این تلویزیون عظیم 4 اینچ 82 اینچی سامسونگ 600 دلار برای هفته سایبر هزینه می کند


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

بهترین خرید

هنوز زمان برای جدا کردن برخی از معاملات عالی با کمک مهربانانه هفته سایبر وجود دارد. اینها شامل این تلویزیون خارق العاده 82 اینچی سامسونگ 4K است که به عنوان بخشی از هفته سایبر در بهترین خرید ، 600 دلار کاهش قیمت دارد. اگر می خواهید با کمترین هزینه از یک نمایشگر عظیم لذت ببرید ، این یک پیشنهاد عالی برای ارتقا room اتاق نشیمن و مشاهده فضا است.

این تلویزیون 82 اینچی سری 4K سامسونگ که معمولاً 1800 دلار قیمت دارد ، هم اکنون تا 1200 دلار است. این تخفیف 33 درصدی نسبت به قیمت معمول است که نشان دهنده صرفه جویی کلان در همان کیفیت عالی است که شما همیشه از نمایشگر سامسونگ دریافت می کنید. تلویزیون سامسونگ سری 8 4K ممکن است بهترین تلویزیون های 4K در حال حاضر را در نظر ما نبیند ، اما سامسونگ نام بسیار قابل اعتمادی است ، بنابراین می دانید که تلویزیون خوبی را با قیمت آن تهیه می کنید.

تلویزیون 82 اینچی سامسونگ سری 8 4K علاوه بر صفحه قابل توجه 82 اینچی ، یک پردازنده قدرتمند 4K UHD را نیز ارائه می دهد که هدف آن بهینه سازی عملکرد تلویزیون شما است ، خواه محتوای 4K خود را تماشا کنید یا محتوایی که باید به HD افزایش یابد. یا حتی مطالب قدیمی تر. همراه با سیستم رنگی کریستال دینامیک تلویزیون ، در هر زمان تصویری زنده و واقعی ایجاد می کند. علاوه بر این ، یک حالت بهبود بازی وجود دارد که به طور خاص برای بهبود تجربه بازی شما طراحی شده است ، اما نه به ضرر کاهش سرعت هنگام نوآوری.

حتما بخوانید:
بهترین پیشنهادات برای هدفون سایبری دوشنبه 2020: Bose ، Beats ، Sony

سامسونگ معتقد است که این تلویزیون در همه شرایط نوری عملکرد خوبی دارد و نوید تجربه ای شبیه به پلاسما را می دهد که صحبت از تماشای سیاه های عمیق و رنگ های غنی می شود. فناوری Motion Rate 240 ، که وضوح حرکتی بسیار خوبی را در هنگام صحنه های سریع در فیلم ها یا ورزش فراهم می کند ، همچنین یک امتیاز مفید است.

تلویزیون 82 اینچی 8 4K سامسونگ نیز هوشمند است. این کنترل صوتی Bixby را با گزینه های زیادی برای تماشای مستقیم خدمات پخش مستقیم از تلویزیون ارائه می دهد. سیستم عامل داخلی سامسونگ معمولاً قابل اعتماد و استفاده از آن آسان است ، بنابراین کل خانواده به راحتی می توانند از پس آن برآیند.

آخر اینکه ، اگر نگران روابط هستید ، نگران نباشید. تلویزیون 82 اینچی سری 4K سامسونگ 4 ورودی HDMI ارائه می دهد که در صورت نیاز به شیار در دستگاه های دیگر مانند دوربین فیلمبرداری یا فقط یک حافظه یا دو حافظه ، انعطاف پذیری زیادی را به همراه 2 ورودی USB به شما می دهد.

مطمئن نیستید که این تلویزیون 82 اینچی سامسونگ سری 8 4K مناسب شما است؟ ما بسیاری از معاملات تلویزیونی عالی دیگری را برای هفته سایبر در نظر گرفته ایم که می توانید با تخفیف های ویژه برخی از مارک های عالی ، آنها را بررسی کنید.

پیشنهادهای تلویزیونی 4K بیشتر در دسترس هستند

ما در اینجا همه بهترین معاملات تلویزیونی 4K را داریم ، اما اگر می خواهید حتی معاملات بیشتری ببینید ، لیست بهترین معاملات هفته سایبر را برای بهترین قیمت ها و تخفیف ها بررسی کنید. مطمئناً چیزی وجود دارد که شما را وسوسه کند.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
طراحی دکوراسیون داخلی اداری - آروین سازه

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir