[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

روشن شدن چراغ جلو

حال و هوای خم شدن با یک کتاب خوب و گم شدن در دنیای مرموز شخصیت های محبوب خود را دارید؟ اشتراک Amazon Kindle Unlimited برای شما ساخته شده است. حتی اگر شما یک خواننده بزرگ یا مبتدی کیندل نیستید ، اکنون زمان مناسب برای سرمایه گذاری در عضویت است. اکنون می توانید به عنوان بخشی از معاملات جمعه سیاه آمازون ، اشتراک دو ماهه رایگان Amazon Kindle Unlimited را دریافت کنید. وقت را از دست ندهید و امروز صدها کتاب جدید را بخوانید.

اشتراک Amazon Kindle Unlimited اساساً یک کتابخانه از کتابهاست – بدون تاریخ موعد یا هزینه تأخیر. اگر خواندن برای شما مناسب نیست ، یک میلیون عنوان مختلف از جمله هزاران کتاب صوتی در دسترس است. اگر خواننده سبک تری هستید حتی به مجلات معروف مانند Health Women یا Good Househouse دسترسی دارید. در اینجا بهترین قسمت وجود دارد: هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمان عضویت خود را فسخ کنید. فقط کافی است از دو ماه رایگان لذت ببرید ، اگر این چیزی نیست که به دنبال آن هستید. اشتراک Amazon Kindle Unlimited 10 ماه در هر ماه برای شما هزینه دارد. همچنین برای لذت بردن از کتابهای مورد علاقه خود نیازی به Kindle ندارید – فقط برنامه Kindle را در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود بارگیری کنید و ژانر مورد نظر خود را در هر کجا که هستید کاوش کنید.

یک جذابیت وجود دارد: این پیشنهاد فقط برای اعضای جدید معتبر است ، بنابراین اگر قبلاً از Kindle Unlimited استفاده کرده باشید ، واجد شرایط نخواهید بود. در این صورت ، برای استفاده از Kindle Unlimited باید 10 دلار عادی بپردازید – با توجه به تعداد کتابهایی که هر ماه به آن دسترسی دارید ، هنوز هم معامله ای بسیار شیرین است. هاگوارتز را با هری پاتر کاوش کنید ، درگیر رابطه عاشقانه شوید جایی که جنگل با ستارگان روبرو می شود، یا حتی دستور العمل های جدید را با آن بپزید کتاب مقدس برای پخت – برای هر نوع خواننده ای کتاب وجود دارد. حتی اگر سرعت شما بیشتر است می توانید در مورد عناوین علمی دیگر تحقیق کنید یا اگر نمی خواهید بخوانید با یک داستان صوتی هماهنگ شوید.

اکنون برای مشتریان جدید کاملاً رایگان است ، نسخه آزمایشی اشتراک نامحدود Kindle Amazon برای مدت دو ماه مناسب است. اگر نمی خواهید متعهد شوید ، فقط مطمئن شوید که پس از دو ماه عضویت را قبل از تاریخ تمدید لغو کنید. خواندن بعدی عالی شما فقط با یک کلیک فاصله دارد.

به دنبال بیشتر هستید؟ برای بهترین نیازهای خرید خود ، بهترین معاملات جمعه سیاه موجود را در حال حاضر مشاهده کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر