این که هرکسی بخواهد می تواند از این فرآیند بهره مند شود نیز در لیست مزیت ها قرار دارد. اهمیت جمع آوری داده های تشخیصی از پرسشنامه ها و چک لیست ها را نمی توان نادیده گرفت؛ با این حال ، بسیاری از این اطلاعات را باید از دست رفته دانست اگر به درستی برای طراحی و درمان استفاده نشوند.

به گزارش برنا، ممکن است برخی از افراد به دلیل دندانهای نا منظمی که دارند به هنگام خندیدن مجبور باشند دست خود را جلوی دهان قرار دهند یا هرگز به دلیل زیبا نبودن دندانبه راحتی نمیخندند. برای به دست آوردن نتایج سازگار در مورد اصول زیبایی شناسی، به منظور ترمیم دندان طراحی آن باید در اسرع وقت انجام شود. با پیشرفت تکنولوزی و بهبود شرایط آموزشی و بهداشتی در کشور و تکیه به روش های نوین درمانی و زیبایی هر روزه شاهد ارتقاء بخش سلامت و خوشنودی و رضایت بیماران بیشتردر حوزه دندانپزشکی و همچنین کثرت طرح لبخندهای زیباتری نسبت به سال های قبلتر در آلبوم های ژورنالی دندانپزشکان باشیم.

وی در ادامه به تلاش های حوزه هنری برای حمایت از هنرمندان عرصه ادبیات اشاره کرد و گفت: انتشار آثار هنرمندان، معرفی استعدادهای ناشناخته، آشنایی شاعران جوان با آثار بزرگان، کشف و معرفی استعدادهای جوان استان، فراهم نمودن شرایط ارایه آثار جوانان، ایجاد فضای تعامل بین هنرمندان و جذب و ایجاد انگیزه از مهمترین اهداف تولید این کتاب است. در انتهای مقاله یک روش لمینت بسیار جدید در دندانپزشکی را هم معرفی می کنیم که بسیار جذاب و کارآمد خصوصا برای افرادی که فقط به دنبال زیبایی هستند، می باشد.

دکتر نوشین نصیری ندوشن، جراح و دندانپزشک زیبایی، فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی عمومی، فلوشیپ ایمپلنت و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا است و از سال ۱۳۸۱ به صورت حرفه ای در زمینه ی دندانپزشکی زیبایی مشغول به فعالیت بوده و از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی وارد حوزه ی دندانپزشکی دیجیتال شده اند. لمینت دندان لایه بسیار نازکی است که عموما همرنگ دندان و یا سفید تر از رنگ دندان، و در جهت بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی فرد طراحی شده است. تناسب طول دندان ها و و اندازه آن ها از جمله ویژگی های مهم دیگری است که در زیبایی شناختی باید در نظر گرفته شوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی لبخند دیجیتالی چیست وب سایت خود باشید.

ایندکسر