بررسی دوربین Arlo Essential XL Spotlight Camera: هوشمندانه فراوان


Arlo Essential Spotlight XL

“این ایده آل برای مواردی است که لازم نیست امنیت خانه همیشه کنترل شود.”

  • توابع تشخیص هوشمند

  • دید در شب رنگی جزئیات بیشتری را اضافه می کند

  • اتصال مستقیم Wi-Fi قطب مرکز را کاهش می دهد

  • ساخت و ساز مقاوم در برابر آب و هوا

  • تأخیر در پخش زنده 3 ثانیه ای

  • بدون باتری قابل تعویض

Arlo با ارائه دوربین های استثنایی و پر از ویژگی های درجه یک که نتایج بسیار خوبی ارائه می دهند ، همچنان در زمینه دوربین های امنیتی پیشرو است. به حق ، آنها به یک حق بیمه می رسند ، اما با معرفی سری جدید Essential خود ، این شرکت تلاش می کند تا مخاطبان بیشتری را جلب کند بدون اینکه فلسفه اصلی خود را فدا کند.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

دوربین Arlo Essential XL Spotlight Camera یکی از دوربین هایی است که از این خط جدید بیرون می آید. این یک سال عمر باتری ، دید در شب رنگی و کیفیت متمایز Essential را دارد – یک اتصال مستقیم Wi-Fi بدون نیاز به پل. آیا می تواند انتظارات را برآورده کند؟

باتری یک ساله؟ نه خیلی

بیایید در مورد جذاب ترین مشخصات دوربین ، عمر باتری آن صحبت کنیم. Arlo ادعا می کند که می تواند یک سال عمر باتری را ارائه دهد ، اما شما مجبور هستید چنین ادعاهای غیر قابل تحملی را برای یک دوربین باتری با لوازم یدکی مطرح کنید. اگرچه این یک دوربین در فضای باز با بدنه پلاستیکی محکم و مقاوم در برابر هوا است ، من از Arlo Essential XL در فضای داخلی و در یک منطقه پرتردد درست در کنار درب ورودی استفاده کردم تا تمام ورودها و رویدادها را ثبت کنم.

دوربین Arlo Essential XL Spotlight Camera
جان ولاسکو / روند دیجیتال

بخاطر داشته باشید که رتبه بندی یک ساله براساس 4000 ثانیه ضبط در ماه است که به کمی بیشتر از دو دقیقه در روز می رسد. تاکنون ، او در مجموع هفت دقیقه در روز ثبت می کند. این بیش از حد مورد انتظار است ، اما این رقم واقع گرایانه ای برای وضعیت خاص من است. پس از شارژ ، عمر باتری پس از 14 روز استفاده به 70٪ کاهش می یابد – اتلاف حدود 2.1٪ در روز. در صورت ادامه این روند ، باتری آن پس از 47 روز استفاده تمام می شود که در رتبه بندی آن هیچ جایی ندارد. اما باز هم اعتراف می کنم که در مقایسه با دوربین های خارجی که استفاده کرده ام بهتر از حد متوسط ​​است ، بنابراین خوب است که به شارژ مجدد به دفعات قبلی نیاز ندارد.

من واقعاً دوست دارم که چطور دید در شب رنگ به عکس ها رنگ می بخشد.

برخلاف خط Arlo Pro ، Essential XL باتری قابل تعویض ندارد. این بدان معنی است که باید از نصب خارج شود ، بنابراین مدتی بدون امنیت خواهید ماند.

وضوح رنگ برای دید در شب

دوربین Arlo Essential XL Spotlight Camera دارای تمام مواردی است که شما برای ارائه تصاویر قابل استفاده نیاز دارید. این یک میدان دید 130 درجه دارد که فیلم هایی با وضوح 1080p ضبط می کند ، سپس در ابر ذخیره می شوند. این نسخه با نسخه آزمایشی Arlo Smart ارائه می شود ، اما شما می خواهید برای یک برنامه 3 دلار در ماه برای ادامه ذخیره سازی ابری و کشف پیشرفته ثبت نام کنید. کیفیت برای درک برخی از جزئیات به اندازه کافی خوب است ، اما برخی از عناصر مصنوعی وجود دارد که در هنگام ضبط آن ظاهر می شود و کیفیت آن را نرم می کند. آنها هنگامی آشکار می شوند که حرکت زیادی در صحنه وجود داشته باشد. دامنه دینامیکی نزولی است ، و این نشان می دهد که چگونه لهجه ها در مقابل قرار گرفتن در معرض خنثی صحنه غلو می شوند.

دوربین Arlo Essential XL Spotlight Camera
جان ولاسکو / روند دیجیتال

دامنه دید در شب آن با داشتن یک جفت LED دوگانه 850 نانومتری به راحتی حدود 25 فوت را پوشش می دهد. عملکرد خوب است ، اما من واقعاً خوشحالم که چطور دید در شب رنگ به عکس ها رنگ می بخشد. بدیهی است که تشخیص رنگها در مقایسه با قابهای سیاه و سفید سنتی بسیار مفید است ، اما برای کارکرد این ویژگی پروژکتور لازم است. از لحاظ ظاهری ، هرچه نور محیط در کادر بیشتر باشد ، رنگ های بیشتری با دقت نشان داده می شوند – و بنابراین به کانون توجه نیاز است. بسیار خوب است اگر دوربین بتواند از پس این مسئله برآید ، مخصوصاً وقتی که منبع نور محیط وجود دارد ، اما باز هم یک بازدارنده مفید است.

امنیت هوشمند بدون فرض دوم

یکی از نادیده گرفته شده ترین موارد امنیتی Arlo ، هوش Arlo Smart است. به کاهش برخی از اعلان های بیش از حد که دوربین های دیگر به دلیل عوامل محرک ارسال می کنند ، کمک می کند. با استفاده از برنامه ، مفید است که رکوردها را ایجاد کنید – به علاوه آنچه را که می خواهید پیدا کنید انتخاب می کنید. من آن را برای شناسایی افراد تنظیم کردم ، که به حذف گربه های ناشی از گربه های من کمک می کند.

در صورت نیاز به صحبت با صدای موجود در قاب ، صدای دو طرفه وجود دارد. بلندگو به اندازه کافی بلند است که مردم بتوانند آن را بشنوند ، در حالی که صدای انتهای من به اندازه کافی بلند است تا بتواند پاسخ را تشخیص دهد و ارسال کند. با این حال ، بین آنچه اتفاق می افتد و آنچه در برنامه می بینید حدود سه ثانیه تأخیر وجود دارد – بنابراین مکالمات به صورت یک طرفه انجام می شوند که کمی مکث نیاز دارند.

با این حال ، ویژگی های امنیتی پیشرفته موجود در اینجا را نمی توان نادیده گرفت. این برنامه حتی دارای بسته های باز کردن برای آن وسایل ارزشمندی است که درب منزل شما به جا گذاشته است ، یک ویژگی e911 برای کمک مستقیم از طریق برنامه Arlo و یک آژیر آهنی که برای جلب توجه کافی است.

ادعای ما

Arlo Essential XL Spotlight Camera دوربین خوبی است که امنیت عالی را برای خانه فراهم می کند و با عمر باتری بهتر از حد متوسط ​​همراه است. اگرچه برخی از ویژگی های منحصر به فرد مانند تشخیص پیشرفته و دید در شب رنگی را ارائه می دهد ، اما با توجه به برخی از آخرین گزینه های موجود در فضا ، قیمت 150 دلاری آن می تواند بسیار غنی باشد اگر بتوانید آن مقدار را سرفه کنید ، از پوشش امنیتی دقیقتر پشیمان نخواهید شد.

چقدر طول می کشد؟

با طراحی مقاوم در برابر هوا ، مقاومت در برابر دماهای مختلف از 4 درجه فارنهایت تا 113 درجه فارنهایت را دارد. بعید به نظر می رسد مشکلی وجود داشته باشد ، اما در صورت وجود ، یک سال ضمانت محدود وجود دارد که نقص مواد و کار را پوشش می دهد. .

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

با صرفه جویی در هزینه با استفاده از Arlo Essential Spotlight با قیمت 130 دلار می توانید عملکرد یکسانی را حفظ کنید. این ویژگی ها و عملکرد مشابهی دارند اما باتری باتری 6 ماهه دارند.

برای کسانی که به دنبال پس انداز قابل توجهی هستند ، Wyze Cam Outdoor با گزینه ذخیره سازی محلی ، عکس های واضح و حالت آفلاین ، ارزش خارق العاده ای 60 دلار ارائه می دهد.

آیا شما مجبور به خرید آن هستید؟

بله ، به خصوص اگر نمی خواهید با اعلان های جعلی مداوم اذیت شوید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

حتما بخوانید:
ملی شدن مراقبت های بهداشتی یک روند کاملا اشتباه است