بازی های PS Plus December شامل Worms Rumble، Just Cause 4 است

[ad_1]

مشترکان پلی استیشن پلاس می توانند از اول دسامبر سه بازی را به کتابخانه خود اضافه کنند. دسته جدید پیشنهادهای رایگان شامل کرمها رامبل، فقط علت 4، و عرصه موشک.

کرمها رامبل جدیدترین بازی محبوب فرقه Worms است. عنوان یک بازی آنلاین با 32 بازیکن برای نبرد است که در سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می کند. این عنوان برای مشترکین PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس خواهد بود.

این بازی علاوه بر قابل توجه بودن ، به عنوان بخشی از پلی استیشن پلاس معرفی می شود. چنین استراتژی افزایش یافته است Autumn Boys: Ultimate Knockoutمحبوبیت هنگام راه اندازی ، که آن را به بیشترین بارگیری بازی در تاریخ PS Plus تبدیل می کند. سونی نیز قصد دارد همین رویکرد را در پیش بگیرد AllStars را نابود کنید اوایل سال آینده ، که در ابتدا به عنوان عنوان PlayStation 5 برنامه ریزی شده بود ، اما با تأخیر انجام شد و به یک عنوان رایگان منتقل شد.

تیرانداز ماسه سنگی 2018 استودیو Avalanche فقط علت 4 در دسترس همه مشترکین خواهد بود. در بررسی خود ، ما گفتیم ، “اگر به دنبال یک سیستم عامل جهان باز هستید تا فقط علت 4 فضای خوبی برای آن فراهم می کند. “

عرصه موشک یک تیرانداز رنگارنگ و مسابقه دهنده است که در ماه جولای منتشر شد. این بازی در ابتدا برای بازیکنان 30 دلار هزینه داشت اما اندکی پس از انتشار قیمت آن به طرز چشمگیری کاهش یافت و به 5 دلار رسید.

مشترکین غیر PS Plus که مالک آن هستند Call of Duty: Black Ops Cold War، فیفا 21، و Grand Theft Auto V آخر هفته چند نفره رایگان در دسامبر دریافت کنید ، به آنها امکان می دهد این بازی ها را بدون اشتراک PS Plus بصورت آنلاین امتحان کنند. این رویداد از 19 دسامبر تا 20 دسامبر برگزار می شود.

قبل از آغاز ماه دسامبر ، مشترکان PS Plus هنوز فرصت دارند بازی های رایگان ماه نوامبر را که شامل عنوان PlayStation 5 است ، دریافت کنند. Bugsnax و شوالیه توخالی.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر