بررسی دوربین Arlo Pro 4 Spotlight Camera: امنیت با قیمت پایین


“با انداختن قطب ، Arlo Pro 4 همان عملکرد عالی قبلی خود را با قیمت شروع پایین تر ارائه می دهد.”

  • عکسهای شارپ

  • جزئیات اضافی با دید در شب رنگی

  • بدون نیاز به هاب راه اندازی

  • امنیت هوشمند با سرویس Arlo Smart

  • مشخصات آن مشابه نمونه قبلی است

  • نورافکن مورد نیاز برای دید در شب رنگی

سازنده دوربین های امنیتی Arlo ممکن است در شش ماه اول سال 2020 ساکت باشد ، اما این شرکت در نیمه دوم سال مطمئناً مشغول بود. پس از معرفی خط جدید دوربین های Essential خود ، با دوربین Arlo Pro 4 Spotlight Camera بهترین ها را برای آخرین بار حفظ کرد. این مدل جایگزین Arlo Pro 3 گرانتر است که قابل توجه است زیرا می فهمد بهترین دوربین در اطراف چیست.

هرگاه دستگاهی جهش دیجیتال داشته باشد ، این انتظار وجود دارد که کار را به شکلی چشمگیر جلو ببرد. بیایید دریابیم که آیا این مورد در دوربین عکاسی Arlo Pro 4 وجود دارد.

انداختن توپی

نمی توان انکار کرد که صفحه مشخصات دوربین Spotlight Arlo Pro 4 باعث ریزش آب می شود ، اما آنچه اغلب نادیده گرفته می شود نحوه عملکرد سیستم است. آنچه در مورد این دوربین با دوربین قبلی متفاوت است این است که هاب را دور می اندازد – بنابراین اکنون واقعا بی سیم است.

قاب دوربین Arlo Pro 4 Spotlight Camera
جان ولاسکو / روند دیجیتال

Arlo Pro 3 کاربران را ملزم به راه اندازی SmartHub Arlo برای کار می کند. هیچ چیز آزار دهنده تر از این نیست که مجبور شوید هاب یا پل دیگری را به شبکه خود متصل کنید. در بیشتر موارد ، آنها باید کابل را مستقیماً به روتر Wi-Fi خانگی متصل کنند ، که در صورت کمبود درگاه های اترنت ، این وضعیت بدتر می شود. بعلاوه این به معنی یک چیز دیگر است که باید وصل شود – همچنین کمبود آپارتمان من.

به همین دلیل من بسیار خوشحالم که Arlo Pro 4 Spotlight Camera اکنون مستقیماً به روتر من متصل می شود ، بنابراین تنظیم آن آسان تر است. برای فضاهای کوچکتر ، مانند آپارتمان من ، این اجرای مستقیم Wi-Fi کار می کند زیرا همه چیز در کنار روتر قرار دارد. با این حال ، حدس می زنم SmartHub برای خانه های بزرگتر مفید باشد زیرا اتصال را بسیار بهتر مدیریت می کند – ضمن اینکه به دوام باتری کمک می کند.

عملکرد دوربین Arlo Pro 4 مانند گذشته بسیار عالی است.

صحبت از باتری می شود ، Arlo Pro 4 دارای یک باتری قابل شارژ قابل تعویض است که برای شش ماه آب میوه طراحی شده است. از زمان قرار دادن آن در یک منطقه پرتردد ، عمر باتری آن به طور متوسط ​​3 درصد در روز کاهش یافته است. بدیهی است که این امر من را از راه دور به این بازه شش ماهه نزدیک نخواهد کرد ، اما کافی است یک ماه کامل قبل از نیاز به شارژ دوام بیاورد. همراه با کابل شارژ مغناطیسی که به شما امکان می دهد همزمان شارژ و کار کند.

ویدئویی با وضوح قابل پیش بینی

با حرکت از Arlo Pro 2 به Pro 3 ، وضوح دوربین یک جهش چشمگیر را از وضوح 1080p به 2K (2560 14 1440) انجام داد. دوربین Arlo Pro 4 به جای ایجاد یک بروزرسانی جدید ، با وضوح 2K باقی مانده است. بد نیست ، اما ممکن است خوب باشد که به سرعت 4K بروید – شبیه خط دوربین های فوق العاده امنیتی شما. دوباره ، این همان چیزی است که دو خط دوربین را متمایز می کند.

مشخصات دیگر نشان می دهد که این اساساً همان سخت افزار قبلی است: سنسور 4 مگاپیکسلی ⅓ اینچی دوربین با دید دید گسترده 160 درجه. این یک پایان چشمگیر است ، اما وقتی از نظر استراتژیک در گوشه ها قرار گیرد ، بسیار موثر است. HDR ، ردیابی و بزرگنمایی خودکار ، LED های مادون قرمز قدرتمند با فیلتر متناوب و بزرگنمایی دیجیتال 12 برابر را کامل می کند. این هیچ تفاوتی با Arlo Pro 3 ندارد که جای تعجب دارد.

علی رغم عدم تغییر ، عملکرد دوربین Arlo Pro 4 مانند قبل عالی است – باعث ایجاد فیلم های واضح با جزئیات ، وضوح و رنگ های دقیق می شود. هنگامی که نور زیاد است ، دامنه دینامیکی به خوبی در سراسر صحنه پردازش می شود تا حتی نوردهی به دست آید. لهجه ها اغراق آمیز به نظر نمی رسند ، که به حفظ جزئیاتی که ممکن است از بین بروند کمک می کند. با این حال ، در نور کم ، عناصر مصنوعی بیشتر در سایه ظاهر می شوند. وحشتناک نیست ، اما کیفیت را کمی نرم می کند.

دوربین نورافکن Arlo Pro 4
جان ولاسکو / روند دیجیتال

وقتی شب است ، من درک می کنم که دید رنگارنگ در شب شروع می شود. برای تحقق این امر ، کانون توجه روشن می شود تا کمی نور روی صحنه روشن شود ، که به بیرون آمدن رنگ های بیشتر کمک می کند. اکنون باید اشاره کنم که هر بار که حرکت را تشخیص می دهم ، کانون توجه روشن می شود ، اما من می خواهم راهی برای مجبور کردن دوربین به تصویربرداری در دید رنگی در شب بدون روشن کردن آن داشته باشم. اگرچه گزینه ای برای غیرفعال کردن پروژکتور از طریق تنظیمات موجود در برنامه وجود دارد ، اما به صورت پیش فرض دید در شب سیاه و سفید را نشان می دهد.

امنیت هوشمندتر در پشت یک اشتراک

در خارج از جعبه ، یک دوره آزمایشی 3 ماهه رایگان برای Arlo Smart – سرویس امنیتی درجه یک شرکت دریافت می کنید. بدون آن ، Arlo Pro 4 Spotlight Camera به هفت روز ضبط ابر با کیفیت 1080p در مقایسه با 30 روز با فریم های 2K محدود می شود. یکی دیگر از مزایای Arlo Smart این است که شما دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند تشخیص زنگ بسته ، انسان ، حیوان ، وسیله نقلیه و دود / CO2 هستید. Arlo Smart یک راه حل امنیتی هوشمند ارائه می دهد که می تواند هشدارهای دروغین را حذف کند ، اما همه اینها در پشت اشتراک است.

اما میدونی چیه؟ طرح دوربین 3 دلار در ماه برای کسانی که فقط آرامش بیشتری می خواهند هزینه دارد. به سختی می توانید بسیاری از اعلان ها را روی تلفن خود دستکاری کنید ، بنابراین یک راحتی است که Arlo Pro 4 می تواند هوشمندانه تفاوت بین غریبه ای را که وارد قاب می شود در مقایسه با گربه محله ای که در اطراف قدم می زند ، بداند.

من همچنین قدردانی می کنم که می توانید ژئوزون را تنظیم کنید تا به دوربین بگویید چه موقع دوربین را روشن یا خاموش کند. این امر به ویژه اگر در نهایت از دوربین Arro Pro 4 Spotlight Camera در داخل منزل استفاده کنید بسیار مفید است ، زیرا می توانید تنظیم کنید که وقتی در خانه هستید غیرفعال شود – بنابراین احساس نخواهید کرد که مرتباً تحت مراقبت قرار می گیرید.

ادعای ما

راستش را بخواهید ، انتظار داشتم که نوار توسط دوربین Arno Pro 4 Spotlight Camera افزایش یابد. اما در واقعیت ، او شباهت های زیادی با سلف خود دارد. با این حال ، خوشحالم که برای بلند کردن ارزش دست و پا نیست ، این چیزی است که Arlo Pro 3 را برای افرادی که بودجه بیشتری دارند ، مورد توجه دقیق قرار می دهد. با 200 دلار فقط برای یک دوربین Arto Pro 4 Spotlight ، سرمایه گذاری قابل توجهی کمتر از 500 هزینه راه اندازی برای سیستم هسته 2 کیت Arlo Pro 3 است. قیمت پایین تر همراه با اتصال مستقیم Wi-Fi هنوز هم است این گزینه را برای هر کسی که به دنبال امنیت دقیق تر است ، جذاب می کند.

چقدر طول می کشد؟

با ساختار مقاوم در برابر هوا ، مقاومت در برابر دمای مختلف از 4 درجه فارنهایت تا 113 درجه سانتیگراد F را دارد. احتمال آسیب دیدن وجود ندارد ، اما در صورت وقوع ، یک سال ضمانت محدود وجود دارد که در برابر نقص مواد پوشش می دهد. و طرز کار

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

اگر می خواهید بیشتر پس انداز کنید ، Arlo Essential XL یک گزینه ایده آل خواهد بود ، اما هنوز هم یک دوربین امنیتی هوشمند برای نظارت بر خانه خود دارید. برای این کار فقط باید بیش از 150 دلار تخصیص دهید که 50 دلار صرفه جویی می کند. تنها نکته منفی این است که محدود به ضبط 1080p است و فیلم HDR ارائه نمی دهد.

دوربین قابل مقایسه دیگر Ring Spotlight Camera است که از اکوسیستم گسترده خانه هوشمند Ring استفاده می کند. اگر واقعاً به دنبال معاملات بسیار خوبی هستید ، Wyze Cam Outdoor را که دارای فضای ذخیره سازی محلی ، عکس های واضح و حالت آفلاین است ، با قیمت 60 دلار ببینید.

آیا شما مجبور به خرید آن هستید؟

بله ، علی رغم شباهت قابل توجهی که با مدل قبلی خود دارد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

حتما بخوانید:
بهترین سریال های کره ای؛ معرفی کامل ۲۸ سریال پرطرفدار از ژانرهای مختلف - چطور