کیف کوچک – جایگزین در شهر

تایپ مردان 6

کیف کوچک یک کیف کوچک جمع و جور امروزی است. به عنوان نسخه چاپی ، برنامه ریز روزانه ساده و دیجیتالی می شود (فکر کنید رایانه لوحی یا تلفن هوشمند) ، حجم حجیم کیف (و نقش آن در حمل دفترچه یادداشت ، قلم و فایل) دیگر برای همه افراد در محل کار ضروری نیست.

 

اکثر مارک های مناسب برای ورود به چارچوب کوچک وارد بازار شده اند ، چرا که مردان به کیف اداری چرم کوچکتر نگاه می کنند تا وسایل کار خود را در آن جا بیندازند. مانند یک سند ، به اندازه راحت و دستی بچسبید و اگر دنبال چیز شیک تری هستید چرم را انتخاب کنید.

شاخ و برگ

برگ نامه کیف امروز است. به عنوان نسخه چاپی ، برنامه ریز روزانه ساده و دیجیتالی می شود (فکر کنید رایانه لوحی یا تلفن هوشمند) ، حجم حجیم کیف (و نقش آن در حمل دفترچه یادداشت ، قلم و فایل) دیگر برای همه افراد در محل کار ضروری نیست.

 

اکثر مارک های مناسب برای ورود به محتویات شاخ و برگ وارد بازار شده اند ، چرا که مردان به کیف دستی باریک تری نگاه می کنند تا وسایل کار خود را در آن جا بیندازند. اجتناب شود

مانند یک سند ، به اندازه راحت و دستی بچسبید و اگر دنبال چیزهای شیک تری هستید چرم را انتخاب کنید. و پوسته صیقلی به خوبی با کفش های توری شما هماهنگ می شود.

 

کوله پشتی

کیف دیگری که همه بزرگ شده اند ، کوله پشتی است. هر مارکی از بودجه گرفته تا برخی از بزرگترین نام های لوکس دائماً در تلاش برای ابداع وسایل بچه مدرسه ای با طرح های براق و چرم های چرب است.

 

علاوه بر پارچه – از نایلون های ورزشی تا پنبه های ارگانیک – سخت افزار فلزی جلوه ای لوکس به کوله پشتی می بخشد ، با زیپ ، سنجاق و کلیپس که جزئیات را بالا می برد.

در حالی که کوله پشتی با ظاهری هوشمند کار می کند (شاید نه کت و شلوار-از اختیار خود در محل کار استفاده کنید) ، اما مکان ایده آل آن ترکیبی از خیاطی و پوشیدن فعالانه الهام گرفته از ورزش است ، به ویژه در رنگهای تک رنگ. Très شیک.

 

قوانین

به سبک شخصی و رنگ ها یا الگوهای مورد علاقه خود وفادار باشید. خرید کیف ممکن است در حال حاضر یک حرکت جسورانه باشد ، بنابراین با مراجعه به یک فولیو پوستی یا رنگ صورتی فلوروسی کار را پیچیده نکنید. در عوض ، مانند خرید کیف برای زمستان به خرید کیف نزدیک شوید. چسبیدن به رنگهای خاموش (قرمز ، مشکی ، زیتونی ، ذغالی یا قهوه ای) و پارچه های جاودانه (پنبه ، چرم یا پشم). برای شروع ، به هر حال.

 

کیسه را با ظرفیت کامل پر نکنید. این امر در مورد شیرخوار و کوله پشتی صدق می کند ، زیرا این نوع به احتمال زیاد برای تعطیلات شهری یا روزهای کامل خارج از خانه استفاده می شود. با حمل تمام وسایل ضروری ، یک کیسه پر شده می تواند دست و پا چلفتی و حجیم به نظر برسد و راه خوبی برای پاره کردن پارچه کیف یا شکستن زیپ است. و وزن آن یک تن است ، شما را زیر وزنه قوز کرده یا به طور مرتب بین دو دست جابجا می شوید تا بار را از بین ببرید. ظاهر خوبی نیست ، بنابراین ملزومات ضروری را با خود حمل کنید.

 

بندهای شانه را در نظر بگیرید. اگرچه آنها برای کاهش بارها طراحی شده اند ، بندها-چرم یا بوم ، این پتانسیل را دارند که پیراهن کار را به خوبی اتو کرده یا ژاکت کت و شلوار جریان دار را خشن کنند. اگر مستعد ابتلا به بی نظمی هستید ، به دنبال کیف هایی باشید که هم بند دست و هم بند شانه را ارائه دهند تا بتوانید لباس های خود را به بهترین شکل حفظ کنید. و اگر برای مدت طولانی وسایل را دور می زنید ، یک بند بند انتخاب کنید. شانه شما به خاطر آن از شما تشکر می کند

 

از تمایلات زنانه بپرهیزید. برخی از سبک ها ، به ویژه برگ ها و کفش ها ، در این دسته از کلیشه ها قرار می گیرند. همه چیز در طراحی است برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی “کلاچ” ، یک برگ برگ در اندازه A4 بخرید و رنگهای مردانه را برای لباس انتخاب کنید.

 

هدف خود را بدانید. اگر شما یک فرد دست و پا هستید (همیشه در تلفن هستید یا در حال حرکت قهوه می نوشید) ، شاخ و برگ یا هفته دار-جایی که کیف در دست است-ممکن است عملی ترین گزینه برای شما نباشد. در این مورد ، کیف یا کوله پشتی مناسب برای نیازهای روزانه شما بسیار مناسب تر است. نگذارید کیف شما کار عشق باشد.

 

ایندکسر