این ترفند باتری آیفون شما را سریعتر شارژ می کند


همه ما آنجا بوده ایم – شما در شرف بیرون رفتن از خانه هستید و تلفن شما نیز هست به طور جدی باتری در حال کم شدن است. احتمالاً فقط کافیست تلفن خود را روشن کرده و در کمترین زمان ممکن آب بیشتر دریافت کنید. اگر باتری تلفن شما واقعاً کم باشد ، شارژ سریع این کار را آسان می کند – اما اگر iPhone شما از قبل شارژ مناسبی داشته باشد ، بدون توجه به اینکه چه چیزی را به برق متصل کنید ، کاملاً آرام شارژ می شود.

با این حال ، راهی وجود دارد که آیفون شما 100٪ سریعتر است – و این در برنامه تنظیمات شما پنهان است.

اندرو مارتونیک / روند دیجیتال

برای شارژ 100٪ سریعتر تلفن خود ، آن را باز کنید تنظیمات برنامه ، به سلامت باتری ، سپس خاموش کنید بهینه سازی شارژ باتری تعویض. به نظر می رسد این غیرشهودی است ، اما واقعاً م worksثر است – به همین دلیل است.

بهترین شارژرهای سریع برای آیفون و اندروید

به نظر می رسد که باتری تلفن خود را به طور مداوم تا 100٪ شارژ کنید و همیشه در 100٪ بمانید ، چندان سالم نیست. طبق گفته اپل ، باتری ها بسته به عواملی مانند الگوی شارژ و درجه حرارت بیشتر یا کمتر می شوند – و هرچه سن آنها بیشتر شود ، شارژ آنها کمتر می شود. ساعتها و ساعتها گذاشتن تلفن با شارژر 100٪ باعث بدتر شدن این خرابی می شود. به عبارت دیگر ، تأثیرات واقعی شارژ سریع باتری و 100 بار ماندن بارها و بارها در آن قابل لمس است. حتی اگر این اثر برای یک یا دو سال از عمر تلفن احساس نشود.

حتما بخوانید:
راهنمای خطاهای پکیج ال L24FF نمایندگی مجاز ایران‌رادیاتور کرج

از این ویژگی کم استفاده کنید – اما درصورت نیاز به آن ، عالی است که بتوانید.

بهینه سازی شارژ باتری برای اولین بار به عنوان یک ویژگی در iOS 13 منتشر شد ، به عنوان بخشی از تلاش چند جانبه اپل برای شفافیت بیشتر در مورد باتری های آیفون. در سال 2018 ، اپل پس از کشف این موضوع که باعث کاهش عملکرد آیفون می شود تا از خاموش شدن غیرمنتظره آیفون با باتری های قدیمی جلوگیری کند ، با انتقاد روبرو شد. در آن زمان ، اپل توضیح داد که باتری های قدیمی نمی توانند به همان روشی که باتری های جدید دارند از اوج عملکرد پردازنده پشتیبانی کنند. سپس راهکارهایی برای حذف این مقررات در مواردی که مصرف کنندگان می خواهند خطرات خود را بسنجند ، معرفی شد. توصیه نمی کنیم این تنظیم را به طور دائمی خاموش کنید – اپل با روشن کردن آن به طور پیش فرض انتخاب خوبی انجام داد.

هنوز هم این ویژگی هوشمندانه است. این دستگاه از هوش مصنوعی دستگاه برای یادگیری روال کار شما و شارژ کامل به موقع باتری شما قبل از خارج شدن از شارژر استفاده می کند. بعضی اوقات ، مثلاً اگر زود بیدار شوید ، می توانید تلفن را از شارژر خارج کرده و تعجب کنید که چرا کاملاً شارژ نشده است – و این ویژگی دلیل آن است. این ویژگی همچنین به عنوان مثال هنگام مسافرت به طور خودکار خاموش می شود – زیرا پیش بینی زمان شارژ تلفن دیگر و نیاز به استفاده از آن دشوارتر است.

حتما بخوانید:
برای جمعه سیاه 20 دلار از شارژر بی سیم Belkin Dual دریافت کنید

با خاموش کردن عملکرد لازم نیست نگران آسیب جدی به باتری باشید – مخصوصاً اگر از آن کم استفاده می کنید. با بینش خوب ، این ویژگی به طور پیش فرض به طور خودکار به روز بعد تغییر می کند ، بنابراین اگر نیاز به استفاده مجدد از آن دارید ، باید به تنظیمات تلفن خود برگردید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir