[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

معاملات Cym Week Walmart هنوز ادامه دارد و برخی از لپ تاپ های عالی هستند که تخفیف های زیادی را می بینند. در حال حاضر می توانید HP Stream 11.6 را تنها با 149 دلار دریافت کنید – 150 دلار کمتر از قیمت اصلی 299 دلار. اگر به دنبال یک لپ تاپ مقرون به صرفه برای کار در خانه هستید ، همین. قبل از اینکه فرصت خود را از دست بدهید ، HP Stream 11.6 را امروز بخرید.

از آنجا که کار در خانه هنوز یک واقعیت است ، همیشه تقاضای زیادی برای انواع محصولات رایانه ای وجود دارد – به ویژه هنگامی که قیمت آنها زیر 200 دلار باشد. HP Stream 11.6 یک سرقت از قیمت فعلی آن است ، به این معنی که خیلی سریع به فروش می رسد. اگر به یک لپ تاپ ارزان قیمت HP نگاه کرده اید ، باید اکنون اقدام کنید. هرچه بیشتر منتظر بمانید ، دیگر خطر کمبود انبار این ابزار با قیمت مناسب را دارید.

HP Stream 11.6 با نمایشگر HD و پردازنده دو هسته ای Celeron اینتل ارائه می شود. با این پردازنده قدرتمند به سختی کار کنید و بازی کنید – با حداقل تأخیر مواجه خواهید شد. این لپ تاپ حتی یک عمر باتری تمام روز دارد بنابراین شما می توانید در طول روز بدون هیچ مشکلی از برنامه های عملکرد سنگین استفاده ، پخش جریانی کنید یا از آنها استفاده کنید حتی در صورت نیاز به برقراری تماس های کاری روزانه ، حتی یک وب کم داخلی نیز وجود دارد. بلندگوهای استریو نیز کاملا مناسب هستند. آنها از کیفیت استودیویی برخوردار نیستند ، اما شما در یک مهمانی رقص کوچک در طول این تعطیلات کاری کاملاً راضی خواهید بود. اگر برای خرید این محصول به انگیزه بیشتری نیاز دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید این محصول با یک سال رایگان مایکروسافت 365 همراه است. سخت کار کنید و برای دستیابی به نتایج بسیار موثر – بدون اینکه یک پنی هزینه کنید ، با تیم خود کار کنید.

HP Stream 11.6 با تمام این ویژگی های شگفت انگیز و هزینه بسیار کم ، سرمایه گذاری خوبی هم برای بازدیدکنندگان دانشگاه و هم برای مشاغل خانه است. شما باید سریع عمل کنید ، اما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است این معامله بزرگ به فروش برسد یا منقضی شود. اگر به دنبال مارک تجاری یا نوع خاصی از لپ تاپ هستید ، حتما این معاملات را برای Cyber ​​Week Dell XPS ، این معاملات برای Chromebook Cyber ​​Week و این MacBooks برای Cyber ​​Week را بررسی کنید. شما باید دستگاهی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای لپ تاپ در دسترس است

اگر مطمئن نیستید کدام مارک را ترجیح می دهید یا فقط می خواهید به چند گزینه دیگر نگاه کنید ، این معاملات لپ تاپ Cyber ​​Week را بررسی کنید. برای سایر نیازهای خرید خود ، آخرین پیشنهادات هفته Cyber ​​را که هنوز در دسترس هستند بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر