آخرین قیمت iPad Pro 12.9 که برای هفته سایبر در آمازون کاهش یافته است

[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

هفته سایبر تقریبا به پایان رسیده است ، اما این بدان معنا نیست که پیشنهادات خوبی برای شما باقی نمانده است ، زیرا معاملات با هفته سایبر آمازون همچنان ادامه دارد. اگر از طرفداران اپل هستید که به دنبال سرمایه گذاری در آیپد پرو هستید ، باید بدانید که آمازون پس از تخفیف 50 دلاری از قیمت اصلی خود یعنی 999 دلار ، نسل چهارم آیپد پرو 12.9 اینچی را فقط 949 دلار می فروشد.

آخرین نسخه iPad Pro که به تازگی در ماه مارس منتشر شد ، هم اکنون بخشی از معاملات هفته سایبر اپل است. قیمت تبلت احتمالاً به این زودی ها کاهش پیدا نمی کند ، بنابراین اگر می خواهید برای تعطیلات به موقع برسد ، باید در اسرع وقت و با ادامه پیشنهاد ، روی دکمه Buy Now کلیک کنید.

نسل چهارم آیپد پرو با صفحه نمایش 12.9 اینچی Liquid Retina end-to-end ، یک تبلت عظیم و قدرتمند است که هدف آن بازیبازان ، متخصصان خلاق و سایر کاربران است. تقریباً بدون فریم و دکمه های خانه برای Face ID از دست رفته است ، iPad Pro حداکثر صفحه نمایش املاک و مستغلات را با وضوح 2732 20 2048 ارائه می دهد ، با فناوری ProMotion اپل سرعت تازه سازی فوق العاده صاف 120 هرتز.

iPad Pro فقط برای صفحه نمایش شما نیست. این تبلت توسط تراشه A12Z Bionic اپل با گرافیک هشت هسته ای مجهز شده است که به گفته اپل سرعت آن را از بیشتر رایانه ها و لپ تاپ ها بیشتر می کند. آیپد پرو برای داشتن یک تجربه واقعیت افزوده جذاب تر ، به اسکنر LiDAR نیز مجهز شده است.

هنوز بسیاری از پیشنهادات رایانه لوحی هفته سایبر دیگر برای بررسی وجود دارد. با این حال ، آیپد پرو 12.9 اینچی به عنوان بهترین تبلت با صفحه نمایش بزرگ ، از بهترین تبلت های Digital Trends برای سال 2020 است و اگر می خواهید آن را در دستان خود قرار دهید ، در صورت تخفیف بر روی دکمه خرید اکنون کلیک کنید از 50 دلار همچنان پائین است تا قیمت خود را از 999 دلار به 949 دلار کاهش دهد.

معاملات بیشتر iPad اکنون در دسترس است

اگر iPad می خواهید اما فکر نمی کنید iPad Pro مناسب شما باشد ، بهترین معاملات هفته سایبر را برای iPad قرار داده ایم که هنوز هم با توجه به معاملات آخرین لحظه هفته سایبر برای کمک در دسترس هستند در تصمیم گیری خود کمک کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر