شما کاربران عزیز تو این دوره بطور کلی کار با گرافیک وب، PHP، Css، Html، جی کوئری، کار با پلاگین های مهم وردپرس، فارسی سازی قالب های خارجی و همچنین سئو و بهینه سازی قالب وردپرس رو یاد خواهید گرفت. اگر صرفا با نصب وردپرس بخواهیم وبسایت مان را راه اندازی و مدیریت کنیم یک وبسایت ساده با حداقل امکانات داریم اما اگر افزونه ها یا پلاگین های وردپرس را بحساب بیاوریم وردپرس میشود بهترین و محبوب ترین و شایسته ترین و خلاصه لایق همه بهترین ها. اگر فقط ۱۰ روز با ما همراه باشید و فیلم های آموزش وردپرس را جلسه به جلسه ببینید قطعا به تمام مهارت های لازم برای طراحی سایت میرسید و ما در وبسایت۳ به شما کمک میکنیم تا به راحت ترین شکل ممکن وبسایت خودتان را کاملا حرفه ای راه اندازی کنید.

بنابراین افرادی که قصد دارند برای کسب و کارشان وبسایت راه اندازی کنند یا مهارت طراحی سایت را بعنوان شغل و منبع درآمد کسب کنند، اولین و مهم ترین گزینه وردپرس است. جالب اینجاست که حجم بسیار زیادی از این سوالات و مشکلات، فقط و فقط به این مرتبط می شوند که این افراد حتی آشنایی اولیه با ساختار وردپرس و اینکه چگونه کار می کند را ندارند.

اگر راه آموزش وردپرس را درست طی کنید وردپرس برای شما بهترین خواهد بود در غیر این صورت نمیتوانید به هدفی که از یادگیری و آموزش وردپرس دارید برسید. این آموزش فارسی آموزش مفید و کاملی در جهت طراحی قالب وردپرس فیلم آموزش نصب وردپرس می باشد. این جلسه که جلسه اول می باشد سطح مقدماتی داره که از صفر شروع بکار کرده که ان شالله قسمت به قسمت این آموزش تکمیلتر و پیشرفته تر خواهد شد. همچنین ادامه توضیحات جلسه اول در ادامه مطلب موجود می باشد. از آنجایی که تمامی کدهای مربوط به هسته اصلی وردپرس در سایت گیت هاب دائما توسط برنامه نویسیسان حرفهای در حال اشکال زدایی و بهبود است، وردپرس از امنیت بسیار زیادی برخوردار است و دائما در حال بروزرسانیست.

البته در نظر داشته باشید که با دیدن این دوره، لااقل از ۹۰ درصد کسانی که فکر می کنند با وردپرس آشنایی دارند، بیشتر خواهید دانست. سئو قالب در خدمت شما هستیم در این دوره قصد داریم یه طرح پی اس دی رو توی فتوشاپ بصورت کامل و با گرافیک زیبا طراحی کنیم و اونو تبدیل به قالب وردپرس کنیم. در قسمت Database-specific privileges، زیر منوی Add privileges to the following database، پایگاه دادهای را، که ایجاد کردید، انتخاب و Go را بزنید. یک نام کاربری برای وردپرس (wordpressمناسب است) انتخاب و آن را در فیلد Username وارد کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فیلم اموزش کار با قالب صحیفه وردپرس بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر