این سیستم امنیتی خانگی Arlo 320 دلار برای هفته سایبر است


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

آلینا بردفورد / روند دیجیتال

معاملات Best Buy Cyber ​​Week هنوز ادامه دارد و تخفیف های بسیار خوبی نیز در نظر گرفته شده است. اکنون می توانید این مجموعه Arlo Essential Spotlight Camera را با قیمت 320 دلار تهیه کنید – 130 دلار تخفیف در مقایسه با قیمت اصلی آن که 450 دلار است. اگر می خواهید خانه خود را برای تعطیلات امن کنید ، این معامله مناسب شما است. این مجموعه دوربین Arlo Essential Spotlight را اکنون بخرید و بسته های خود را در این تعطیلات از شر دزدان دریایی در ایوان حفظ کنید.

دوربین های امنیتی منزل راهی عالی برای محافظت از خانه شما هستند ، به خصوص اگر ملک بزرگی داشته باشید. با استفاده از این سیستم دوربین امنیت خانگی Arlo مراقب همه آنچه در اطراف خانه شما اتفاق می افتد باشید. این یکی از بهترین تخفیف هایی است که این بسته در تمام سال دیده است ، بنابراین باید همین حالا آن را دریافت کنید. با چنین قیمت پایینی به زودی به فروش می رسد. این خطر را نکنید – همین حالا خرید کنید.

دوربین Arlo Essential Spotlight به شما امکان فیلمبرداری با کیفیت بالا و دید در شب رنگی را می دهد ، بنابراین خانه شما – حتی در شب های شب – همیشه احساس امنیت می کند. این دوربین ها همچنین برای مقاومت در برابر سخت ترین شرایط آب و هوایی طراحی شده اند ، بنابراین چه باران باشد و چه صاعقه ، دوربین های شما هرگز از هم نمی پاشد. حتی یک صدای دو طرفه وجود دارد که به شما امکان می دهد با هر بازدید کننده ای در داخل یا اطراف ملک خود صحبت کنید. در صورت مشاهده متجاوز ، حتی می توانید برای دفع سریع آنها آژیر داخلی تعبیه کنید. شما همچنین می توانید برنامه Arlo را برای ویدئوی زنده متوالی بارگیری کنید و هنگامی که دوربین شما شخص یا بسته ای را درب منزل شما تشخیص می دهد ، از آزمایش رایگان سه ماهه Arlo Smart برای دریافت اعلان استفاده کنید.

حتما بخوانید:
ماسک ابرسان اسکراب خانگی صورت پوست خشک - مشاوره پزشکی زنان 909

با بسته دوربین Arlo Essential Spotlight Camera ، خانه شما هرگز احساس امنیت نخواهد کرد. اکنون آن را با قیمت 320 دلار تخفیف بخرید و متجاوزان یا دزدان دریایی را از خانه خود در ایوان خود دور نگه دارید. اگر می خواهید دستگاه های اضافی خانه هوشمند به خانه خود اضافه کنید ، بقیه این معاملات خانه هوشمند هفته Cyber ​​را بررسی کنید. فقط چند کلیک با سیستم امنیتی پیشرفته شما فاصله دارد.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای دوربین های امنیتی منزل موجود است

اگر این دوربین مناسب شما نیست ، حتماً بهترین معاملات دوربین امنیتی خانگی Cyber ​​Week را بررسی کنید. برای سایر نیازهای خرید خود ، بررسی بهترین پیشنهادات هفته سایبر را که هنوز در دسترس است بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید