این موارد محبوب ترین موارد فنی در طی دوشنبه سایبری بودندCyber ​​Monday امسال رکورد جدیدی در خرید آنلاین در ایالات متحده به ثبت رساند. به گفته Adobe Analytics ، مصرف کنندگان 10.8 میلیارد دلار هنگفت هزینه می کنند و آن را به بزرگترین روز خرید آنلاین در تاریخ کشور تبدیل می کنند.

هزینه ها در دوشنبه سایبر سال گذشته 15.1 درصد افزایش یافت و سه روز زودتر از آن جمعه سیاه را رکورد زد که خریداران از طریق خرید آنلاین 9 میلیارد دلار فروختند که 21.6 درصد بیشتر از سال قبل بود.

افزایش خریدهای اینترنتی تا حدی مربوط به همه گیری مداوم COVID-19 بود ، که مشتریانی را می دید که در خانه بجای اینکه با مراجعه به مراکز خرید شلوغ خطر ابتلا به عفونت را داشته باشند ، گرچه پریدن برای برداشتن محدوده نیز به عنوان یک روش محبوب ثابت می شود. جمع آوری در طول سال رشد 30 درصدی مشاهده می شود.

به گفته Adobe ، محبوب ترین محصولات تخفیف یافته Cyber ​​Monday در گروه فناوری شامل Apple AirPods ، Apple Watches ، رایانه های HP و Dell و دستگاه های Chromecast است. اگر سریع هستید و هنوز به دنبال برخی AirPod ها با قیمت پایین تر هستید ، ممکن است برخی از معاملات همچنان در دسترس باشد.

فروش آنلاین بین ساعت 8:00 تا 9:00 بعد از ظهر به اوج خود رسید ، زمانی که سفارشات تحت وب در ایالات متحده به رقم سرسام آور 12 میلیون دلار در دقیقه رسید.

بر اساس رفتار خرید آنلاین در تعطیلات آخر هفته (شکرگذاری در روز دوشنبه سایبری) ، Adobe تخمین می زند که فروش آنلاین تعطیلات در ایالات متحده در مجموع به 184 میلیارد دلار (30٪ بیشتر از سال قبل) برسد.

حتما بخوانید:
عمل تسلیم نشانه استعمار آمریکاست

تیلور شراینر ، مدیر Adobe Digital Insights در مورد داده ها گفت: دوشنبه سایبری همچنان بر فصل خرید تعطیلات تسلط دارد و با وجود تخفیف های اولیه از خرده فروشان ، به بزرگترین روز خرید آنلاین در تاریخ ایالات متحده تبدیل می شود.

شراینر افزود: برای بقیه فصل تعطیلات ، ما انتظار داریم که رکورد فروش ادامه داشته باشد و با جلوگیری از ازدحام جمعیت و تأخیرهای احتمالی در تحویل ، این محدودیت حتی بیشتر خواهد شد.

Adobe پس از تجزیه و تحلیل تریلیون بازدید از سایت های خرده فروشی ایالات متحده ، 100 میلیون واحد ذخیره سازی و 80 مورد از 100 خرده فروش برتر ایالات متحده ، به یافته های خود رسید.

اگر هنوز به دنبال یک یا دو معامله هستید ، برای جزئیات بیشتر معاملات خرید سایبر روز دوشنبه که از هم اکنون تا پایان سال منقطع شده اند ، از صفحه اصلی Digital Trends دیدن کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید