[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

اگر به دنبال بلندگوی بلوتوث جدید برای پخش آهنگ های مورد علاقه خود بوده اید ، دیگر به دنبال این نباشید. Bose SoundLink Color II در حال حاضر به عنوان بخشی از معاملات جمعه سیاه Staples تنها 79 دلار به فروش می رسد – این 50 دلار از قیمت اصلی 129 دلار است. برای کسانی که به دنبال یک بلندگوی مناسب و مناسب برای پر کردن اتاق هستید ، در بهتر است این بلندگوی بلوتوث را اکنون بخرید.

بلندگوهای Bose همیشه صدای عالی تولید می کنند و همیشه تقاضای زیادی دارند. به ندرت ، هرگز اسپیکر با کیفیت بالا زیر 100 دلار پیدا خواهید کرد – Bose SoundLink Color II از این جمعه سیاه مستثنی است. با چنین قیمت پایینی ، انتظار داریم سهام خیلی سریع به فروش برسد ، بنابراین اگر به بلندگوی بلوتوث با قیمت مناسب نیاز دارید ، باید اکنون اقدام کنید.

Bose SoundLink Color II برای کاربرانی که همیشه در سفر هستند طراحی شده است. این اسپیکر قابل حمل می تواند به راحتی در کوله پشتی یا کیف روزمره شما جای بگیرد – اکنون بهترین ریتم ها در هر کجا که هستید هستید. همچنین می توانید رنگ سفید و آبی را انتخاب کنید تا بلندگو با زیبایی و سبک شما مطابقت داشته باشد. حتی تحت تأثیر میکروفون داخلی بلندگو قرار خواهید گرفت – به راحتی تماس های تجاری خود را مستقیماً از بلندگوی خود بگیرید. Bose SoundLink Color II همچنین ضد آب است ، بنابراین دفعه بعد که یک روز با استخر با دوستانتان در یک فضای اجتماعی برگزار می کنید ، بلندگو شما موسیقی را در طول روز حفظ می کند. دامنه بی سیم این بلندگو نیز بسیار شگفت انگیز است – شما می توانید موسیقی خود را از هرجای اتاق تغییر دهید. فقط اطمینان حاصل کنید که همسایگان دوستانه ای دارید: رونق گرفتن بیس و صدای تازه باعث می شود احساس کنید در یک کنسرت خصوصی با هنرمندان مورد علاقه خود هستید.

Bose SoundLink Color II با 79 دلار تنها یکی از بلندگوهای بلوتوث قابل حمل و آسان برای استفاده در آن است. چه آن را به خانه دوست خود ببرید ، چه در اتاق نشیمن نگه دارید و چه در مسافت های طولانی با خود حمل کنید ، این بلندگو ناامید کننده نخواهد بود – اکنون آن را بخرید. اگر به دنبال لوازم جانبی موسیقی دیگری هستید ، فراموش نکنید که به پیشنهادات ما نگاهی بیندازید. برای هدفون جمعه سیاه و AirPod جمعه سیاه ما ارائه می دهد.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای بلندگوهای بلوتوث موجود است

اگر این بلندگو مورد نظر شما نیست ، نگران نباشید. پیشنهادهای زیادی برای بلندگوهای بلک فرایدی با بلوتوث برای انتخاب وجود دارد. شما همچنین باید سایر پیشنهادات موجود Black Friday را بررسی کرده و موارد اجباری مورد نظر خود را برای کریسمس خط بزنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر