را در هفته سایبر داشته باشید. شما می توانید روی آمازون حساب کنید تا آن را در برخی از بسته های بسته خود نیز بیاندازد ، زیرا این یکی از بهترین نمایشگرهای هوشمند در اطراف است!

یک نمایشگر هوشمند که قرار دادن آن روی صفحه نمایش خوشحال خواهید شد

آمازون به چندین تلاش برای ایجاد یک اکو شو در یک فاکتور نیاز دارد که تعداد کمی از افراد آن را زشت می دانند ، اما این مدل جدید آن را میخکوب می کند. سازه های دال مانند از نسل های قبلی که در انتخاب ذغال یا ماسه سنگ موجود است ، با اندازه های کوچکتر ، منحنی های نرمتر و خطوط صاف جایگزین شده اند. از احساس Nest Hub خوشحال نیست ، اما گوشه های جاروب شده ، پارچه زاویه دار و پشت بسته بندی شده و پایه لاستیکی ، Echo Show 5 را زیبا و کاربردی می کند.

در حالی که همه دستگاه های اکو شو دکمه حریم خصوصی برای غیرفعال کردن دوربین یکپارچه و مشبک میکروفون در نظر گرفته اند ، اکو شو 5 با کشیدن دیافراگم حروف دوربین از لنز ، آن را یک قدم جلوتر می برد. برای دستگاهی که به طور بالقوه در میلیون ها اتاق خواب در سراسر جهان نصب خواهد شد ، این یک تلاش آشکار و بسیار محسوس برای از بین بردن نگرانی های مربوط به حریم خصوصی کاربر است. در حالی که دیافراگم لنز از سیاه به سفید تغییر می کند و یک اعلان در صفحه ظاهر می شود ، شاتر را بکشید تا یک برگه نارنجی روشن به نمایش درآید. شما همیشه می دانید که محافظت از حریم خصوصی چه زمانی فعال می شود.

حتی بهتر از این ، زندان شما اطمینان می دهد که می توانید در هنگام خرابی ، تماس های ویدیویی Skype و Alexa با دوربین تار با الکسا یا خانواده و دوستان خود صحبت کنید. این فقط یک ویژگی اضافی به خصوصیات حریم خصوصی اکو شو است ، اما مورد استقبال قرار می گیرد.

مقالات مرتبط

اگر شما به یک صفحه نمایش هوشمند بزرگتر 7 یا 10 اینچی عادت کرده اید ، در ابتدا Echo Show 5.5 اینچی کاملاً عقب نشینی می کند. خوشبختانه این نمایشگر تازه و رنگارنگ است و وضوح تصویر آن 460 9 960 است که برای عکس ها ، فیلم ها و رابط کاربری الکسا بیش از اندازه کافی است. منوها به خوبی مرتب و راحت خوانده شده اند و در اتاق می توان آنها را خواند ، و اطلاعاتی مانند زمان ، تاریخ و زمان با یک نگاه مشخص است.

با این حال ، ما نمایشگر بزرگتری را برای آشپزخانه ترجیح می دهیم. دستورالعمل های Google Nest Hub و فیلم های YouTube در صفحه نمایش 7 اینچی با وضوح بالاتر فوق العاده به نظر می رسند ، در حالی که عکس ها در فضاهای خانوادگی واقعاً زنده می شوند. اما در کمد شب ، ابعاد جمع و جور Echo Show 5 عالی است.

الکسا در بهترین حالت

هیچ رازی نیست که دستیار صفحه نمایش هوشمند دستیار هوشمند بسیار جذاب و مفیدی است. این مطمئناً در مورد Echo Show 5 صدق می کند ، که به نظر می رسد دستگاهی کاملاً شگفت آور و همه کاره است ، دارای هشدارها ، یادآوری ها ، سرگرمی ها ، درمان های خانه هوشمند و موارد دیگر. اگر ساعت هوشمند Lenovo با ظاهری مشابه را در نظر گرفته اید ، مکث کنید. اکو شو 5 کارهای بیشتری انجام می دهد.

در حالی که بیشتر به صورت صوتی به الکسا آموزش می دهید ، می توانید برای دسترسی آسان به پانل ویژگی ها ، روی صفحه بکشید و به سمت پانل ویژگی دسترسی پیدا کنید. متوجه شدیم که صفحه لمسی بسیار پاسخگو است ، اما برخی از ویژگی ها مانند کنترل هوشمند خانه چند ثانیه طول کشید تا بعد از انتخاب نشان داده شود – بیشتر از زمان مورد نظر.

نقد و بررسی Amazon Echo Show 5
تری والش / روند دیجیتال

ما توانایی شخصی سازی صفحه اصلی با پس زمینه های متناوب ، عکس ها و مجموعه ای از اطلاعات چرخان را دوست داریم. این یک گام بزرگ نسبت به ویژگی های محدود سفارشی سازی ساعت هوشمند Lenovo است و به شخصی سازی زندگی بیشتر با اکو شو 5 کمک می کند.

عملکرد طلوع آفتاب محیط ممکن است به مدت 15 دقیقه قبل از اینکه زنگ بیدار شما روشن شود ، نمایشگر را کمی روشن کند. این به خوبی کار می کند تا شما را با دقت برای بیداری اجتناب ناپذیر آماده کند. البته ، شما می توانید به الکسا بگویید که زنگ هشدار را متوقف کند ، اما می توانید در بالای صفحه نیز ضربه بزنید (سعی کردیم ضربه بزنیم) تا تایمر تعویق را تنظیم کنید. مدتی را برای پیکربندی الکسا روتین بگذرانید و می توانید با موسیقی مورد علاقه خود ، روشنایی صحنه ها ، تنظیم ترموستات ، رسیدن به جدیدترین اخبار و دریافت کمترین برنامه روز ، روز خود را روشن تر کنید.

انتخاب های متنوعی از موسیقی و ویدئو ، اما هنوز YouTube وجود ندارد

این بلندگوی اکو یک همراه جذاب در اتاق خواب برای موسیقی و رادیو ، با کلاس بسیار پایین است و پاسخ های کلامی الکسا به دستورات شما به وضوح در اتاق شنیده می شود. با توجه به اختلاف مداوم آمازون با Google ، برنامه خاصی برای YouTube یا Google Photos در هواپیما پیدا نخواهید کرد – و بگذارید روشن باشیم ، هر دو از دست رفته اند ، اما با پشتیبانی از Spotify ، Apple Music ، Amazon Music ، Prime Video و موارد دیگر. ، شما گزینه های دیگری دارید. این اولین انتخاب ما برای تماشای یک قسمت نیست جک رایاناما اگر تلویزیون اتاق خواب ندارید ، این یک گزینه مناسب است.

این دوستانه ترین و همه کاره ترین نمایشگر هوشمند آمازون تاکنون است.

هر دستگاه آمازون اکو می تواند خانه هوشمند شما را با دستورات صوتی کنترل کند ، اما زندگی با صفحه نمایش بسیار راحت تر است. وقتی دستورات صوتی کار نمی کنند یا برای کنترل آن نمی توانید نام دقیق دستگاه را به خاطر بسپارید ، یک کنترل کننده صفحه لمسی اضافی در دست دارید. اگرچه چند ثانیه عصبی طول می کشد ، اما می توانید به همه چراغ ها ، ترموستات ها ، دوربین ها و سایر دستگاه های خانه هوشمند که الکسا می شناسد دسترسی داشته و آنها را کنترل کنید. بسته به دستگاه ، عملکردهای موجود ممکن است محدود باشد – ما می توانیم رنگ چراغهای Philips Hue خود را تغییر دهیم ، فقط با کمک دستورات صوتی ، اما قطعاً کنترلهای لمسی یک پشتیبان مفید هستند.

از طرف دیگر ، سیستم های امنیتی خانه هوشمند مانند Ring Video Doorbell 2 ویژگی های پیشرفته تری را برای نمایش اکو ارائه می دهند. وقتی بازدید کننده تماس می گیرد ، می توانید از طریق نمایشگر هوشمند آنها را ببینید و با آنها ارتباط برقرار کنید – دیگر نیازی نیست که برای استقبال از UPS ، نیمه لباس پوشیده به در بروید.

تماس ها ، پیام ها و غیره الکسا و اسکایپ

اکو شو 5 طیف کاملی از ویژگی های صوتی ، مکالمه تصویری و پیام رسانی الکسا را ​​به همراه اسکایپ ارائه می دهد. چه استفاده از فیلم کامل یا صوتی را انتخاب کنید ، امکان برقراری ارتباط بدون برداشتن تلفن آزاد کننده است. با داشتن گستره ای عجیب و غریب از دستگاه های دارای الکسا که به صورت هشدار دهنده دود و ترموستات هوشمند ظاهر می شوند ، اکنون می توانید از هر اتاق بدون اینکه وانمود کنید که شنیده نمی شوید سر کودکان فریاد بزنید.

نقد و بررسی Amazon Echo Show 5
تری والش / روند دیجیتال

اگرچه متوجه شده ایم که تماس ها با استفاده از اسپیکر داخلی ، میکروفون دوگانه و دوربین 1 مگاپیکسلی به خوبی کار می کنند ، یافتن تماس صوتی مناسب می تواند یک چالش باشد ، به خصوص هنگام استفاده از Skype. هنوز روزهای ابتدایی است که می توان با الکسا صحبت کرد ، و اگرچه فکر می کنیم این یک ویژگی موفقیت آمیز است ، اما آمازون هنوز برای برقراری تماس های خارجی بدون زحمت کاری دارد.

اطلاعات گارانتی

مانند تمام دستگاه های Amazon Echo ، این مدل جدید با یک سال ضمانت محافظت می شود.

این ویژگی های جدید را امتحان کنید

الکسا به لطف بروزرسانی های مکرر که دامنه ابزارهای آن را گسترش می دهد ، همچنان هوشمندتر می شود. در حالی که برخی از ویژگی های اساسی وجود دارد که شما قطعاً باید در مورد آنها بدانید ، ترفندهای جدیدی وجود دارد که هر ماه در دسترس شما قرار می گیرد.

نکات سلامتی

کار در خانه چالش های خود را دارد ، مخصوصاً وقتی صحبت از سلامتی و سلامتی می شود. الکسا می تواند با ارائه برخی نکات مفید سلامتی به شما کمک کند. برای شنیدن آنها ، فقط بگویید ، “الکسا ، توصیه روزانه من برای سلامتی چیست؟”

برای همه دستگاه های خود گپ گروهی بزنید

جلب توجه شخصی در اتاق دیگر می تواند یک چالش باشد ، خصوصاً اگر کودکانی دارید که به طور منظم در اتاق های خود موسیقی پخش می کنند. اکنون می توانید با استفاده از ویژگی الکسا Drop In تماس های گروهی برقرار کنید ، جایی که می توانید به سایر دستگاه های Echo متصل شوید. در اصل بسیار شبیه به سیستم اینترکام است.

یادآوری ها را در همه دستگاه ها دریافت کنید

به لطف ویژگی جدیدی که آنها را در همه دستگاه های الکسا شما پخش می کند ، همیشه می توانید با یادآوری های خود همراه باشید. برای فعال کردن این ، باید انتخاب کنید به همه دستگاه ها اطلاع دهید زیر تنظیمات> یادآوری ها در برنامه الکسا.

انتخاب موسیقی روزانه

از همان لیست پخش یا چرخ فلک آهنگ های پخش شده در دستگاه الکسا خود خسته شده اید؟ سپس ویژگی انتخاب موسیقی روزانه را بررسی کنید ، که توصیه های موسیقی روزانه از Amazon Music را ارائه می دهد. همه شما باید بگویید “الکسا ، پخش موسیقی روزانه است” و یک هنرمند جدید به طور خودکار آهنگ ، آلبوم یا لیست پخش را انتخاب می کند.

برداشت ما

Echo Show 5 ، مخصوصاً با توجه به قیمت فعلی 45 دلار (در اصل 90 دلار) ، یک میزکار مناسب دسکتاپ برای طرفداران الکسا است. ما شکل شیرین و جمع و جور آن را دوست داریم ، که گامی بزرگ به جلو از نسل های گذشته است. نگرانی های اولیه ما در مورد کاهش اندازه صفحه به سرعت در حین استفاده از بین می رود. این اندازه مناسب برای میز کنار تخت یا میز کار است.

نکته مهم این است که این چیزی فراتر از “ساعت زنگ دار هوشمند” است. اگرچه ممکن است هشدارها ، یادآوری ها ، تایمرها و اطلاعات اولیه ، مانند گزارش های هواشناسی و گزارش های خبری ، از محبوب ترین برنامه ها باشند ، Echo Show 5 یک همراه خانگی با قابلیت های مناسب برای سرگرمی ، ویژگی های پیشرفته خانه هوشمند و ارتباطات هندزفری است.

علاوه بر فاکتور شکل از راه دور ، پیشرفت های دقیق مانند ویژگی های جدید حریم خصوصی ، گزینه های شخصی سازی و تنظیمات طلوع آفتاب ، Amazon Echo Show 5 را به دوستانه ترین و انعطاف پذیرترین نمایشگر هوشمند از گذشته تبدیل کرده است.

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

طرفداران Google نگران کمبود YouTube و Google Photos ممکن است گرانتر Lenovo Smart Display 7 (60 دلار) یا Google Nest Hub (90 دلار) را ترجیح دهند ، در حالی که کاربران الکسا به دنبال صفحه بزرگتر هستند آنها هنوز هم می توانند Echo Show 8 (80 دلار) یا نسل دوم Echo Show (150 دلار) را خریداری کنند. با این حال ، برای صندلی های میز یا شب ، اکو شو 5 ارزش خارق العاده ای را ارائه می دهد.

چقدر طول می کشد؟

ما دریافته ایم که دستگاه های اکو با به روزرسانی ویژگی ها قوی و به خوبی نگهداری می شوند. البته ، آمازون سالهاست که یک بازی پشتیبانی مشتری بازی می کند و آنها این کار را بهتر از بیشتر انجام می دهند. اینجا هیچ نگرانی نیست.

آیا شما مجبور به خرید آن هستید؟

آره. Amazon Echo Show 5 یک وانت آسان برای طرفداران الکسا و یک دستگاه سطح عالی برای کسانی است که اولین نمایشگر هوشمند خود را در نظر می گیرند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر