این تلویزیون 4K 75 اینچ LG آنقدر ارزان است که مجبور شدیم قیمت را دوبار بررسی کنیم


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

جمعه سیاه تمام شده است ، اما هنوز معاملات Best Buy Black Friday وجود دارد که شکارچیان می توانند آنها را جستجو کنند ، از جمله پیشنهادات برای تلویزیون های 4K. یکی از این پیشنهادها برای این تلویزیون 75 اینچی LG 4K است که 200 دلار از قیمت آن کاسته و از 650 دلار از قیمت اصلی 850 دلار کاسته می شود.

تلویزیون 75 اینچی 4K با قیمت 650 دلار نادر است ، اما هنوز هم می توانید LG 75UN6970PUD را با این قیمت از Best Buy خریداری کنید ، حتی اگر جمعه سیاه تمام شده باشد. اگر می خواهید یک تلویزیون عظیم 4K به خانه خود اضافه کنید ، باید در اسرع وقت بر روی این دکمه “اکنون بخرید” کلیک کنید ، به خصوص که هیچ اطلاعاتی در مورد زمان پایان پیشنهاد و دوام سهام وجود ندارد.

LG 75UN6970PUD دارای صفحه نمایش 75 اینچی 4K IPS است ، برای داشتن رنگ های واضح و شفافیت از زاویه دید وسیع تری می توانید لذت ببرید. تلویزیون 4K همچنین از فناوری Active High Dynamic Range برای بهبود بیشتر کیفیت مشاهده پشتیبانی می کند و مجهز به پردازنده چهار هسته ای است که تمام پیشرفت ها را امکان پذیر می کند.

تلویزیون 4K همچنین یک تلویزیون هوشمند است که از سیستم عامل webOS ال جی پشتیبانی می کند و دسترسی آسان به سرویس های جریانی مانند Netflix ، Disney + و Apple TV + را امکان پذیر می کند. این تلویزیون همچنین LG Channels را ارائه می دهد که دسترسی رایگان به بیش از 180 کانال پخش جریانی IP و Sports Alert را فراهم می کند که تیم های مورد علاقه و بازی های آنها را کنترل می کند. برای راحتی بیشتر ، تلویزیون با دستیار Google و Alexa Alexa برای دستورات صوتی کار می کند و با AirPlay 2 و HomeKit اپل سازگار است.

حتما بخوانید:
آموزشگاه طراحی وب سایت و سئو

پیشنهادات تلویزیونی جمعه سیاه هیچ کمبودی ندارد ، اگرچه خرده فروشان در حال آماده سازی دوشنبه سایبری هستند. اگر می خواهید یک تلویزیون 4K بخرید ، گزینه های زیادی دارید ، اما یافتن پیشنهادی با ارزش بهتر از 200 دلار تخفیف Best Buy در LG 75UN6970PUD ، که تلویزیون های 4 اینچی 74 اینچی را به 650 دلار کاهش می دهد ، دشوار خواهد بود. در مقایسه با قیمت اصلی 850 دلار.

اکنون پیشنهادات تلویزیونی بیشتری در دسترس است

معاملات جمعه سیاه هنوز اتفاق می افتد ، بنابراین اگر در بهترین خرید این تلویزیون 75 اینچی LG 4K فروش نرفته اید ، بهترین پیشنهادات تلویزیون 4K را برای توجه شما جمع آوری کرده ایم.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید