[ad_1]

در دنیای پر سرعت فناوری ، همیشه هوشمندانه است که از پیشرفت های جدید مطلع شوید و به یادگیری چیزهای جدید ادامه دهید ، خصوصاً اگر هم اکنون در خانه مشغول کار هستید. به همین دلیل Udacity یک منبع خارق العاده است. این سریعترین و مثرترین راه برای تسلط بر مهارتهایی است که شرکتهای فناوری واقعاً می خواهند. با وجود صدها دوره مختلف ، در اینجا هیچ جایگزینی وجود ندارد. همه دوره ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و توسط شرکت های پیشرو در سراسر جهان از جمله گوگل ، AWS ، AT&T ، مایکروسافت و بسیاری دیگر ساخته و شناخته می شوند.

در حال حاضر می توانید از 50٪ برنامه های Nanodegree در ماه دسامبر لذت ببرید. این پایین ترین قیمت تاکنون است و هم برای معاملات بسته و هم برای اشتراک ماهانه اعمال می شود. هر دوره مهلت ثبت نام را ارائه می دهد ، اما این دستورالعمل های کلی Udacity است که ساختار شما را فراهم می کند. ما چند پیشنهاد عالی داریم.

در Udacity بیشتر بیاموزید

برنامه نویسی علوم داده با پایتون

آیا شما همیشه از کار در داده ها لذت می برید؟ برای برنامه نویسی علوم داده با Python Nanodegree ثبت نام کنید و می توانید در مورد ابزارهای اصلی برنامه نویسی داده ، از جمله Python ، SQL ، Command Line و Git اطلاعات کسب کنید. این یک روش مناسب برای پوشش همه اصول است. این دوره به روشی ساده و شامل مقدمه ای برای SQL و سپس مقدماتی برای پایتون و مدیریت نسخه ارائه می شود. در این بین ، قبل از ارزیابی اهمیت نحوه استفاده از نسخه کنترل ، تمام م allلفه های اصلی SQL و Python را یاد خواهید گرفت تا بتوانید کارهای خود را با دیگران در صنعت به اشتراک بگذارید.

  • زمان پیش بینی شده برای تکمیل برنامه: 3 ماه ، 10 ساعت در هفته
  • پیش نیاز: هیچ یک به غیر از مهارت های ابتدایی کامپیوتر نیست

در Udacity بیشتر بیاموزید

توسعه نرم افزار چابک

یادگیری روش های کارآمد و منعطف تر ، همه چیز هنگامی است که شما با جهانی سریع حرکت می کنید. این همان تفکری است که پشت برنامه Agile Software Development Nanodegree وجود دارد. برای مبتدیان طراحی شده است ، به شما کمک می کند تا بهترین روشهای استفاده از چارچوب Agile را برای ساخت سریعتر و کارآمدتر محصولات بهتر بیاموزید. این یک روش است که به سایر قسمتهای کار شما نیز گسترش می یابد ، زیرا این برنامه در مورد Scrum ، Kanban و XP به شما می آموزد ، همه اینها تلاش می کند تا با گذشت زمان کارایی شما را افزایش دهند. اگر می خواهید به سرمایه اصلی تیم خود تبدیل شوید ، این یک روش عالی برای انجام آن است.

  • زمان پیش بینی شده برای تکمیل دوره: 3 ماه با 5-10 ساعت در هفته.
  • پیش نیاز: هیچ تجربه ای لازم نیست.

در Udacity بیشتر بیاموزید

توسعه دهنده پشته کامل وب

اگر قبلاً با پایتون ، CSS / HTML و Git تجربه دارید ، پس چرا برای یک توسعه دهنده وب Full Stack ثبت نام نمی کنید؟ برنامه Nanodegree به شما کمک می کند تا نحوه طراحی و توسعه برنامه های پیشرفته وب را که اساس برنامه ها و وب سایت ها است ، همراه با سیستم هایی که افراد و مشاغل می توانند استفاده کنند ، بیاموزید. بسیار انعطاف پذیر ، مهارت های لازم برای ساخت API های پشتیبانی شده توسط پایگاه داده را که به محافظت و تقویت برنامه های نرم افزاری کمک می کند ، آموزش می دهد. اگر می خواهید سطح مهارت خود را از توسعه سرور تا استقرار افزایش دهید ، این دوره برای شما مناسب است.

  • زمان پیش بینی شده برای اتمام برنامه: 4 ماه در 5-10 ساعت در هفته.
  • پیش نیاز: تجربه اولیه با پایتون ، CSS / HTML و Git.

در Udacity بیشتر بیاموزید

توسعه دهنده C ++ شوید

C ++ در کاربردهای مختلف مهندسی استفاده می شود. این که آیا شما بازی های ویدیویی ، سیستم عامل رسانه ، مرورگر وب یا حتی اتومبیل های خودران را طراحی می کنید ، C ++ اغلب در این امر نقش دارد. این بدان معنی است که این زمان مناسب برای یادگیری نحوه تبدیل شدن به یک برنامه نویس کامل C ++ است. این برنامه عملی از طریق پنج پروژه واقعی به شما آموزش می دهد ، بنابراین به جای خواندن تئوری پشت C ++ ، با انجام کار یاد می گیرید. شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از داده های OpenStreetMap یک برنامه ریز مسیر بسازید ، یک مانیتور فرآیند برای رایانه خود بنویسید و موارد دیگر. از طریق این پروژه ها اصول ++ C و همچنین اهمیت مدیریت حافظه و سایر موارد را خواهید آموخت.

  • زمان پیش بینی شده برای تکمیل برنامه: 4 ماه ، 10 ساعت در هفته.
  • پیش نیازها: دانش متوسط ​​هر زبان برنامه نویسی.

در Udacity بیشتر بیاموزید

برنامه Nanodegree چیست؟

برنامه نانو گرید یک دوره آموزشی کارآمد است که در یک منطقه بسیار خاص از فناوری متمرکز شده است ، بنابراین مهارت های شما در کمتر بهبود می یابد. هرکدام از دوره ها را که انتخاب کنید ، به طور شبانه روزی به مربیان واجد شرایط دسترسی پیدا می کنید تا بتوانید به راحتی ارتباط برقرار کرده و به سرعت س questionsال کنید. هر برنامه Nanodegree شامل پروژه های دنیای واقعی نیز می باشد ، بنابراین می توانید با انجام کمی کار در خارج از منطقه راحتی خود و همچنین خواندن جنبه نظری کار ، به چالش کشیده و از آن الهام بگیرید. هر دوره فقط 3 ساعت در هفته به مدت 3 ماه طول می کشد ، بنابراین با اطمینان از دانش گسترش دهنده فرصت های شغلی خود ، می توانید به راحتی درگیر کار شلوغ و زندگی شخصی خود شوید.

آیا برنامه Udacity واقعا ارزش وقت شما را دارد؟

این یک نظرسنجی در سال 2020 از فارغ التحصیلان نانو درجه Udacity نشان می دهد که 50٪ پس از ثبت نام ، با افزایش متوسط ​​33٪ ، افزایش حقوق دریافت می کنند. بیش از 70٪ فارغ التحصیلان نیز نتیجه شغلی مطلوبی را گزارش می دهند. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چه برنامه ای را انجام دهید و اکنون زمان مناسب برای استفاده از بزرگترین تخفیف Udacity است. برنامه ها را مرور کنید و امروز با 50٪ تخفیف مهارت های جدید را یاد بگیرید.

در Udacity بیشتر بیاموزید

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر