اکو نمایش 5 قطره از 90 تا 45 دلار در آمازونDigital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

Amazon Echo Show 5 با قابلیت قاب عکس دیجیتال و بسیاری از ویژگی های هوشمند دیگر برای بهبود خانه شما ، هدیه ای مناسب را به ویژه با این قیمت پایین ارائه می دهد. اکو نمایش 5با ثبت 90 دلار ، فقط 45 دلار در آمازون با تحویل رایگان به موقع برای کریسمس است. این 50٪ تخفیف است! این مربوط به معامله Amazon Prime Prime است اما از قیمت سال گذشته جمعه سیاه بیشتر است و ما هرگز ندیده ایم که زیر این باشد. اما بهتر است سریع عمل کنید ، زیرا زایمان چند هفته به تأخیر افتاده است.

هم اکنون خریداری کنید

صفحه نمایش جمع و جور 5.5 اینچی هوشمند در هر مکانی از خانه شما قرار می گیرد. آن را کنار درب قرار دهید تا میزان ترافیک و زمان عزیمت به محل کار را بررسی کنید ، آن را در آشپزخانه بکارید تا بتواند هنگام پخت غذا موسیقی پخش کند و شما را از طریق دستورالعمل ها راهنمایی کند یا آن را کنار تخت خود نگه دارید و از او بخواهید تا به شما نشان دهد نمایش ها و فیلم های تلویزیونی یا پخش کتاب های صوتی یا پادکست ها Echo Show 5 می توانند همه دستگاه های هوشمند خانه شما را از طریق همان صفحه نمایش کنترل کنند. چراغ ها را خاموش کنید ، ببینید در دوربین امنیتی در فضای باز چه اتفاقی می افتد و ترموستات را در یک مکان تنظیم کنید. همچنین می توانید از Echo Show 5 برای برقراری تماس ویدیویی استفاده کنید و اگر دستگاه های مجهز به الکسا در خانه خود دارید ، می توانید از آن برای ارسال پیام به اتاق های دیگر خانه خود استفاده کنید. حتی عکس هایی وجود دارد که می توانید بصورت دیجیتالی نمایش دهید. و اگر نگران حریم خصوصی هستید ، می توانید با فشار یک دکمه میکروفون و دوربین را خاموش کنید. نمی دانید مقایسه Echo Show 5 با سایر دستگاه های الکسا چگونه است؟ بررسی ما از Echo Show 5 را بررسی کنید و سپس سایر پیشنهادات Amazon Echo را بررسی کنید. اما اگر Echo Show 5 برای شما مناسب به نظر می رسد ، مطمئن باشید که سایر مشتریان آمازون عاشق این دستگاه هستند. از بیش از 200000 مشتری آمازون میانگین امتیاز 4.6 / 5 ستاره را کسب کرده است.

حتما بخوانید:
سقف شیروانی بهترین تولید کننده سقف شیبدار پوشش سقف سقف ویلا شیک روف

قیمت در لیست Echo Show 5 90 دلار بود ، اما اکنون می توانید آن را با 45 دلار در آمازون به موقع برای کریسمس دریافت کنید. این 50٪ صرفه جویی می کند و این مربوط به کمترین قیمتی است که تاکنون در این دستگاه بسته بندی شده با ویژگی ها دیده ایم. بعید به نظر می رسد در اکو شو 5 شاهد افت جدید قیمت ها باشیم و قطعاً قبل از تعطیلات نمی توانید قیمت کمتری پیدا کنید. بنابراین پیش بروید و در حالی که هنوز می توانید این معامله را در Echo Show 5 انجام دهید.

هم اکنون خریداری کنید

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir