[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

هفته سایبر تقریبا به پایان رسیده است ، اما شما هنوز وقت دارید که از پیشنهادات لحظه آخری که بخشی از معاملات هفته سایبر آمازون است ، استفاده کنید. اگر در نظافت منزل خود به کمک نیاز دارید ، نگاهی به این پیشنهاد ربات ربات Euker Eufy بیندازید که 105 دلار از قیمت 280 دلار اولیه را به 175 دلار کاهش می دهد.

هر خانه ای از کمک یک ربات خلا بهره مند خواهد شد و Eufy RoboVac 15C Max ، که دارای امتیاز متوسط ​​4.5 ستاره در آمازون است ، حتی با قیمت کاهش یافته 175 دلار ارزش بهتری را ارائه می دهد. مشخص نیست که معامله چه مدت طول می کشد ، بنابراین اگر می خواهید ربات برای تعطیلات کف شما را با جارو برقی تمیز کند ، باید در اسرع وقت روی دکمه Buy Now کلیک کنید.

Eufy RoboVac 15C Max بسیار ضخیم و ضخامت فقط 2.85 اینچ دارد ، شیشه ای معتدل در بالای آن و لهجه های آبی وجود دارد. با این وجود ، با طراحی زیبا ، یک ماشین قدرتمند با قدرت مکش تا 2000Pa وجود دارد که باعث می شود همه خاک و گرد و غبار موجود در تمام کف های شما را تمیز کند. این ربات وکیوم با سیستم تمیزکاری سه نقطه ای نیز در دسترس است که شامل ورودی مکش ، برس نورد و برس کناری برای تمیز کردن فشرده است.

در حالت Max ، جارو برقی ربات هنگام تمیز کردن فرش ها با یک توده متوسط ​​، حدود 40 دقیقه طول می کشد ، در حالی که در حالت استاندارد کف چوب سخت ، حدود 100 دقیقه طول می کشد. حالت BoostIQ که در صورت لزوم به طور خودکار قدرت مکش را افزایش می دهد ، در فرش ها حدود 60 دقیقه طول می کشد. می توانید برای تمیز کردن دستورات صوتی ، برنامه تمیز کردن Eufy RoboVac 15C Max را از طریق برنامه EufyHome تنظیم کنید که با Alexa و Google Assistant نیز سازگار است.

پیشنهادات ربات موجود با Cyber ​​Week برای ربات ها هنوز کم ندارد ، به این معنی که اگر می خواهید مقایسه کنید می توانید به گزینه های دیگر نگاه کنید. با این حال ، شما به سختی می توانید پیشنهادی بهتر از تخفیف 105 دلاری آمازون در Eufy RoboVac 15C Max را پیدا کنید ، که قیمت آن را از قیمت اصلی 280 دلار به 175 دلار کاهش می دهد.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای ربات های خلاuum موجود است

اگر فکر نمی کنید Eufy RoboVac 15C Max انتخاب درستی باشد ، اما می خواهید یک خلا rob ربات در خانه شما کار کند ، ما بهترین معاملات را که همچنان به عنوان بخشی از معاملات هفته سایبر امسال در دسترس است ، قرار داده ایم.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر