[ad_1]

لباس خلبانی Virgin Galactic توسط خلبان Virgin Galactic Jameel Janjua ، Virgin Galactic Chief Pilot Dave Mackay و Virgin Galactic Pilot Kelly Latimer مدل سازی شده است
لباس خلبانی Virgin Galactic توسط خلبان Virgin Galactic Jameel Janjua ، خلبان خلبان Virgin Galactic Dave Mackay و خلبان Virgin Galactic Kelly Latimer مدل شده است. کهکشانی ویرجین

Virgin Galactic از کت و شلوارهای فضایی رونمایی کرده است که خلبانان و مشتریان برای پروازهای فضایی فرعی خود از فرودگاه فضایی آمریکا می پوشند.

این لباسها در پرواز آزمایشی آینده این شرکت در 11 دسامبر به تن خواهد شد که باید اولین پرواز فضایی با خدمه از فرودگاه فضایی جدید در نیومکزیکو باشد. پرواز آزمایشی قرار بود در ماه نوامبر انجام شود ، اما به دلیل اقدامات احتیاطی برای ویروس کرونا در این فضا به تعویق افتاد. در نهایت ، این مکانی خواهد بود که پروازهای گردشگری فضایی در آن پرواز می کنند.

ویرجین کهکشانی گفت که اولویت های او در طراحی لباس ها ایمنی و راحتی است ، بنابراین طراحان مواد سبک اما محکم را انتخاب کرده اند. وزن این لباس کمی بیش از یک پوند (2.2 پوند) است و از پارچه های پروازی ساخته شده است که برای تمام مراحل پرواز از جمله برخاستن و جاذبه صفر کار می کند.

در طول مرحله پرتاب ، خلبانان گرانش شدیدی را تجربه می کنند ، که آنها را به سمت صندلی ها سوق می دهد ، بنابراین بافت ها باید دوام داشته باشند. و کت و شلوارها یک کوسن اضافی در اطراف شانه ها دارند تا از پوشنده هایی که در محیط گرانش صفر آنها را روی صندلی ها نگه می دارند محافظت کند.

پیراهن کت و شلوار همچنین برای تنظیم دمای بدن طراحی شده است ، زیرا خلبانان می توانند در هنگام حضور در زمین در فرودگاه فضایی در نیومکزیکو طیف وسیعی از دما ، از جمله آفتاب گرم را تجربه کنند.

وقتی در آینده به گردشگران فضایی اجازه پرواز داده شود ، لباس های بسیار مشابهی می پوشند. اما لباس های خلبانان دارای درج های مشکی است تا آنها را از مشتری متمایز کند. کت و شلوارهای خلبانی دارای آرم مشخصی در بال و سینه خلبان است.

یکی از افرادی که اولین کسی است که لباس ها را در یک پرواز واقعی آزمایش می کند ، دیو مک کی ، سر خلبان Virgin Galactic است که هفته آینده در پرواز آزمایشی خواهد بود. وی در بیانیه ای گفت: “پوشیدن این لباس های فضایی برای همه ما یک افتخار واقعی است.” “طراحی دقیق تضمین می کند که کت و شلوارها نه تنها راحت و کاربردی هستند بلکه برای هر خلبان نیز سفارشی هستند.

“به محض ورود به دادخواست ، بلافاصله اهمیت ماموریت ما را درک می کنید. من بسیار هیجان زده هستم که در اولین پرواز انسان به اواخر این ماه به نیومکزیکو و سپس بارها در آینده ، لباس فضایی خودم را بپوشم زیرا ما شگفتی های فضا را با فضانوردان آینده خود به اشتراک می گذاریم.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر