[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کمیسیون دریافت کند.

اگر سالن ورزشی شما بسته است و در خانه گیر کرده اید ، ممکن است بخواهید در تجهیزات جدید تناسب اندام در خانه سرمایه گذاری کنید. سیستم های تناسب اندام خانگی یک فروشگاه یک مرحله ای برای افزودن تجهیزات تناسب اندام به سالن بدن سازی منزل شما هستند. اگرچه تناسب اندام در خانه یک سرمایه قابل توجه است ، اما در واقع با پرداخت یک عضو ماهیانه در سالن ورزشی ، در درازمدت صرفه جویی می کنید. داشتن یک سالن ورزشی کامل در خانه می تواند در وقت شما نیز صرفه جویی کند زیرا برای تمرین مجبور نیستید از نظر بدنی به جایی بروید سیستم های تجهیزات چند منظوره همچنین به شما امکان می دهد تمرینات متنوعی را در یک نشست انجام دهید. موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد و دامنه قیمت بسیار زیاد است ، بنابراین ما تکالیف را برای شما انجام دادیم و چند مورد از بهترین ها را برای بررسی قبل از خرید انتخاب کردیم.

جمع و جورترین: سالن ورزشی خانگی Bowflex Blaze

Bowflex Blaze دارای بیش از 60 تمرین مختلف و 210 کیلوگرم مقاومت در برابر میله قدرت است. ریل صندلی کشویی به شما امکان می دهد قایقرانی هوازی و پرس های پا را انجام دهید. با استفاده از طیف گسترده ای از موقعیت کابل و حلقه ، می توانید تمرینات خود را شخصی سازی کنید. این دستگاه شامل یک شبکه و اسکات و یک دستگیره سه گانه برای بازوها یا مچ پا است. این یک ماشین کاملا گرد است و برای بسیاری از خانواده ها کارایی خواهد داشت ، به خصوص از آنجا که می توانید با اضافه کردن وزن اضافی ، این دستگاه را به مقاومت 310 پوند یا 410 پوند ارتقا دهید. Bowflex Blaze یک نیمکت وجود دارد که به راحتی جمع می شود و چرخ می خورد.

با دوام ترین: تناسب اندام خانگی چند منظوره مارسی 150 پوند

تناسب اندام چند منظوره برای خانه مارسی از لوله های فولادی ساخته شده و با میله های ایمنی تقویت می شود تا در طول تمرین همه چیز در جای خود باقی بماند. این دستگاه دارای وزن 150 کیلوگرم است که می تواند با توجه به سطح مهارت سفارشی شود و استرس را هنگام بارگیری و تخلیه وزنه برطرف کند. پرس دو عمل به شما امکان می دهد تمرینات پرس سینه و پروانه را انجام دهید ، و بالشتک سیم پیچ به شما امکان می دهد فرهای تبلیغی و تمرینات جداگانه بازو را انجام دهید. یک ایستگاه پا نیز وجود دارد ، به این معنی که این دستگاه آموزش هایی را برای کل بدن ارائه می دهد.

بهترین دور: ورزشگاه خانگی Bowflex Xceed

سالن ورزشی خانگی Bowflex Xceed بیش از 65 تمرین و 210 پوند مقاومت در برابر نوار قدرت ارائه می دهد. این دستگاه برای تمرینات قدرت قفسه سینه ، بازوها ، کمر ، پاها ، شانه ها و شکم طراحی شده است. قدرت میله های قدرت 210 پوندی را می توان به 310 پوند و 410 پوند ارتقا داد. دستگاه خود یک نیمکت وزن قابل تنظیم با چندین موقعیت واشر کابل است که می تواند برای تنظیم مقاومت تغییر کند. تجهیزات آموزشی برای ذخیره سازی آسان هنگام استفاده ، تا می شوند.

پخش مورد: تناسب اندام خانگی سیستم قفس ماشین مارسی اسمیت

سالن ورزشی خانگی Marcy Smith Machine Cage System مورد زیبایی در لیست ما است. با انتظار حدود 3500 دلار ، این قطعاً یک سرمایه گذاری جدی است. با این حال ، وقتی در نظر بگیرید که تقریباً می توانید هر تمرینی را که می توانید در سالن فروش این دستگاه انجام دهید ، منطقی تر خواهد بود. یک ایستگاه مطبوعاتی برای پرس شانه و نیمکت ، قرقره برای تمرینات بازو و پا و کابل وجود دارد که می تواند برای تمرینات استفاده شود که در غیر این صورت با دمبل و دمبل انجام می دهید. یکی از نکات جالب در مورد این دستگاه این است که فضای آن برای ذخیره تمام وزنه ها و میله های اضافی است ، بنابراین تمیز کردن بعد از تمرین آسان است.

انتخاب بودجه: تناسب اندام خانگی چند منظوره HIBRO

سالن ورزشی خانگی چند منظوره Hibro دارای یک برج قدرتمند و قدرتمند همراه با نیمکت است که به شما امکان می دهد با فشار ، بالابر عمودی زانو ، کشش و موارد دیگر با بازوها ، هسته ، شانه ها ، سینه و پشت کار کنید. قاب فولادی به دلیل پوشش خاص مقاوم و در برابر خراش است. ایستگاه غوطه وری و میله کششی می تواند 330 پوند را تحمل کند و برای راحتی در پشت و آرنج طراحی شده است. نیمکت وزن دارای یک پوشش فوم با چگالی بالا برای راحتی است. عملکرد تنظیم ارتفاع دارای شش سطح مختلف است و می تواند متناسب با افراد از هر قد تنظیم شود.

افزودن یکی از این ماشین های چند منظوره به سالن ورزشی خانه می تواند برنامه تمرینی شما را کامل کند. به دنبال معاملات سایر تجهیزات ورزشی هستید؟ صفحات ما را برای گزینه های جایگزین تردمیل ، بیضوی و Pelaton مرور کنید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر