[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

کابل های Apple MagSafe 2 توسط Amazon برای Black Friday 2020 توزیع می شود.
آمازون / اپل

بلک فرایدی سرانجام اینجاست و اگر به یک سیم برق جدید برای MacBook Pro یا MacBook Air خود نیاز دارید ، دیگر لازم نیست بیشتر صبر کنید تا مقدار زیادی از آن را تهیه کنید. معاملات جمعه سیاه نه تنها بلیط های بزرگ مانند لپ تاپ را پوشش می دهد ، بلکه می توانید MacBook خود را با کابل های برق با تخفیف روشن کنید ، زیرا آمازون فکر می کرد هنگام فروش امروز تخفیف برای سیمهای اپل باشد. در میان تمام معاملات عالی جمعه سیاه آمازون ، این سه معامله بسیار زیبا برای سیمهای برق Apple MagSafe 2 وجود دارد: آداپتور برق 60W MagSafe 2 ، آداپتور برق 45W MagSafe 2 و آداپتور برق 85W MagSafe 2. بیایید نگاهی دقیق به آنچه هر معامله ارائه می دهد ، بیندازیم.

آداپتور برق Apple 60W MagSafe 2 (برای MacBook Pro با صفحه نمایش 13 اینچی رتینا) – 52 دلار ، 85 دلار بود:

آداپتور برق Apple 45W MagSafe 2 (برای MacBook Air) – 72 دلار ، 79 دلار بود:

آداپتور برق Apple 85W MagSafe 2 (برای MacBook Pro با صفحه نمایش شبکیه) – 54 دلار ، 79 دلار بود:

اگر یک مک بوک پرو 13 اینچی با نمایشگر Retina داشته باشید ، با آداپتور برق 60 وات اپل MagSafe 2 که کمی بیش از 32 دلار با تخفیف به فروش می رسد (که شامل تخفیف اولیه 31 دلار و 1.50 دلار اضافی است) ، مشکلی نخواهید داشت. تخفیف در پرداخت) بدون معامله ، در عوض باید 85 دلار هزینه کنید. این کمی دردسر است که در صورت نیاز به سیم برق جدید باید این معامله را ادامه دهید. سیم برق فقط با مک بوک پرو 13 اینچی سازگار است که دارای صفحه نمایش Retina است و شامل یک اتصال مغناطیسی آرام و آسان برای جلوگیری از حوادث و یک چراغ LED برای بروزرسانی وضعیت است.

دارندگان MacBook Air با eدر سال 2014 ، اوایل سال 2015 ، اواسط سال 2012 و اواسط سال 2013 ممکن است بخواهند معامله آمازون را برای این آداپتور برق Apple 45W MagSafe 2 در نظر بگیرند. این یک تخفیف متوسط ​​7 دلاری است و شما به جای 79 دلار 72 دلار پرداخت خواهید کرد. این آداپتور دارای همان رابط مغناطیسی است به طوری که قطع سیم باعث خراب شدن MacBook Air شما نمی شود و به آن آسیب نمی رساند.

سرانجام ، اگر MacBook Pro با نمایشگر رتینا دارید ، می توانید آداپتور برق Apple 85W MagSafe 2 را از Amazon برای Black Friday تهیه کنید. این معامله شامل کاهش 25 دلاری است و بنابراین شما در پایان به جای پرداخت قیمت اصلی 79 دلار ، 54 دلار می پردازید که منجر به تخفیف مناسب 32 درصدی می شود. از آنجا که از اپل است ، می توانید روی این واقعیت حساب کنید که یک رابط مغناطیسی مفید نیز برای ایمن نگه داشتن MacBook Pro شما در بر خواهد داشت. و حتی اگر در حال حاضر به آداپتور برق جایگزین نیازی ندارید ، با این قیمت ارزش دارد که به هر حال آن را تهیه کنید ، حتی به عنوان نسخه پشتیبان یا فقط نگه داشتن آن در دفتر کار.

آداپتور برق Apple 60W MagSafe 2 (برای MacBook Pro با صفحه نمایش 13 اینچی رتینا) – 52 دلار ، 85 دلار بود:

آداپتور برق Apple 45W MagSafe 2 (برای MacBook Air) – 72 دلار ، 79 دلار بود:

آداپتور برق Apple 85W MagSafe 2 (برای MacBook Pro با صفحه نمایش شبکیه) – 54 دلار ، 79 دلار بود:

و اگر می خواهید بیشتر محصولات اپل را در جمعه سیاه امسال بخرید تا اکوسیستم شخصی اپل خود را تکمیل کنید ، حتما سایر بررسی های ما را برای بهترین معاملات جمعه سیاه در MacBook یا بهترین جمعه سیاه بررسی کنید معاملات اپل

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر